[ASjelentkezés] Anthony Johns ///Szigor

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Szigor

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:116
wGqQIH9.png


Anthony Johns ///Szigor Adminsed jelentkezése.



Üdzlök mindenkit! Szeretk bemutatkozni.



Sziasztok! Sipos Dávidnak hívnak és idén nyáron töltöm majd a 24-edik életévemet. Mezőtúron lakom, ahol Kelet Magyarország legnagyobb fesztiválja szokott megrendezésre kerülni. Rendelkezem egy Karosszérialakatos szakmával, amit Szolnokon végeztem el. Miután végeztem ebben a suliban, elmentem tovább tanulni, mert egy Érettségi bizonyítvány szerettem volna megszerezni. Német nyelvből sikeresen teljesítettem az előre hozott érettségi szóbeli, illetve az írásbeli feladatokat. Sajnos maga az érettségi nem jött össze mert idő közben kimentem Németországba dolgozni ahol pultos illetve pincér munkakörben dolgoztam egy étteremben.Kicsivel kevesebb ideig mint egy évig dolgoztam külföldön, ahol sok tapasztalatot szerezem az idegennyelv és kultúra terén. Ezek után itthon vállaltam munkát, majd amikor elért minket a jelenlegi helyzet, szinte mindenkitől elbúcsúztak és pihenőre küldtek. Ebben a pihenőben itthon dolgozgatok az udvarban amikor az időjárás is engedi. Ha nem kint vagyok akkor bent ülök a szobámban. Itt ugyanis a legaktívabb hobbim űzöm ami nem más mint a Számítógép és a számítógépes játékok. Ezen belül is a legkedveltebb műfajom a RolePlay. Ezt a műfajt pedig immár 6 éve űzöm, persze kisebb nagyobb kihagyásokkal. Szeretem még az MMORPG-ket és az FPS katonai lövöldéket, illetve az autós játékokat.  Ezen kívül még rengeteg sorozatot, filmet nézek és zenét hallgatok. A kedvenc zenei stílusom a Trap és a Dubstep.



Aktivitás és hogy ez mellé miben tudok többet nyújtani mint más.


Naponta akár 8-10 óra vagy akár több is. Ebben a rengeteg időben szeretném átadni azokat a tapasztalataim, amiket eddig megtanultam. Tudom hogy ezzel a tudással sokak segítségére lehetek. Mivel korábban már volt szerencsém RP-t oktatni olyan játékosoknak akiknek szükségük volt rá, ezért szeretném ezt a tudásom itt is kamatoztatni, ezzel is segítve a szervert és a játékosait, illetve a többi admint.



Tapasztalataim amelyeket eddig szereztem RolePlay pályafutásom alatt.


6 éve találtam rá egy RolePlay alapú szerverre. Akkor még nem sokat tudtam róla, de hamar ráéreztem és megszerettem. Azóta megfordultam egy pár frakcióba mint legális, mint illegális téren. A legelső frakcióm az a taxi volt, ami annyira nem hozott lázba. Ezért jelentkeztem a Honvédségbe, ami azért már jobban tetszett. Nagyon hajtottam hogy jó legyek és megfeleljek. Ahová lehetett és volt idő, mindig 3 soros Rp-k mentek. Mikor felfigyeltek rám hogy jól rp-zek, akkor már kaptam a rangokat. Eljutottam az Őrmester rangra, majd amikor megkaptam a Törzsőrmester rangot, akkor lettem a kiképző őrmester. Abban az időben a karakterem neve Grigorij Kirkorov volt és amikor kiképzést tartottam, mindig mondták hogy túl szigorú vagyok. Ekkor jött az a becenév hogy Szigorij. Ezt lerövidítettem Szigorra, amit azóta is viselek. Még a honvédség idején sikeresen teljesítettem az admin segéd felvételt. Ez idő alatt számos órát töltöttem  azzal, hogy olyan játékosokat tanítottam meg RP-zni akiknek szükségük volt rá. Aztán úgy hozta a sors, hogy abba hagytam azt a szervert. Majd egy kisebb kihagyás után írtak a Honvédséges barátaim hogy nyílik egy új szerver, menjek és nézzem meg. Így is tettem. Megnéztem de akkor még nem indult el a szerver. Jelentkeztem adminnak, ahol sikeresen meg is kaptam az adminisztrátor pozícióm. Szervernyitáskor nagy volt a hype. Az első admin meeting után meglett a kettes admin, majd az admin segéd vezető. Később 4-es admin, majd Főadmin. Még 4-es admin koromban átvettem azon a szerveren az FBI frakció vezetését, amit aztán sikeresen vezettem. Később elhagytam azt a szervert is és egy ideig visszavonultam az rp-től. Mikor megjelentek az Első GTA 5-re épülő RolePlay szerverek, akkor kipróbáltam pár szervert, de egyik sem nyerte el a tetszésem, főleg nem a Voice alapú szerverek. Két szerver között MMORPG-kkel illetve Fps játékokkal töltöttem el a szabad perceim. Jelenleg pedig Gyakornok Testőr vagyok a PBMO-nál.



Ami motivál engem.


Mivel nagyon sok olyan játékos érkezik aki nem egészen van tisztában azzal hogy mit is jelent a RolePlay, vagy ha tisztában is vannak vele, még akkor is szükségük van segítségre. Legyen akár vén róka vagy akár olyan ember aki még csak ismerkedik ezzel a játékstílussal, mindenképp kellenek olyan emberek akik hajlandóak időt szánni rá hogy segítsék azokat a játékosokat. Ez motivál engem is hogy segíthessek más embereknek. Segítettem már ezen a szerveren is pár olyan játékosnak akinek szüksége volt rá és szeretnék esélyt kapni hogy ezt úgy tudjam folytatni, hogy mindig számíthassanak rám. Szeretném ha magas szintű admin lehessen belőlem, hogy még jobban tudjam segíteni a játékosokat és az admin társaim.



Ami fontos egy adminsegédnél.


A türelem, terhelhetőség, folyamatos tanulás, illetve a kötelesség tudat hogy segítsen másoknak a legfontosabb tulajdonság egy admin segédnél. Fontos hogy jó benyomást tudjon kelteni az emberekben és meg is tartsa azt. Ezenkívül tisztában kell lenni a szerver összes szabályával pontról pontra, majd ezt tovább adnia megfelelően érthetően és ha alkalma van rá, be is mutassa azt. Példamutatóan kell részt vennie a RolePlay világában minden körülmények között.






                          Negatív  és

                Gyengeségeim:- Elő fordul hogy túl jó szívű vagyok.
                    - Megesik hogy káromkodok, de nem sértek meg senkit.
                    - Sokszor túl sokat játszok ezért fáradt vagyok.
                    - Haragtartó vagyok, erre nem vagyok büszke.
                    - A tisztelet hiányát nem szeretem.
Pozitív tulajdonságaim:

Erősségeim: - Türelmes vagyok.
- Terhelhető vagyok
- Érett gondolkodásom van.
- Jó kedvű vagyok és barátságos.
- Szeretek segíteni az embereknek.
- Felelősséget vállalok a tetteimért.
- Higgadt tudok maradni kemény helyzetekben is.
- Rengeteg tapasztalatom van ami a RolePlayhez kapcsolódik.
- Kötelességemnek tartom végre hajtani a rám kiszabott feladatot.




   
                                                                                                                                                   
Emxu2dn.png
Köszönöm hogy elolvastad!
Emxu2dn.png
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:815
Szerintem a formázással gondok vannak, és túl kék lett, és a kis karakterméret miatt olvashatatlanná vált az egész számomra.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves Szigor!

Köszönjük a jelentkezésedet. A pályázatod elfogadásra került.
A következő forduló a teszt megírása lesz. Kérlek, hogy tanulmányozd át a szerver szabályzatunkat!

A meghallgatásod időpontja: A mai nap folyamán.

Amennyiben ha nem megfelelő az időpont, akkor keress fel Discordon! (ᴋʀᴇᴋᴏʀ#8740)[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó