[AS Jelentkezés] Touka Iketani

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
Rólam
Dominik vagyok, 21 éves egyetemista.. Az RPvel elég korán megismerkedtem még SAMPon, ott voltam elég sok MTA szerver első szakaszában, követtem folyamatosan az magyar RP változásait, több MTA szerveren is tagja voltam az admincsapatnak de ezt a későbbiekben jobban ki is fejtem. Nemrég kezdtem a GTA Vbe a pályafutásom. Jól tudok csapatban dolgozni ami ehhez a feladathoz nélkülözhetetlen és mindemellett türelmes vagyok az emberekkel.

Miért szeretnék adminsegéd lenni?
Azért szeretnék adminsegéd lenni a szerveren mivel ahogy hallom és látom nagyon elfoglaltak az adminsegédek és az adminok is. Több ember, gyorsabb problémamegoldás. Amikor máshol AS/Admin voltam a szerveren akkor nagyon szerettem, segíteni tudtam az embereknek Adminsegédként szeretnék segíteni a szerveren lévő embereknek amiben csak tudok, sok ember van aki nincs tisztában egy két dologgal és meg akarják kérdezni, de sajnos a kevés AS és admin, emiatt nehéz nekik ezt megtenni.

Miért pont én?
Jogos a kérdés hogy miért pont engem válasszatok. Magam mellett fel tudom hozni hogy sok ideig voltam még MTA Roleplay szervereken admin, ezekből pár fontosabbat emelnék ki: FineMTAn kezdtem az Adminkodásom, sajnos nem sokáig mivel kezdőként elég sok hibát követtem el. Hungary Life MTAn 3as Admin-ig jutottam viszont akkor idő hiányában le kellett adjam. FlyMTAn 4es Admin-ig jutottam, aztán sajnos el kellett onnan jönnünk több barátommal, admintársammal együtt a vezetőség hozzáállása miatt, azóta nem is voltam Roleplay szervereken.

Gyengeségeim, erősségeim

- Kissé visszahúzódó
- Könnyen felidegesíthető

- Maximalista vagyok


- Szeretem megnézni az érme mindkét oldalát
- Megértő
-
Szorgalmas
- Gyorsan tanulok


Köszönöm hogy elolvastad a lapom, remélem elnyerte a tetszésed.
 
Utoljára szerkesztve:

LACI

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:788
Sean Bennett
Na ez egy korrekt lap. Nem régóta ismerlek, de barátságos, abszolút pozitív élményeim vannak veled. Remélem hamarosan a többi adminsegéd mellett láthatom a neved! 😁
 

Tanci

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:259
Kedves Dominik!

Az adminsegéd csapat meglátása, de főként az én döntésem alapján a lapod elfogadásra került! Meghívlak egy szóbeli meghallgatásra is.
Discordon vedd fel velem a kapcsolatot, hogy a meghallgatás idejét fixálni tudjuk.
Köszönjük a jelentkezésed!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó