[ASjelentkezés] Carlo Donte

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

adankadominik

Újonc
Játékos
Üzenetek:3
logo.png
Carlo Donte adminisztrátorsegéd jelentkezése

Keresztnév/Becenév
Dominik
Kor
19
Hobbik
Vezetés, szerelés, edzés, bulizás, fesztiválozás, túrázás, barátokkal való időtöltés bármilyen formában.
Tapasztalatok RP téren
Több éves RP "pályafutást" tudhatok magam mögött, ami még nagyon régen a SeeMTA-n kezdődött, ahol nem igazán éreztem erősnek az RP tudás megvillogtatását, majd elkezdtem GTA5 RP szervereken játszani, és mindenhonnan csipegettem, és mára már egészen erősnek tudnám mondani az RP készségemet. Megfordultam rengeteg frakcióban, már-már minden lehetőséget kipróbáltam az RP világában, és egyik sem okozott gondot.
Aktivitás
Kifejezetten aktivnak tartom magamat, előfordulhat, hogy egy nap akár 10 órát is tudok gépközelbe lenni, munkám rugalmassága végett. Ha a szerveren nem is, viszont Discordon és facebookon bármikor elérhető vagyok, ha éppen bárkinek segitségre volna szüksége.
Motiváció
Leginkább az motivál, hogy segithessek az embereknek, hiszen kifejezetten fontosnak tartom a közösséget, főleg egy ilyen játéknál. Elengedhetetlen pár segitő kéz, akik gördülékenyebbé, és élvezetesebbé teszik a játékmenetet más játékosok számára.
Miben nyújtanál többet bárki másnál
A kimagasló aktivitásomat tudnám mondani, illetve a korábban emlitett segitőkészségem végett úgy gondolom, hogy hasznos tagja tudok lenni admincsapatoknak, ahogy ez egyelőre ki is derült más-más szervereken. A sok tapasztalat amit szereztem előnnyé válhat szintén, könnyebb elbirálnom egy adott szituációt, mint például egy most beletanuló adminnak. Jól kezelem a problémákat, birom a terhet, amit egy ilyen pozició okozhat, továbbá rendkivül élvezem is csinálni, ami szintén egy pozitiv dolog.
Erősségeid
Kimagasló segitőkészség, talpraesettség, tapasztalat, szorgalom, remek tűrőképesség, kommunikativ vagyok, és rendkivül célratörő.
Gyengeségeid
Olykor-olykor türelmetlen vagyok, továbbá képes vagyok túl sokat beszélni a kelleténél.
Milyen tulajdonságok fontosak egy jó adminsegédnek
Rugalmasnak kell lennie, a helyes döntés meghozatala nem okozhat gondot neki, továbbá könnyen szót kell értenie az emberekkel, és nehezebb szituációk se okozhatnak problémát neki. Nem árt a kimagasló aktivitás, elérhetőség sem. Szintén kifejezetten fontosnak találom a helyesirást, és a remek problémamegoldó képességet, hiszen ezek mind-mind elengedhetetlen részei a poziciónak.
 

Roti

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Ben Cooper
Szia!

Elutasítva, biztos vagyok benne hogy nem kell leírnom miért és nem kérünk több jelentkezést.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó