[AS Jelentkezés] Voksa

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Voksa

Újonc
Játékos
Üzenetek:8
Voksa Jelentkezése
a844e24293e2be28c66ab8c7641496e6.png

Bemutatkozás:
Balázsnak hívnak 23 éves vagyok, Ausztriában élek azon belül is Innsbruckba, tavaly költöztem ki a barátnőmmel a jobb élet reményében.
A RolePlay életemet, körülbelül 2012ben kezdtem el, annó még SA:MP-n majd 2015-16 táján tértem átt MTA-ra.
Rengeteg idő telt el azóta, és körülbelül a 5000+ játékóra alatt történtek dolgok, mint például nagyobb szervereken elértem Adminisztrátori pozíciót, közben létrehoztam saját MTA szerverem, ami sajnos füstbe ment terv lett, de a szervernyitón 200+ embert köszönthettünk.
A AV-RP-n is elértem adminisztráció pozíciót, ahol 3 adminként tevékenykedtem, majd amikor kiléptem a csapatból, akkor tartottam 2 év szünetet a játékok terén.

Hobbik:
Mint feljebb írtam, kiköltöztünk Ausztriába, ezért jelenleg nem találtam magamnak más elfoglaltságot mint a játék.
Törekszem arra, hogy amit eddig kihagytam az RP világából most bepótoljam.

Tapasztalataim:
Rengeteg játszott óra, adminisztrátor pozíciók nevesebb szervereken, és mindenzt megfejelve rengeteg RP.

Aktivitás, erősségek, és hátrányaim:
Nos, a legfőbb szempont egy adminisztrátor, és egy adminsegédnél az a töménytelen mennyiségű aktivitás és játszott óra, és itt a hátrányommal kezdenék.
Jelenleg egy csomagkihordó cégnél dolgozom, minden reggel 4 kor kelek[Hétfőtól-Péntekig] és eléggé csak lefáraszt a rengeteg munka, mivel a munkaidőm úgy van meghatározva, hogy amíg el nem fogy a raktérből a csomag addig mennem kell, de általában délután 3 óra fele itthon szoktam lenni, nyílván az ember elintézi az itthoni teendőket és utána ül le csak a gép elé.
Napi szinten az aktivitásom jelen állás szerint 2-3 órára korlátozódik ez a hétköznapokra értendő, de viszont hétvégén 4-5 óra is lehet vagy több. Ha esetleg a választás rám is esne mint adminsegéd, akkor nyílván a hétköznapi aktivitásom növelem.
Megfelelő motivációval rendelkezem, hogy segíthessek játékostársaimon, illetve a többi adminisztrátoron, úgy vélem a több évnyi RP szervereken eltöltött időm is nagy előnyömre vállhat és ezáltal gyorsabban, és ésszerűbben tudok lereagálni dolgokat.

Milyen a megfelelő adminsegéd?
Nos, úgy vélem, hogy a legfontosabb az aktivitás a gyors információ küldés a játékosok fele, és a legfontosabb, hogy minden kérdésre tudd a választ.
Fontos, hogy tudd mit kérdeznek, és mi a legjobb és legkézenfekvőbb válasz az adott kérdésre, fontos hogy tudj segíteni a bajbajutottakon, vagy épp helyes információkkal ellátni a játékosokat.

Engem mi motivál?
Már egy ideje keresem a megfelelő közösséget, ahol a kezdő nem nézik ki, hanem segítik, vagy épp nem a túlzsúfólt szerver, normális scriptek és segítőkész emberek vannak.
Úgy gondolom, hogy a OneRP tudná nekem adni a legjobb kikapcsolódási lehetőséget, és ez mellett szeretném segíteni a munkátok, illetve a játékosok játékbeli élményét is javítani.

AV-RP Tag:
Pontosan nem is tudom, mikor voltam tag, talán a kezdetek után egy hónappal lettem tagja az AV-RP csapatának.
Megismertem sok embert, nem tudom mennyi tartozkodik itt. Ott a 3-as adminisztrátori szintig jutottam, és körülbelül 3-4 hónapot tölöttem veletek, akkor volt az, hogy minden rendben volt a szerverrel de sajnos adminokon kívül nem volt más fent a szerveren szinte.
Ott egy kicsit elvesztette a varázsát a dolog nálam, és leadtam a jogaimat.​

Utószó:
Köszönöm, hogy elolvastad. Remélem elnyerem a bizalmatokat, és együtt tudunk dolgozni a jövőben.
Próbálok minél többet aktív lenni, és teljesíteni, hogy sikeresen vegyem az akadályokat.​


[globmod]Lezárták, helyeztem. #Szkep[/globmod]
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves Voksa!

Köszönjük a jelentkezésedet. Sajnálattal kell közölnöm, hogy a pályázatod elutasításra került.
Tudjuk, hogy a pályázat megírása sok energiát igényel és, hogy a pályázók bíznak a pozitív ítélésben.

A pályázatok elbírálásakor gyakran apróságok döntik el annak sorsát, ezért különösen sajnálom, hogy nem tudok kedvezőbb választ adni.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó