[AS Jelentkezés] Vica

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Zsizipizsi

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:112
AS Jelentkezés Vica


Bemutatkozás

Sziasztok, Éva vagyok, de a Vicát jobban szeretem, koromat tekintve maradjunk annyiba a szerver rangidős női playere. Jelenleg Borsodban élek, egy multinál dolgozom immár 11 éve, és támogatom, hogy mindenki tudjon telefonálni. Szabadidőmet a fiammal töltöm, és persze játszom.




Erősségeim

- Terhelhető vagyok
- Jó csapatjátékos, ugyanakkor képes vagyok önálló döntéseket hozni, melyekért vállalom a felelősséget
- Szeretek emberekkel foglalkozni, tanítani, fejleszteni. Jelenleg is a munkám során többször segítem kollégáimat
- Megbízható vagyok, kompromisszum kész
- Nem érzelem alapján döntök
- Analitikus gondolkodásmódom van

Gyengeségeim

- Túlzottan maximalista vagyok, és ezt várom el másoktól is
- Kegyetlenül őszinte, ami a szívemen az a számon, ezt sokan nehezen viselik
- Erőteljes stílusom van



Aktivitás

Jelenleg Home Office-ban dolgozom, így hétköznap 5-6 órát tudok aktív lenni, hétvégén akár többet is.



Adminisztrátori tapasztalatok

Még nem voltam soha admin, de úgy gondolom, hogy most már alkalmas lennék egy ilyen pozícióra, közel 1600 órás játékkal a hátam mögött a szerveren.



Mi a főbb oka jelentkezésemnek?

Jelenleg is szívesen karolom fel a kezdő játékosokat, és segítek nekik az elindulásukban. Akár az RP tudásuk fejlesztésében, akár a szabályok pontos megismerésében. Úgy gondolom, mivel jelenleg is adok tanácsokat, amit úgy vettem észre szívesen fogadnak, mert szoktak ismételten keresni, ezért gondoltam, hogy akkor miért ne segíthetnék, mint adminsegéd, később pedig mint esetlegesen admin.



Miért engem válasszatok?

Határozott személyiségemnek köszönhetően, úgy gondolom sikerülne a szabályok betartatása a többi játékossal. Mivel munkámból kifolyólag rengeteg típusú emberrel találkozom, és a sok év tapasztalattal a hátam mögött, biztosan tudom, hogy mindenféle típusú játékossal meg tudom találni a közös hangot, és egy esetleges vitát is szépen le tudnék kezelni. Nem rettenek meg semmilyen kihívástól sem, és szívesen segítek be bármiben. Mivel analitikusan gondolkozom ezért mindig a jobbra, az egyszerűbbre törekszem.



Milyen a csapatmunkához való hozzáállásom?

Szeretek csapatban dolgozni, mert ezáltal is tudok fejlődni. Elfogadom a nálam tapasztaltabbaktól a tanácsokat. Egy jó csapatban az ember minden nap tud fejlődni, újat tanulni a másiktól, és ugyanakkor ő is tud tanítani. Jelenleg is csapatban szeretek a legjobban lenni a szerveren. A legfontosabb egy csapatban, hogy a tagok kompromisszumkészek legyenek. Ha ez megvan, akkor sokáig jól tudom érezni abban a közegben.



Mit tartanék fontosnak AS-ként egy kezdő játékosnak megmutatni a szerveren?

A három legfontosabb helyszínt a szerveren:

Los Santos-i Városháza

Itt lehetősége van a játékosnak személyi igazolványt csináltatni, iratait, forgalmi engedélyét tudja meghosszabbítani, továbbá tulajdonában lévő járműve(i)t bejelenteni. Valamint a hivatal munkatársaival tudja felvenni ügyfélfogadási időben a kapcsolatot.

Varoshaza_NPC.png

Hol is található

LS_varoshaza.png
LS_varoshaza_map.png




Kórház

Amennyiben a játékos sérülést szenvedett, romlott ételt evett, megfázott, a kórházat kell felkeresnie, ahol segítséget kaphat. Ha nincs mentős a szerveren az ügyeletes NPC látja el.

Hol is található

medical.png
medical_map.png



Munkaügyi

A kezdőjátékos itt tud alapmunkára jelentkezni, kiválaszthatja a neki tetsző alapmunkát, vagy lemondhatja és cserélheti másikra. Látható, hogy az adott munka az adott órában mennyit fizet.

munkaugyi_NPC2.png

Hol is található

munkaugyi.png
munkaugyi_map.png



Egy alapmunka bemutatása


Taxisofőr alapmunka bemutatása

Vagy a munkaügyinél van lehetőség felvenni az alapmunkát, vagy felkeressük a helyszínt.

taxi.png
taxi_map.png

A képen látható NPC-nél van lehetőség az E gomb megnyomásával munka felvételére:

munkafelvetel.png


Ezt követően a képen látható NPC-nél az E gombot megnyomva tudjuk lekérni a munkajárművünket:

taxi2.png

Majd a térképen kijelölődik a helyszín, ahol a kuncsaftot fel tudjuk venni.

taxi3.png
taxi4.png

A helyszínre érvén az E gomb megnyomásával tudjuk utasunkat felvenni a járműbe.

taxi5.png

A térképen kijelölődik az uticél, ahova az utast szállítani kell.

taxi_uticel.png


A helyszínre érve egy piros CP jelzi ahol az utasunk ki tud szállni az E gomb megnyomásával.

uticel_2.png

Ezt követően megkapjuk a fuvarért a fizettségünket, majd a térképen kijelölődik ismételten a kuncsaft akiért mennünk kell.

Amint úgy gondoljuk elég pénzt gyűjtöttünk, ismét keressük fel a taxiállomást, ahol a CP-re állva az E gomb mgnyomásával leadjuk a járművet:

taxi2.png

Majd ezt követően ahol felvettük az alapmunkát adjuk is le a Munka leadás gombra kattintva:

munkaledas.png



Köszönöm, hogy elolvastad. Remélem elnyeri tetszéseteket
 

LXXY/ANF

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:236
Sirius Zachary Osborne
Támogatom!

Régóta játszunk együtt, kedves és segitőkész vagy.
Észszerűen döntesz minden szituációban és hamar.
Barátaidat sosem helyezed előrébb bármilyen helyzetben sem, ezért remek döntéseket is hozol.
 

Pengu

Haladó
Játékos
Üzenetek:24
Hello,remek lap lett,reszletesen leirtal mindent,jol atdolgozot szep es letisztult lett a lapod,regota ismerlek es szerintem alkalmas lennel erre a poziciora. Tamogatom!
 

Cyber

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:85
Shiroma Ayaka
Támogatom szerintem ahogy irmerlek remek lennèl askènt de akár adminkènt is
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,531
-
[foadmin]Szia Vica!

Mindhármunknak nagyon tetszett a lapod - igényes, összeszedett és tartalmilag sincs benne kivetnivaló. Ami számomra - de mondhatom Limonium és Lázár nevében is - nagyon tetszett, hogy a döntéseidért vállalod a felelősséget, és nem utolsó sorban pedig plusz pont, hogy képekkel illusztrálva mutattad be, hogy mi az amit elsőként megmutatnál az újonnan érkezőknek.

Hármunk döntése alapján, a lapod elfogadásra került. Kérlek tanulmányozd át a szabályzatot, illetve Discord-on keress fel a meghallgatásod időpontját érintően! (Laca#8972)
[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó