[ASJelentkezés] Anti

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Sajtosrud

Újonc
Játékos
Üzenetek:10
Anti jelentkezése Adminsegédnek.


I. Magamról

 
Első sorban is sziasztok,én Gergő vagyok,becenévként a Sajtosrudat mondanám,de AVRP-n Anti néven voltam elérhető.Kevesebb mint egy hónap múlva töltöm a 20. életévemet,hobbim nagyon nincs,amihez éppen kedvem van. Mint említettem,aktív játékosa voltam a régi AVRP-nek,egészen a tulajdonos váltásig,mint szerintem jó páran itt. Ott 35000 percet fektettem bele a szerverbe,sok embert megismertem,leginkább olyanokat akik az illegál részét képezték a szervernek,ahogy lehet itt is illegális szervezetben lennék. Úgy Június-Július környékén pályáztam meg AVRP-n az Adminsegédet,amit sikeresen meg is kaptam,ez persze 2018-ban történt,és 1 hónapig nagyjából aktív adminsegéd is voltam,sokszor volt hogy csak én voltam online,akkor jöttek a PM-ek szép számmal,amikre sikeresen válaszolni is tudtam. Rp terén hosszú évek vannak mögöttem,legtöbb időt MTA-n belül AVRP-n töltöttem,GTAV-ben WLS-en van lassan 200 órám,de körülbelül 5-6 év van mögöttem,rengeteg online eltöltött órával.

II. RP tapasztalat

  Mint említettem a régi AVRP-n eltöltöttem nem kevés időt,de más szervereken is megközelítőleg hasonló időt töltöttem el.Játszottam SeeMTA, FLYmta, AVRP, Finemta és most GTAV-n a WLS-en játszok.Engem minden szerveren inkább az illegális élet fogott meg,amit majd a oneRP-n is szeretnék művelni. Jelenlegi GTAV-ös szerveren is illegális frakció tagja vagyok.

III. Motivációm és célom a szerveren

Mint régi AVRP játékos,pontosan tudom milyen volt ezen a szerveren játszani,szeretném ha itt a GTAV világában érne el a szerver hasonlót,vagy jobbat mint ami volt MTA-ban,és ebben szeretnék segíteni.Hiszem hogy ez a szerver megtudja mutatni,hogy nem csak az MTA világát formálta játékos baráttá, és hozott olyan újításokat amiket anno MTA-ban,így izgatottan várom a már így is eléggé izgalmasnak tűnő szervert.


IV. Aktivitás

Napi szinten aktív tudnék lenni,illetve péntek-szombat-vasárnap aktivitásom eléggé nagy.Hétköznap estefele,vagy akár napközben is(ez leginkább ballagás után,vagy szünetekben), de 3-4 óra hétköznap,hétvégén illetve pénteken ez akár 10 óra is lehet.

V. Miben nyújtanék többet bárki másnál

Hmm,ez egy olyan kérdés amiben pontos választ nem lehet adni,mivel minden ember más és más,így ezt szerintem nem lehet megválaszolni. De mivel ilyen téren volt már tapasztalatom,illetve szerintem jól is teljesítettem a segítségnyújtásban.Általában mindent kipróbálok,és tapasztalatot gyűjtik,ezért könnyedén tudnék segíteni a játékos társaimnak,illetve gyorsan megválaszolom a kérdéseket,de szerintem mindenki nyújtja azt ami tőle telik,így lesz ez hatékony,nem lehet azt mondani hogy valaki valamiben többet nyújt,inkább kiegészíteni kell egymást.

VI. Erősségeim és gyengeségeim

Erősségemnek mondanám az ítélő képességemet,a kialakult szituációban. Megértő vagyok a játékosokkal szemben,de ez nem azt jelenti hogy bármit segítek bizonyíték nélkül.Amivel megbíznak azt a legjobb képességemhez hűen megcsinálom.

Gyengeségemnek nem igazán mondanám,inkább negatív tulajdonságnak,hogy ha valaki valamit nem ért,többszöri elmagyarázás után sem,akkor kicsit lobbanékony vagyok.Nem szeretem ha bármi mondandó vagy bármi közben közbe szólnak,megszakítanak vagy bármi,de ez szerintem alap illem hogy megvárjuk amíg elmondja a másik. A hazudást nem igazán preferálom,és ezért cserében nem kis dorgálást adok. Egyes szituációkat lehet kicsit szigorúbban nézném,de ez ember függő..

VII. Milyen tulajdonság jó egy adminsegédnek

Szerintem adminsegédnek az az ember jó,aki kisebb vagy akár nagyobb kérdésekre választ tud adni,ezzel levéve a terhet az adminokról. Egy adminsegédnek szerintem fontos annyira,vagy jobban ismernie a szervert,mint szabályzat,mint helyszínek terén hogy ebben segítséget tudjon adni.Kezdő játékosok felé nagyobb türelem,mivel kezdők így több kérdést is feltehetnek.Egy Adminsegéd legyen segítőkész,barátságos a segítségre szorúlt játékosokkal szemben.

VIII. AVRP múltam:

Anno még LV-n volt a szerver amikor beregisztráltam,2412-es ID-m volt,aminél sokszor kisebbet nem is láttam.Sok frakcióban voltam,Red Murphy's amikor még Svéééd volt a leader,de ez után inkább illegált preferáltam,a legemlékezetesebb is a Boje féle WAC volt. Mint említettem 2018 júniusában lettem adminsegéd,ami voltam körülbelül egy hónapig.Szerveren 35000 játszott percem volt,sokan IC Cario-ként,vagy OOC Anti-ként lehettek ismerős.Sok szép emlékem van arról a szerverről,azért is jelentkezek ide adminsegédnek hogy segítsek illetve még több élményt gyűjtsek csak már GTAV-ben.

IX. Végszó:

Köszönöm mind annak aki végigolvasta,illetve egy támogatást nyomott rá,építőjelegű beefeket természetesen elfogadok.
 

Roti

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Ben Cooper
Szia!

Van még mit javítani a lapodon de nem rossz az irány. Ha javítod a hibákat (meg a topic nevét is a helyes formátumra) és picit még formázol a lapodon akkor majd beszélhetünk.
Várom mit hozol még ki a jelentkezésedből, sok sikert!
 

C A P P S Y

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Aiden Hayward
Szia, én is azt gondolom mint Roti, némi javítással el tudnálak képzelni a csapatunkban. Sok sikert!
 

Roti

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Ben Cooper
Szia!

Elfogadva, keress fel TeamSpeak/Discord szerverünkön legkésőbb 02.25.-ig.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó