[ASJelentkezés]Benett

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Benzo

Újonc
Játékos
Üzenetek:7
C5oykb5.png

jelentkezése AdminSegédnek


I. Bemutatkozás

Üdvözlök minden kedves olvasót, külön köszönet azoknak, akik időt fektetnek abba, hogy elolvassák a jelentkezésemet. Először is engem Benedeknek hívnak, a RolePlayes idézőjeles pályafutásom alatt azonban a legtöbb ember Benettként ismert meg. Jelenleg a 19. életévemet töltöm, és jelenleg végzős vagyok egy székesfehérvári szakgimnáziumba, és gépészetet tanulok. Ezen felül, nagyon régóta foglalkoztat a grafika, épp ezért is kezdtem bele abba,hogy kiismerjem az Adobe grafikus termékeit, - egyelőre még csak hobbi szinten - a PhotoShopot valamint az Illustratort. Ezeket elég gyakran használom előszeretettel, a későbbiekben szeretnék is grafikával foglalkozó pályán elhelyezkedni.

II. Én és a RolePlay

A történet eléggé messze nyúlik vissza az időben, ugyanis az első RolePlay szerver ahol megfordultam, az még SA-MP-on volt körülbelül 2013-ban, a tipikus EQ-LP szerver, azonban itt még közel sem voltunk tisztában a RolePlay fogalmával. Az értékrendek megváltozásához körülbelül 2015-ig kellett várni, amikor már nem a pénz volt a motiváció, hanem a karakter minél hitelesebb alakítása, azonban itt már áttértünk SA-MP-ről az MTA kliensre. Legfőképp See V3-n játszottam, rengeteg időt öltem abba a szerverbe, így rengeteg pozícióban megfordultam, köztük frakció vezető, valamint Adminisztrátorként is. 2018 vége felé teljesen abbahagytam az MTA-t, ugyanis már egyáltalán nem láttam benne jövőt, a közelgő nyelvvizsgákhoz valamint érettségikhez viszont akartam fejleszteni az angol nyelvi készségeimet, így játszottam LS-RP-n is. Ezek után pedig haladtam a korral, és kipróbáltam pár voice alapú RolePlay szervert, de észre kellett vennem, hogy ez nem az én világom.

III. Aktivitás

Azt hogy mennyi időt tudok fent lenni, rengeteg tényező tudja befolyásolni, többek között az iskola, a néhai munkahelyeim, és még jó pár tevékenység. Viszont leginkább délután 2-től 6-ig szoktam lenni, majd tartok egy 1-2 órás szünetet, hogy ne őrüljek bele a játékokba, majd utána megint egy 4-5 órás időintervallumra vagyok megtalálható.

IV. Motiváció, és miért pont én?

Jó pár jelentkezés érkezett, valószínűleg mindenkinek a fejében megfordult, miért pont én lennék alkalmas egy ilyen poszt betöltésére? Mint már említettem, elég sok RolePlay tapasztalattal rendelkezem, a kritériumoknak véleményem szerint maximálisan megfelelek, és eleget tudnék tenni az összes kérésnek. Aki ismer, az tudja hogy pozíciómtól függetlenül, mindig próbálom építeni a közösséget, így ha esetleg sikerülne a felvétel, az adminsegédre ruházott feladatokon kívül előszeretettel tennék közé alapos leírásokat akár a szerver rendszereiről, akár útmutatókat különböző RolePlay stílusokról. A kérdés pedig jogos, hogy mégis mi motivál ebben az egészben? Az hogy sikerüljön kiépíteni egy olyan közösséget, ami mindenkinek megfelelő, és a tényleges karakter építés áll a középpontban. Igen tudom, elég cliché szöveg, azonban rengeteg helyen ez nem sikerül a szerverek vezetőségeinek, és így szinte már élvezhetetlenné válik egy-egy szerver.

V. Erősségek kontra gyengeségek

Nem szeretem fényezni magamat alapjáraton, így kezdenék is a gyengeségeimmel. A legfőbb gyengeségem talán az, hogy túlságosan is lusta vagyok, az olyan feladatokat amiket kötelező jelleggel aggatnak rám, vért izzadva, teljesen kedvetlenül végzem el. Ezen felül még gyengeségnek, vagy talán inkább rossz tulajdonságnak sorolnám be hogy elég sokat káromkodok. Erősségeim közé sorolnám hogy elég jól dolgozok csapatba, ebből adódik hogy könnyen és elég gyorsan be tudok illeszkedni új közösségekbe, és teljesen feltudom venni azt a stílust, amit a többiek képviselnek.

VI. Egy ideális adminsegéd

A legelső, és legfontosabb tulajdonság, a türelem. A szerveren előfordul hogy olyan játékosok is játszanak, akiknek a felfogási képességeik nincsenek a toppon, attól függetlenül úgy gondolom meg kell őrizni a nyugalmát, legyen szó bármilyen adminisztratív pozíciót betöltő személyről a szerveren. Ezen felül, fontos a jó helyesírási- és fogalmazási készség, hogy könnyebb legyen megértetni magát egy adott személlyel.
 

C A P P S Y

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Aiden Hayward


Szép és összetett lap lett, bár ez a betűtípus egy kissé megviselte a retinámat.  ;D
Minden esetre ez megér egy Támogatás -t. ✅ 8)

 

Roti

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Ben Cooper
Rendben. (Még mindig nem tökéletes, kell egy space is)

Elfogadva, keress fel TeamSpeak/Discord szerverünkön legkésőbb 10.05.-ig.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó