[AS Jelentkezés] Wistan Leavey

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Andris_eighteen

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:93
harley_rees
Halihó!

Bemutatkozás:
Bemutatkoznék, Andrisnak hívnak jelenleg tizenhét éves vagyok. - Jelenleg szakmát tanulok, amiből az elmúlt két év teljesen katasztrófa volt, család és iskola szempontból. - Sajnos ismét kilencedikben kötöttem ki, most már határozottabb és elszántabb gondolkodással. - Eddig próbáltam a Villanyszerelő és a Mezőgazdasági gépszerelő szakmát, de nem nyerte el tetszésem.
Jelenleg gépjármű szerelő-és mechatronikus szakot tanulok, ami annyit takar, hogy gépjárműveket javít, illetve autóelektromossági.
Szeretnék a jövőben egy nagyobb cégnél dolgozni, alapokat letenni, később pedig egy saját vállalkozást nyitni, hatalmas tervekkel állok elő, amiket szeretnék megvalósítani.
Eddig MTA szerveren játszottam, ahol nagyobb dolgokat is elértem, mint például adminsegéd, admint is felajánlották de elutasítottam, hiszen nem volt még időm.
Körülbelül 2016 óta játszok RolePlay szervereken, két-három éve komolyabban.
Sok - sok barátom szereztem a szerveren keresztül akikkel mai napig tartom a kapcsolatot, remélem ebből minél több lesz!
Aktív játékosként veszem ki a szerepemet a szerver életében, napi akár négy - öt óra is.
Iskola időben hétvégén haverokkal lógok, autókázunk satöbbi, imádom bütykölni a kocsikat.
Régebben egy projektbe is belefogtunk négyen, ahol egy Lada 2107-et építettünk rallyra, abból viszont semmi sem lett, idő hiány miatt.
Az autó sok mindent kapott, mint például egy 1.9d új motor, kasztni könnyítés, bukócsövezés, egy teljesen általunk készített saválló kipufogórendszer, mindent mi csináltunk akkor még 15-16 éves fejjel.

Hobbinak mondanám a számítógépezést, ezzel együtt az autókázást, /autószerelést/.
Imádom az autókat, a sebességet és a gyorsulást.


Ahogyan megismertem a szervert....
2020. Áprilisában nézegettem GTA 5 RolePlay szervereket, azonban egyik sem nyerte úgy el a tetszésem, mindenképpen TEXT szervert szerettem volna.
Egy YouTube videón láttam róla bemutatót és eléggé megtetszett.
Úgy volt, hogy nem szeretnék sokat játszani, mégis csak az MTA volt a jó, ott játszottam négy éven keresztül.
Játszottam - játszottam és magával szívott a szerver hangulata, akkor még a két kisvárosban játszódott.
Több frakcióban jártam már, ahol úgyszint jól érzetem magam!


Tapasztalatok:
Sok tapasztalatom nincsen a szerveren sem adminisztárotként sem pedig adminsegédként.
Úgy érzem, hogy /sokat/ játszottam a szerveren, jelenleg körülbelül
105.000 játszott perccel rendelkezem.
Ez idő alatt 1 darab bannal, ami egy Anti-Cheat kitiltás volt.
((Jármű tuning (Nem egyező tuningok száma: 1 db)))
Egy adminjajilt sem kaptam a játszott percek alatt, amire büszke is vagyok.


Jelentkezésem oka:
Sok kezdő játékoson segítettem, ha kérdezett bármit. - Szeretek az embereknek segíteni, úgy gondolom, hogy /érett/ lettem a szerep betöltéséhez.
Később akár adminisztrátori feladatokat is eltudnék látni.
Szeretnék a csapatnak hasznos tagja lenni, és új embereket megismerni, haveri kapcsolatokat kialakítani.


Miért essen rám a választás?
Egy olyan segítő szeretnék lenni, akihez az emberek szívesen fordulnak segítségért.
Odaadó személyiség vagyok, szeretem a csapatmunkát és mindig is szerettem volna az adminsegéd tagok közé tartozni. Tudnék teljesíteni egy napi remek időt és úgy gondolom, hogy korrekt válaszokat tudnék adni.

A csapatmunka:
A csapatmunka számomra a legfőbb dolog, hogy egy remek közösségben mellőzhetetlen.
Imádok csapatban dolgozni, és egyben ez egy remek lehetőség további kapcsolatokat kialakítani.
Egy társasági lénynek mondanám magam, ami röviden annyit takar, hogy szívesen vagyok valakivel/valakikkel, mint magam.

Erősségeim, gyengeségeim:
Erősségem
- Jó kommunikációs készség
- Jó helyesírás
- Türelmes
- Törődő, megértő


Gyengeségeim
- Kritizáló
- Szókimondó
- Túlgondoló
- Önfejűség

- Köszönöm, ha elolvastad a lapom, ha tudsz commentelj ez ügyben valamit, kedves szavakat megköszönöm. - Remélem lesz lehetőségem bekerülni a csapatba.
 
Utoljára szerkesztve:

Tanci

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:259
Kedves Andris!

Az adminsegéd csapat meglátása, de főként az én döntésem alapján a lapod elfogadásra került! Meghívlak egy szóbeli meghallgatásra is.
Discordon vedd fel velem a kapcsolatot, hogy a meghallgatás idejét fixálni tudjuk.
Köszönjük a jelentkezésed!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó