[ASjelentkezés] Cappsy

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

C A P P S Y

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Aiden Hayward

one.png


CAPPSY JELENTKEZÉSE ADMINSEGÉDNEK.



VALÓS NÉV & BECENÉV:

Az én valós nevem Tóth Krisztián, de az interneten csak Cappsynek ismernek az emberek. :)



ÉLETKOR:

Jelenleg tizenkilenc (19) éves vagyok.



HOBBIK:

Általában a szabadidőmben a Youtubeon szoktam tevékenykedni, legfőbb részt RP szerverekről szoktam élőadásokat indítani, de ezek mellett nem maradhat el a többi fergeteges játék sem mint például a PUBG, House Flipper vagy akár az ETS2.



TAPASZTALATOK RP TERÉN:

Igazából elég rég mozgok az RP világában..még annó SA-MP -on kezdtem el RP szervereken játszani, eztán áttértem az MTA ra és így találtam rá az AV-RP szerverére is, ahol szintén elég aktívan jelen voltam. A lényegre visszatérve elég sok tapasztalatom van az RP -vel kapcsolatban. :p



AKTIVITÁS

Igazság szerint mindig a maximumot igyekszem kihozni magamból ezért garantálom hogy hétköznap napi 3-4 órát simán tudok a munkámra fordítani, természetesen hétvégén ennél jóval többet is..akár 8 órát is.



MOTIVÁCIÓ A SZERVERREL KAPCSOLATBAN

Úgy gondolom hogy megéri ezzel a szerverrel foglalkozni, hisz ez egy új generáció, egy új játéktér, itt újra erőt nyerhet az RP fogalma. Emlékszem még annó amikor Legend megnyitotta elsőnek az AV-RP -t akkor is egy rakás játékos várta a várva várt nyitást és kb 300-400 közt volt a játékosok száma, úgy gondolom hogy ez a fejlesztő csapat újat tud mutatni a játékosoknak hisz mindig egyedi dolgokkal drukkolnak elő és én ennek a kiváló csapatnak szeretnék a segítségére lenni. ( Lehet hogy egy kicsit nyálasan lett fogalmazva de én tényleg csak azt írom amit komolyan gondolok, nálam az őszinteség mindig a toppon van :D



MIBEN NYÚJTANÁL TÖBBET BÁRKI MÁSNÁL?

Nem igazán szeretek ilyen fajta kérdésekre válaszolni hisz én semmivel sem érzem magam különbnek vagy jobbnak bárki másnál, egyszóval nem szeretem fényezni magamat.
Természetesen ha bármi féle segítségre szüksége lenne a csapatnak én azonnal ott lénnék és segítenék ahol csak tudnék. :)




ERŐSSÉGEID

Segítőkészség, jó kommunikációs készség és becsületesség



GYENGESÉGEID

Lobbanékonyság, engedetlenség, hirtelen haragúság (Ha súlyos dolog történik)



MILYEN TULAJDONSÁGOK FONTOSAK EGY JÓ ADMINSEGÉDNEK?

Úgy gondolom hogy a segítőkészség és a kiváló kommunikációs készség az igen fontos szerepet játszik ebben a beosztásban, tegyük fel például egy játékos útba igazítást szeretne kérni egy adott rendszerrel kapcsolatban ami a szerveren található meg..ebben az esetben a lehető legjobban, legérthetőbben kell ezt elmagyarázni neki és ez csak akkor válik igazán fontossá ha mellette kb még kapsz vagy 10 PM -et. Illetve ezek mellett az is fontos hogy egy adminsegéd nyugodt természetű legyen illetve terhelhető valamint kedves vagy legalább jó fej. :)



VOLTÁL MÁR RÉSZESE A CSAPATNAK?

Igen, voltam már részese a csapatnak még AV-RP-n abban az időben amikor bekerült a nézhető TV, kettes adminig jutottam el ezt követően le kellet hogy adjam mivel a régi gépem kezdte megadni magát. :/



ELNÉZÉST SZERETNÉK KÉRNI HOGY HA HELYESÍRÁSI HIBÁKAT ÉSZLELTEK, A MINTÁT TELEFONON TERVEZTEM ILLETVE TELEFONON IS TÖLTÖTTEM KI, KÖSZÖNÖM MINDENKINEK HOGY ELOLVASTA A LAPOMAT, TOVÁBBI SZÉP NAPOT, SZIASZTOK ! :)
 

azogmamut

Újonc
Játékos
Üzenetek:1
Hali!

Hatalmas arc vagy, és a jelentkezésed is szuperre sikerült! (Szépen megformáztad, és ahogy látom elég sok tapasztalattal rendelkezel, ráadásul az aktivitásod is jó, a stílusod meg 11/10 :D)

A jelentkezésedet teljes mértékben támogatom.
 

Roti

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Ben Cooper
Szia!

Ahhoz képest hogy telefonon szerkesztetted meg, elég jó lap lett.

Elfogadva, keress fel TeamSpeak/Discord szerverünkön legkésőbb 10.05.-ig.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó