[AS Jelentkezés] Zola

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Zola

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:60
Rólam
Zoltán a becsületes nevem, de leginkább Zola-ként vagyok ismert. Jelenleg a 21. életévemet töltöm, földrajzilag Nyíregyháza mellett. Adatbázis és szoftverfejlesztő szakon végeztem középiskolában, ezt követően egy rendszergazda OKJ-s képzést csináltam. Egy év kihagyás után megpróbálkoztam az egyetemmel, mérnökinformatikus szakkal, több-kevesebb sikerrel. Jelenleg munkanélküli vagyok, szabadidőm nagy részét a számítógép előtt töltöm.

A szerver és Én
A szerverre 2020.10.15-én bukkantunk rá egy szűk baráti társasággal. A kezdetek kezdetén még SSMO-ban volta, ahonnan egész hamar átsoroltam FD-be, ahol szintén nem voltam sokáig. Ekkor következett egy hosszabb korszak a BCSO-val, ahol körülbelül egy fél évet húztam le. A hosszas rendvédelmi karriert egy kis kihagyás, majd a sötét oldalra való áttérés követte. Itt is egy huzamosabb időt töltöttem, jelenleg megint ott tartok, hogy a rendvédelmet erősítem.

Tapasztalataim, jelentkezésem oka
Emlékeim szerint nem töltöttem be adminisztrátori vagy pedig adminsegéd szerepet egyik szerveren sem. Ez is lenne az indoka a jelentkezésemnek, szeretnék valami újat kipróbálni, megmérettetni saját magam. A szerveren eltöltött időm lassan karcolja a 200.000 percet, ezek a percek alatt egész jól megismertem a scripteket mint legál, mint illegál oldalon. A nap nagy részét a számítógép előtt töltöm, így elmondhatom, hogy nagyon aktív vagyok. Úgy gondolom, hogy a tapasztalataim alapján képes lennék megválaszolni, a játékosokban felmerülő kérdéseket.
Csapatmunka
Visszahúzódó típusnak tartom magam, így nagyrészt igyekszem a feladatokat saját magam elvégezni. Ettől függetlenül szeretek, és tudok is csapatban dolgozni. Nem zárkózom el a csapatmunka elől, a rám kiszabott feladatotokat teljes odaadással el szoktam végezni.​

Erősségeim és gyengeségeim
+ Különböző kompetitív játékoknak köszönhetően az ingerküszöböm nagyon eltolódott, nagyon sokáig meg tudom őrizni a hidegvéremet
+ Nagyon türelmesnek tartom magam
+ Terhelhető vagyok
- Nem vagyok túl nyitott
- Olykor elég csendes tudok lenni
- Ha valamit a fejembe veszek, nagyon nehezen engedek belőle



 
Utoljára szerkesztve:

Tanci

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:259
Kedves Zola!

Az adminsegéd csapat meglátása, de főként az én döntésem alapján a lapod elfogadásra került! Meghívlak egy szóbeli meghallgatásra is.
Discordon vedd fel velem a kapcsolatot, hogy a meghallgatás idejét fixálni tudjuk.
Köszönjük a jelentkezésed!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó