[AS Jelentkezés] Tyreek

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Tyreek

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:67
Tyreek
s5aowG4.png


zwNqAdwkek.gif



tyas.png

Pásztor Dominik a becsületes nevem. Roleplay világom elsajátítása után, legtöbben csak Tyreeknak hívnak. Kelet-Szlovákiában élek egy kisebb faluban. Jelenleg huszonnégy éves vagyok, idén töltöttem augusztusban. Nagyon vonzódom a sporthoz, de legkiemelkedőbb szinten a futballt preferálom. Boldog párkapcsolatban élek, pontosan négy éve. Középiskola végzettséggel rendelkezem, pontosabban villanyszerelői szakmával. Elárulom őszintén, hogy nem hajlottam a villanyszerelői szakma felé, szimplán az érettségire volt szükségem, hogy le tegyek valamit az asztalra. Mindig az járt előttem, ha nem lesz érettségim akkor munkahelyem se. Viszont 2018 májusán sikeresen végeztem a középsuliban, sikeresen elvégeztem az érettségi vizsgát is. Suli befejezése után nem akartam rögtön belekezdeni a nagybetűs életben, így három hónapig itthon tevékenykedtem, kikapcsolódtam, megpihentem és lezártam magamba ezt a hosszú időszakot. Egy hétfői nap telefont kaptam édesapámtól, hogy megkell jelennem a vasútállomási irodában, ahol egy állásinterjú várt rám. Nem volt megtervezett lépés, ezért mindent a véletlenre bíztam. Sikeresen felvételt nyertem a vasútállomási céghez, ahol hegesztőként tevékenykedtem (2,5) két és fél évig. Jött egy nagy fordulat, elbocsátottak, leépítés történt a cégen belül, így a legfrissebben felvett munkások kerültek elbocsátásra, ahol sajnos én is ott szerepeltem. Mélyen érintett a dolog, hisz falubeli munkahellyel rendelkeztem, könnyű bejárás út volt, kiváló műszakbeosztás, kollektíva. Fel kellett dolgoznom! Tovább folytattam az itthoni tevékenységem, körülbelül egy hónapig. Újabb hívást kaptam, újabb állásinterjún kellett megjelennem. Megtörtént az interjú, sikeresen felvettek egy újabb céghez, ahol ugyan azt a munkát kellett körkörösen elsajátítanom. Nagyon rossz volt a körülmény, rengeteg ismeretlen ember, szigorúbb vezetőség, más nyelven beszélő dolgozók. Nem tudtam beilleszkedni, stresszes mindennapok. Öt hónapig voltam jelen a cégnél, felmondtam. Újra monoton hétköznapokat éltem. Csodaszerűen újabb lehetőséget kaptam a szomszédom által, egy olyan szakmában, amit soha nem végeztem avagy amatőr szinten. És most jött a legjobb forduló, hivatalosan is villanyszerelő lettem.

tyas1.png

Aktívságom változó. Napi szinten tudok tevékenykedni, viszont az aktívságom időintervallumát nem tudom szabályozni. Hétköznapi aktívitásom körülbelül két-három órára nyúlik, hétvégén feltételezhetem hogy több.

tyas2.png

Pontosan 2011. decemberében kezdtem el roleplay világom, SA-MPon. Számtalan roleplay szerveren is megfordultam, igyekeztem törekedni a roleplay készségem fejlesztésében. Legtöbb tapasztalatot SeeMTA szerverén sikerült szereznem, hosszú tevékenységet folytattam a szerveren, több frakcióban is megfordultam, mint illegális mint legális téren. Több időszak is volt, mikor jobbnál jobb közösségbe kerültem, ahol mindig egy újabb szintre tudtam emelni a tudásom, haladni roleplay korral, megfelelően építeni a karakterem.
Sikerült tapasztalatot szereznem adminisztrátor segéd, adminisztrátor, teamspeak moderátor pozícióban is.

Szeretek kreatívkodni, maximalistának tartom magam, ezért mindig ügyelek arra, hogy mit adok ki a kezeim közül. Úgy érzem, hogy ilyen hosszú idő tapasztal szerzés után, készen tudok állni az ilyen jellegű pozíció betöltésére is.

LSRP Hungary (SAMP): Adminisztrátori pozíció betöltése, későbbiekben Fő Adminisztrátori pozíció is.
SeeMTA (v3): SGH. Tag, többszöri ideiglenes adminisztrátor segéd.
Ezek mellett több helyen is megfordultam ugyan ezekben a pozíciókban, illetve szervereken segédkeztem különféle ötletekkel, tanácsokkal a fejlesztések során.

tyas4.png

Feladata a kapott kérdések megválaszolása - ezzel könnyítve az adminisztrátorok munkáját- , valamint a betanítások, eligazodás végrehajtása. További feladat a játékosok számára példamutató magatartás.

tyas3.png

Türelmesség;
Őszinteség;
Határozott és célratörő;

Érzékeny lélek, némi helyzetekben sértődékeny;
Nyugtalan, várakozás szempontja;
Bizalmatlanság, átverésekkel, hazugságokkal karöltve;

tyas5.png

Segítőkész embernek tartom magam, szeretek konfliktusokat elkerülni, a problémákat megoldani. Színesíteni, kiemelni és elősegíteni szeretném és akarom a OneRPközösségét. Minden tőlem telhetőt megtennék annak érdekében, hogy pozitív benyomással legyenek a OneRP vezetőségeiről és közösségéről. Minden energiám a munkámba fektetném, hogy abból a maximumot tudjam kihozni. A segítségre szoruló játékosok segítése, aktív és gördülékeny munkavégzés. Az őszintét vallva, számomra is teljesen új projektnek tűnik, annak ellenére hogy tíz éve jelen vagyok a roleplay világban. Mindig van valami új amit meg kell tanulnunk, és szeretettel, örömmel végezném és sajátítanám el csak azért, hogy a játékosokat informálni, segíteni tudjam feltett kérdések, problémák során. Igyekszem mindig úgy állni a dolgokhoz, hogy saját magam is egy újabb szintre tudjam emelni. Mondásként tartják, "minden nap megtanulunk valami újat." Pontosan így állok a dolgokhoz, hogy minden napunk egy öröm. Minden nap tanulunk valami újat és a szerzett tudásunkat, tapasztalatainkat továbbítani tudjuk az emberek felé. Pozitívan állok a dolgokhoz, nyitott vagyon mindenre ami a készségeimet, tudásomat növeli és egyben képzik is.

Szeretek csapatban dolgozni, csapatjátékosnak tartam magom. Csak azért is, hogy a csapatot erősíteni, és színvonalas állapotba hozni úgy, hogy én is jelen lehetek a csapatban. Elfogadom más személyek kritikáját, információját, meghallgatok minden egyes pozitív, negatív véleményt, annak érdekében, hogy fejlődjek.


Köszönöm hogy időt fektettél a jelentkezési lapom elolvasására, remélem elnyertem bizalmad, és adsz egy esélyt hogy segíthessek!
 
Utoljára szerkesztve:

daco

🌊
Adminsegéd
Üzenetek:394
find out ic
Menő ezek alá írni, szóval írok. - Őszintén szólva nem is ismerlek. De! Csak jó tapasztalataim vannak veled kapcs. Nem beszéltünk sokat, az tény, de segítőkész voltál azidő alatt is. Én szivesen megnéznélek, mint AS, szerintem rendesen végeznéd a dolgod. Sok sikert!
 

Doctor Juan

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:227
Frank Dudek
Az elmúlt években szerzett ismereteim tudom rólad, hogyha lelkesedsz valami iránt akkor azt szívvel-lélekkel tudod hajtani. Remélhetőleg így lesz ezzel a pozícióval is. Segítőkész ember vagy ami kiemelten fontos az adminsegédeknél. Csináld kitartással ha sikerrel jársz!
 

Cortez

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:860
Ismerjük egymást egy ideje. Volt egy összezördülésünk ami már a múlté. De tudom rólad, hogy maximálisan megállnád a helyed a csapatban. Illetve segítesz is a playereknek és próbálod terelni a dolgokat a helyes irányba és változtatni az emberek hozzáállásán a roleplayhez.
Sok sikert neked, remélem látlak a csapatban.
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[fa] Kedves Tyreek!

Sajnálattal értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elutasításra került!

Köszönjük, hogy a lapba időt és energiát fektettél, a következő jelentkezési ciklusban újra beadhatod jelentkezésed.
[/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó