[AS jelentkezés] Tomi

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Pengu

Haladó
Játékos
Üzenetek:24
Dmitrij Gawriil//Tomi Adminsegéd pályázat.

Bemutatkozás.
Tamásnak hívnak de sokan csak Tominak szólítanak. Miskolcon élek 14 éves vagyok. Általános iskolába járok jelenleg, de a szoftverfejlesztéssel szeretnék foglalkozni a későbbiekben. Életem során verseny szinten táncoltam, majd fociztam. Elég sokat foglalkozok a barátaimmal, családommal.

Tapasztalatok a RolePlay-ben.
2020-ban kezdtem az RolePlay-t a Hungary nevezetű szerveren amin 1 hetet töltöttem el és kezdtem ismerkedni a RolePlay világával szabályaival. Majd 2020.Szeptember közepén kezdtem el játszani a OneRp-n amin 3.5 hónapja tevékenykedek,18.000 percet tettem bele a szerverbe, ez idő alatt volt részem dolgozni a BCFMD-nél az A-Line-nal és a SSMO-nál, jelenleg is a BCFMD köreiben tevékenykedek. Lényeges információ lehet hogy nincs tapasztalatom Admin és Adminsegéd téren.

Motiváció és napi aktívitás.
A szerveren egyre nagyobb játékosszám büszkélkedhet, ami által egyre több a kezdő játékos ezeknek a játékosoknak szükségük van eligazításra, illetve a tapasztalt OneRp játékosok játék folyamatának segítését. A napi aktívitásom a iskolámtól függ, van amikor 1-2 óra játék fér bele, de van amikor napi 7-9 óra is belefér.

Miért szeretnék Adminsegéd lenni?
Azért szeretnék Adminsegéd lenni, mivel szeretnék segíteni a kezdő játékosokon és az Adminisztrátorok munkáját is szeretném segíteni azzal, hogy a kezdő játékosok kérdésére válaszolok akár PM-ben akár Discordon DM-ben.

Milyen egy jó Adminsegéd?
Egy jó Adminsegédnek tisztában kell lennie a szervernek a szabályzatával, aminek a segítségével tud válaszolni a kezdő játékosok kérdéseire. Tudni kell egy sima játékos fejével gondolkodni miért tehette azt, amit tett az adott játékos. Az Adminsegéd próbálja megakadályozni egy adminisztrátori szankcionálást. Egy jó adminsegédnek türelmesnek kell lennie a játékosokkal szemben, higgadtan kezelni a  az eseményeket. A kezdő játékosoknak tippeket kell adni hogyan legyen jobb ezen a szerveren is. Legyen aktív része a csapatnak.

Miben nyújtanék többet bárki másnál?
Nem érzem azt hogy én többet tudnék nyújtani bárki másnál is, sok jó tulajdonságom van, amivel szerintem sokan mások is rendelkeznek a csapatban, mint a nyugodt higgadt összeszedett beszélgetés, a megfelelő eljárások. Mindig is törekszem kihozni a maximumot magamból.

Erősségeim
Barátságosnak tartom magam, szeretek segíteni másokon, igazságosan szoktam dönteni, és megfontolt és realisztikus is, egyszere sok mindenre tudok figyelni, megfelelő a kommunikációs készségem is.

Gyengeségeim
Gyengeségeim közzé tartozik az izgulás, ha felvételen kell beszélnem mások elött. Szókimondó ember vagyok, tehát ami a szívemen az a számon.

Végszó
Remélem tetszett a lapom, és elnyerte a tetszésed. Remélem hamarosan a OneRp nagyszerű csapatában tevékenykedhetek.
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:220
[foadmin]Kedves Tomi!

Köszönjük a jelentkezésedet. Sajnálattal kell közölnöm, hogy a pályázatod elutasításra került.
Tudjuk, hogy a pályázat megírása sok energiát igényel és, hogy a pályázók bíznak a pozitív ítélésben.

Megjegyzés: Ez a lap tartalmilag, és helyesírásilag is borzasztó. Szép is lenne, ha az adminsegédek elkezdenék megakadályozni az adminokat a szankciók kiosztásában. Ha nem érzed úgy, hogy bármiben többet tudnál nyújtani, mint a többi ember akkor miért téged válasszunk?[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó