[ASJelentkezés] Billy

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Billy

Újonc
Játékos
Üzenetek:11

qkP6leb.gif


BEMUTATKOZÁS

Józsinak hívnak 17 éves vagyok, édesapámmal Nagykőrösön élek, jelenleg Kecskeméten tanulok középiskolába ez lesz az utolsó évem az iskolában, majd a továbbiakban szeretnék elhelyezkedni a Mercedes-Benz cégnél ahol közel 3 éve tanuló vagyok. Eléggé barátságos és megértő vagyok szeretek az emberekkel értelmesen kommunikálni, persze viccelődni is. Szokásom hívén mindig odafigyeltem a helyesírásra mert úgy gondolom hogy anélkül egy embert nem lehet komolyan venni. Remélem ezzel a kis bemutatkozással megfelelek a játékosok számára és az adminok számára is egyaránt.

HOBBI

Hobbim manapság annyira nincs de régen nagyon sokat extrém sportoltam gondolok ez alatt a biciklis sportokra, de végül abbahagytam mivel a lábamat nagyon tönkretettem vele.

PÁLYAFUTÁSOM
Bő 6 éve RP-zek különféle szervereken egészen a Samp-tól a GTAV-ig. Több szerveren is megfordultam adminként és mindenki nagyon meg volt velem elégedve, az eddigi legnagyobb elért adminszintem az a Főadmin volt, de le kellett adnom mivel nem igazán jöttem jól ki a tulajjal és nem győztem annyira hajtani magam, hogy az neki is jó legyen. Ezek után úgy döntöttem hogy az MTA közösségét otthagyom, majd kipróbáltam egy másik platformot, ami a Voice RP volt,ez az idő számomra borzasztó volt és soha többé nem kívánkozom vissza arra az időszakra.


TAPASZTALATOK AZ RP TERÉN

Nekem az eltel 6 év borzasztó hosszú volt, és egy egész napba telne elmondanom élményeimet és tapasztalataimat egyaránt, ezért röviden tömören annyi, hogy 6 éven keresztül végig komolyan vettem az RP-t és nem volt olyan pillanatom, hogy hanyagoltam volna ennek a terét, persze mindig is voltak huncutságok vagy esetleg hibák, de mit mondja erre, minden ember hibázik és abból bizony tanulni is fog. 6  év alatt kimerem azt jelenteni hogy kevésszer hibázok.

MOTIVÁCIÓ

Nagyon motiválónak tartom az egészben azt hogy egy remek admin csapat van a szerveren és én ezt nagyon értékelem, örömmel tölt el az hogy fellépek játszani és tudom hogy itt igenis ügyelnek arra hogy minden rendben menjen és hogy igenis tesznek a játékosokért. Pontosan ezért szeretnék a csapat tagja lenni.


GYENGESÉGEIM

Az új társaságban kicsit nehezen illeszkedek be és néha van mikor hirtelen felkapom a vizet, bár manapság ezt nem tapasztaltam, mindig is igyekeztem nyugodtan lekezelni a helyzeteket, bár nem mindig sikerült úgy ahogy azokat kellett volna.

MEGFELELŐ ADMINSEGÉD VISELKEDÉSE

-Játékosok megértése
-Együttműködés
-Barátságos
-rugalmas
-a legjobbra törekedő
-átgondolt döntéshozó



KÖSZÖNÖM HOGY ELOLVASTAD!



[globmod]Lezárták, helyeztem. #Szkep[/globmod]
 

Furi

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:187
Szia Uram! Kicsit meglepődtem, amikor megláttam, hogy megírtad a jelentkezést, mert nem számítottam rá. 1-2 helyen javítanék még benne, kicsit néhol át is írnám és egy patent lap lenne. Annak ellenére, hogy nem patika a lap TÁMOGATNI tudlak, mivel számomra egy értelmes úrnak tűnsz!
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves Billy!

Köszönjük a jelentkezésedet. A pályázatod elfogadásra került.
A következő forduló a teszt megírása lesz. Kérlek, hogy tanulmányozd át a szerver szabályzatunkat!

A meghallgatásod időpontja: 2020.05.13. 16:15

Amennyiben ha nem megfelelő az időpont, akkor keress fel Discordon! (ᴋʀᴇᴋᴏʀ#8740)[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó