[ASjelentkezés] Anthony Johns ///Szigor

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Szigor

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:116
Anthony Johns ///Szigor Adminsegéd jelentkezése.


Bemutatkozás.

Sziasztok! A nevem Sipos Dávid és 23 éves vagyok és Mezőtúron élek. Rendelkezem egy Karosszérialakatos szakmával amit Szolnokon végeztem el. Miután végeztem ebben a suliban, elmentem egy tovább tanulni azzal a gondolattal hogy megszerzek egy érettségit még a szakma mellé. Sajnos ez nem jött össze mert idő közben kimentem Németországba dolgozni ahol pultos illetve pincér munkakörben dolgoztam egy étteremben. Nagyjából egy évet dolgoztam kint amikor haza jöttem. Ezek után itthon vállaltam munkát, bár jelenleg ismerjük a helyzetet és ez miatt pihenőn vagyok egy ideje. Ebben a pihenőben itthon dolgozgatok az udvarban amikor az időjárás is engedi, mert hát azért igen szépen bele tud szólni, pedig az udvar nagyon nagy. Ha nem kint vagyok akkor bent ülök a szobámban. Itt ugyanis a legaktívabb hobbim űzöm ami nem más mint a Számítógép és a számítógépes játékok. Ezen belül is a legkedveltebb műfajom a RolePlay. Ezt a műfajt pedig immár 6 éve űzöm, persze kisebb nagyobb kihagyásokkal. Ezen idők alatt voltam adminsegéd illetve admin is. A legmagasabb pozíció amit adminként betöltöttem az a Főadmin és Adminsegéd vezető.


Aktivitás és hogy ez mellé miben tudok többet nyújtani mint más.


Naponta 8-10 óra vagy akár több is. Ebben a rengeteg időben RP oktatást/iskolát szeretnék tartani azoknak a játékosoknak akiknek erre szüksége van.

Ami motivál engem.


Nemrég kezdtem játszani ezen a szerveren, de ez idő alatt megtapasztaltam hogy a játékosbázis igen jó és maga az egész szerver felépítése. Úgy gondolom hogy megéri nekem hogy megpróbáljam még jobbá tenni az egészet. Szeretném kamatoztatni az eddig megszerzett tudásomat azzal hogy segítem ennek a szervernek a zökkenőmentes haladását.


Ami fontos egy adminsegédnél.


Fontos hogy bírja a terhelést, mert azok a játékosok akik segítségre szorulnak illetve bármely más gondja akadt, akár egyszerre több is, tudnia kell hogyan segíthet rajtuk és milyen mértékben. Ismernie kell a szabályzatot az elejétől a végéig szóval fontos hogy hajlandó legyen tanulni. Felelősséget kell tudnia vállalni és tudnia kell hogy mi a kötelessége.


Erősségeim és gyengeségeim.


Erősségeim: - Terhelhető vagyok
- Higgadt tudok maradni kemény helyzetekben is.
- Van tapasztalatom ezen a téren.
- Érett gondolkodásom van.
- Kötelességemnek tartom végre hajtani a rám kiszabott feladatot.
- Felelősséget vállalok a tetteimért.
- Jó kedvű vagyok és barátságos.

Gyengeségeim: - Elő fordul hogy túl jó szívű vagyok.
- Megesik hogy káromkodok.
- Nem szeretem ha nincs meg egymás közt a tisztelet.
- Haragtartó vagyok és olyankor elő fordul hogy ignorálom.
- Sokszor túl sokat játszok és fáradt vagyok./color]



 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves Anthony Johns ///Szigor!

Köszönjük a jelentkezésedet. Sajnálattal kell közölnöm, hogy a pályázatod elutasításra került.
Tudjuk, hogy a pályázat megírása sok energiát igényel és, hogy a pályázók bíznak a pozitív ítélésben.

A pályázatok elbírálásakor gyakran apróságok döntik el annak sorsát, ezért különösen sajnálom, hogy nem tudok kedvezőbb választ adni.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó