[AS jelentkezése] Jeni

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Jenikee

Haladó
Játékos
Üzenetek:18
Jeni jelentkezése adminsegédnek







Rólam egy kicsit:


Sziasztok! Az én nevem Kincső viszont a szerveren sokan Jeniként ismerhettek. Június 7-én töltöttem be a 20-dik életévemet. Erdélyben élek ezen belül Harghita megyében. Művészeti iskolába jártam így volt időm belemerülni teljesen a zene világába, történelmébe.
Szerencsém volt több hangszeren megtanulni játszani, de leginkább a hegedű és a zongora volt a főbb hangszer ami felkeltette érdeklődésem és amikből vizsgáztam is  kb. minden fél évben. A közeljövőben is tervezem még fejleszteni magam a zene téren. Sok szabadidőt fordítok az RP szerverekre leginkább ez a játék az ami leköt engem. Célja az adminsegédi lapomnak részben ezek is.




Mit értem el más szervereken?


2016-ban kezdtem el rp szervereken,elsősorban MTA-n játszani, több szervert is kipróbáltam ez idő alatt.
Az MTA szerver amin sok időt eltöltöttem az a SeeMTA volt. 2018 végén kezdtük el a párommal és 2019 április környékén SGH adminsegéd lettem. Június 8-án adminnak választottak engem. Egy évig voltam admin és ez idő alatt arra törekedtem, hogy átlagon felüli perceket teljesítsek, az elvárásoknak megfeleljek, a játékosoknak segítsek.
Az rp-re is nagy hangsúlyt fektettem, minél több frakciót kipróbálni, rp élményeket szerezni.
Mielőtt a oneRP-n kezdtem el játszani, egy voiceRP szerveren játszottam a baráti társaságommal és egy illegál szervezetet vezettünk együtt.



Miért én?

Úgy érzem megvan hozzá a kellő tapasztalatom, hogyan is kezeljem az embereket. Bátran kijelenthetem, hogy tisztába vagyok a szerverszabályzat pontjaival, szerver működésével, frakciókkal és az alap munkákkal. Rengeteg türelmem van elmagyarázni, megfogalmazni a játékosok kérdéseire a választ, segíteni őket.
Szeretem kihozni magamból a maximumot ha valamibe belekezdek; és azt szeretném, hogy a leges-legjobban tudjon működni.

                                       

Szerintem mi egy adminsegéd feladata?

Az adminsegéd feladata legfőképp az-az, hogy az adminisztrátorok munkáját és a játékosok problémáját segítse a megfelelő tudásával és tapasztalatával a szerveren. Kellő türelemmel álljon a kérdések elé, magyarázza el a választ. Fontos, hogy magabiztos legyen a válaszadásba, amit kiad a játékosok felé.



Motivációm:

Igazán sok minden motivál de legfőképpen az, hogy a  szerveren lévő játékosoknak segíthessek. A kezdő játékosoknak , akik most kezdték az egész RolePlay világát, példát tudjak mutatni. És ha ezzel segíteni tudok a kezdő játékosoknak a szerver elkezdésében, ennek csak örülni tudok. Én egy olyan személyiség vagyok, akinek ez a lételeme. Az ügyeket is azért szerettem intézni, mert két ember közötti konfliktust oldhattam meg ezzel.



Aktivitásom:

Jelenleg sok időt tudok fordítani a szerverre. Hétköznaponként ez 6-7 órákat jelent. Hétvégenként minimum hét óra, ez ennél több is szokott lenni, változó.



Pozitív és negatív tulajdonságaim:

Erősségeim közé tartozik, hogy segítőkész lánynak tartom magam, szeretek segíteni mások problémáin amennyire csak tudok. Barátságos vagyok, szeretek barátkozni és emellett vevő vagyok az új kapcsolatok teremtésére.
Tisztelettudóan és kedvesen beszélek az emberekkel.
Gyengeségeimhez tudnám sorolni azt, hogy naiv vagyok néha, és hamar megbízok az emberekben, ami sokszor hátba vágott már. Őszintén kimondom amit gondolok.





Nagyon szépen köszönöm, hogy  elolvastad a jelentkezésemet! #Haliii!
 

Jerold Brown

Haladó
Játékos
Üzenetek:20
Na Haliii! (Fogalmam sincs, hogy ki szokott így köszönni..Vagy igen?)

Hol is kezdjem.. Kb féléve ismerjük egymást.. Nagyon sokat köszönhetek neked , ha nem a te frakciódba kezdtem volna valószínűleg nem lennék itt!
Nem szeretném itt kifejeteni , hisz te tudod , hogy milyen voltam mielőtt a Weazelbe kerültem!
Nem vagyok a szavak embere de megpróbálkozok valamit írni..
Lelki ismeretes , és nagyon kedves személyiség vagy, mindenkihez van egy kedves szavad mindig.
A frakcióbol is látszik , hogy nagyon odafigyelsz arra amit csinálsz , és mindnekit a jóútra próbálsz terelgetni. (Ezt tapasztaltam.. )
Nem vagyok a szavak embere de próbálkozok..(jaj istenem..) , teljes mértékben próbálsz segíteni mindenkinek ,
ha valaki nem ért valamit , akkor te felhívod ts-re / discord-ra és addig csinálod , amíg a másik fél megérti. (Ezt is tapasztaltam..)
Az emberekre  sose tudsz rosszat mondani , még akkor sem ha ártottak neked.

Egy szó mint száz.. Nem vagyok a szavak embere.(Igazi analfa vagyok(?) )
Teljes szivemből kívánok neked sok sok szerencsét! Támogatom!
 

Martinezz.bro

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:225
Régóta ismerjük egymást, aranyos lány. A Weazelt is teljes odaadással viszi már jó ideje, admin tapasztalata adott. Támogatlak Jenike, hajrá!  ;)
 

Szigor

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:116
Haliiiii!
Kicsivel több mint fél éve ismerjük egymást és egy nagyszerű embernek ismertelek meg.
Az a jóság és segíteni akarás ami benned megvan, nem sok emberben van jelen, te ezzel is kitűnsz a tömegből.
A legjobb tudásod szerint és a legnagyobb oda adással csinálsz mindíg mindent, még akkor is amikor már túllépted a saját limited.
Tapasztalat hiányáról szó sem lehet, ezért lazán tudnád végezni az összes feladatod, de aki ismer az tudja is.
Nem írok regényt mert nem férne ki mind az a jó amit rólad tudnék írni :)

Támogatom!
 

Bojheee

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:55
Hogy őszinte legyek kevés embert látnék szívesebben szeretett szerverünk fogaskerekei között. Képes vagy megoldást találni és ambiciózus vagy. Kevés beszélgetésünk volt eddig, de biztos vagyok, hogy ott van a helyed ahová jelenleg tartasz! Hatalmas Respeck-t és hajrá az elért és jövőbeni munkálataidhoz!
 

Limonium

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:2,085
[foadmin]Szia Jeni!

Először is örülök annak, hogy megfogadtad tanácsom. A lapod elolvasása után több dolgot tudtam meg rólad, részletesen kifejtetted azokat a részeket amire kíváncsi voltam. És itt a felettem levő emberek is akik támogattak téged, csak egy dolgot bizonyítanak; megérte megírnod ezt a jelentkezési lapot. Tömör, lényegretörő.
Komolyan, le a kalappal a SeeMTA-s teljesítményeidhez.

Lapod megtetszett mindkettőnk számára és sok sikert a következő fázisban. Feladatod az lesz, hogy a szabályzatot olvasd át többszöri alkalommal. A meghallgatásod időpontjáról privátban tudunk egyeztetni!
[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó