[AS jelentkezés] Tomi

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358

Tomi adminsegéd jelentkezése

                                                                                                                                                                                                           ​
[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]                                                                                                                                                                                                                     [/font]

Kit ismerhettek meg bennem?


Sziasztok! Tamásnak hívnak, bár sokan Bishop-ként ismerhettek meg a szerveren töltött röpke 1 évem alatt. Borsod megye felső csücskében élek a szlovák határhoz közel egy kis falucskában. Idén nyáron töltöttem be a 15. életévemet és rövid időn belül fogom megkezdeni 9. évfolyamos tanulmányaim egy közeli gimnáziumban, ahol ugyanis első évemben angol nyelvet fogok tanulni elég magas óraszámban. A távoli jövőhöz sok tervvel állok hozzá. Az informatikai területen szeretnék sok ismeretet szerezni, de igazán a logisztikai menedzser pálya felé húz a szívem. Az internet világába nagyon fiatalon csöppentem bele, de szerencsére arra használtam fel a platformokat, hogy információkat szerezzek szinte mindenről ami érdekel. A mai napig érdeklődöm a legtöbb szakma, és a világ minden kis csínja-bínja iránt. Az én korosztályomhoz képest, szeretem a politikát, egyszerűen imádok vitatkozni normális keretek között, ámbár veszekedésbe soha nem kezdek. Érdekel minden, amit motor hajt és gurul, legyen az egy nagy kamion, vagy egy aprócska Fiat 500-as. Szabadidőmet nagyjából az teszi ki, hogy a számítógép elött kuksolok, vagy akár az ismerőseimmel, barátaimmal mozdulok ki a szabadba. Barátságosnak és segítőkésznek tartom magam, bárki segítségkérő szándékkal fordulhat hozzám, mindig szívesen segítek neki megoldani a problémákat.

[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]                                                                                                                                                                                                                     [/font]

RP pályafutásom

Maguk a roleplay szerverek mindig elvarázsoltak engem, akár milyen bemutató videót láttam róluk. A bátyám sok szerveren játszott, sok pozitív dolgot ért el a szerverekkel, és én mint ”megfigyelő” egészen odáig jutottam, hogy megpróbáljam belevarázsolni magam egy karakterbe. Ez 2017-ben kezdődött el és a mai napig tart. Rettenetesen sok jó, és botrányos MTA szervert is megjártam. Soha nem tudtam megmaradni a szervereken fél évnél tovább, ugyanis mindig azt éreztem, hogy elég lesz belőle. Ahogy egyre jobban fejlődtek a kliensek, és megszületett a GTA5 RP elkezdtem követni a különböző szerverek munkásságait. Megismerkedtem a Voice RP-vel ami sajnos nem férkőzött be a szívembe, így nem annyira pártolom, legfőképpen az ottani közösségek miatt. Amint megláttam, hogy egy jó kliensen egy GTA5 TextRP született, elkezdtem feltérképezni a szervert, majd végül regisztráltam is. Ez annyira sikeres mozzanat volt, hogy jelenleg is 105 ezer játszott perccel büszkélkedhetek a szerveren.

[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]                                                                                                                                                                                                                     
[/font]

A szerveren eltöltött időm

A szerverre 2020. Június 8-án regisztráltam, ugyanis rendszeresen követtem a szerver fejlődését, a OneRP Facebook oldalán, így elhatároztam, hogy megpróbálok beilleszkedni a szerver közösségébe. Az első pár percben már sikerült kialakítanom egy eléggé tartalmas beszélgetést egy játékossal, így nagyon szimpatikussá vált a szerver. A BCFMD frakcióban töltöttem el 105ezer játszott percemből minimum 40ezret, de ez a 40ezer mind felejthetetlen perc marad. Több helyen sikerült vezetőségi pozícióba kerülnöm, ahol több-kevesebb sikerrel próbáltam meg a legjobbat nyújtani minden helyzetbe. Rengeteg embert ismertem meg a szerveren, és ezekkel ez emberekkel mai napig jó, ismerősi, akár baráti kapcsolatot ápolok.

[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]                                                                                                                                                                                                                     
[/font]

Aktivitásom

Jelenleg azt érzem, hogy a szerveren nekem már csak egy alapszintű frakció RP dukál, így mostanság nincs kedvem belemenni komolyabb RP szálakba ezzel rengeteg időm marad a szerveren eltöltetlenül. Ehhez, hozzáadódik a jelenlegi szünet, ami szintén sok szabadidőt generál, tehát egy nap akár 6-7 órát is aktív tudok lenni a szerveren. Amint vége van minden szünetnek, és újra gürcölni kell a hétköznapokon, ez a szám redukálódhat, de csak minimálisan. A számok nyelvén ez 4-5 órát jelenthet, ezt majd a szabadidőm fogja megszabni.

[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]                                                                                                                                                                                                                     
[/font]

Adminisztrátori tapasztalatok

Eddig ahány szerveren játszottam, sehol nem éreztem olyan nagy elhatározást, hogy ilyen pozíciót betöltsek, így sajnos ilyen téren még zöldfülűnek mondanám magam. Ha esetleges felvételt nyernék, akkor más admin, és adminsegéd barátoktól hallott történetekkel, illetve elsajátított tapasztalatokkal hoznám a legjobb formámat.

[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]                                                                                                                                                                                                                     
[/font]

Csapatmunkához való hozzáállásom

Úgy gondolom, hogy ha munkáról van szó, akkor az egyik legjobb módja az, ha nem egyedül végzi azt az ember, hanem egy csapatban. Ha az egyik ember valamiben hiányosságot szenved, azt egy másik csapattag tudja pótolni, esetlegesen kisegíteni társát. A játékosok problémáit úgy lehet maradéktalanul megoldani, ha azt egy csapat kezeli. Ehhez elengedhetetlen az együttműködés, a megfelelő modor, a barátságos hozzáállás, valamint az összetartás.

[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]                                                                                                                                                                                                                     
[/font]

A jelentkezésem főbb oka

Az utóbbi időben nem olyan szájízzel kezdek el RP-zni, amivel a szerver elején elkezdtem. Egyszerűen nem jön meg a kedvem civil RP-k kialakításához. Úgy érzem, hogy valami új dolgot kellene kipróbálnom, amiben jónak érzem magam, tehát a segítségnyújtásban. Ezért eldöntöttem, hogy szeretném a játékosok felé közölt segítségnyújtásom egy magasabb, hivatalosabb szintre emelni. Nagyon sok erőt adott a pályázat beadásához azoknak a személyeknek a története, tapasztalata akik ezzel foglalkoznak nagyon régóta. Szeretném azokat segíteni akik ebbe most csöppennek bele, vagy akik már régebben űzik.

[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]                                                                                                                                                                                                                     
[/font]

Miért is döntsetek mellettem?

Rendkívül elhatározottnak mondanám magam ilyen téren. Hogyha valamibe belekezdek akkor azt végbe is viszem, a legjobb tudásomnak megfelelően. Ki szeretném próbálni magam minden pályán, így itt is. Úgy érzem, hogy megtudom magam értetni az emberekkel, illetve határozott személyiségemnek köszönhetően nyomatékosan tudnék felhatni a szabályzatbetartatások folyamata közben. Nyitott vagyok minden okításra, és magamba szívom azt a tanítást amit felém nyújtanak. Ismerem a szerveren elhelyezkedő összes létfontosságú épületet, amit a segítségnyújtásban tudok kamatoztatni. Terhelhető vagyok, ezáltal nagy nyomás alatt sem torpanok meg a döntéshozások elött. Szeretem ha egy csapatban jó, barátságos hangulat uralkodik, és ezeket meg is próbálom fenntartani.

[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]                                                                                                                                                                                                                     
[/font]

Tulajdonságaim

- Ironikus személyiség vagyok az eszesség határán.
- Abszolút nem vagyok haragtartó, mindig nyitott vagyok a pozitív kapcsolatra azzal akivel valami nézeteltérésem volt.
- Kitartó vagyok, amit elhatározok, megcsinálom.
- Terhelhető személyiség vagyok, racionalitással összekapcsolva
- Megbízható vagyok, nálam minden információ bizalmas közegben marad.
- Helyesírásomra ügyelek odafigyelni.
- Barátságos vagyok, könnyen tudok barátkozni, valamint nyitott is vagyok rá.
- Mindig kerek mondatokban beszélek, jó megfogalmazó képességgel rendelkezem.



- Amikor elszalad velem a ló, könnyen folyamodok túlzásba vitt csúnyabeszédhez.
- Néha túlságosan akaratos vagyok.
-Könnyen tudok lusta lenni.
- Olykor előítéletes vagyok személyekkel, cselekményekkel kapcsolatban.
- Jellemez a féltékenység.

[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]                                                                                                                                                                                                                     [/font]
[font=Whitney, Helvetica Neue, Helvetica, Arial, sans-serif]
Nagyon szépen köszönöm megtisztelő figyelmed, amíg elolvastad az Adminsegéd jelentkezési lapom. Úgy gondolom, hogy mindent összefoglaltam benne. Remélem elnyeri a tetszésedet! Ha esetleg valamin áthaladt a figyelmem, de viszont a tiéd megakadt rajta, ne légy rest, írd le egy hozzászólás formájában, mindenféle kritikát meghallgatok.[/font]
 

Limonium

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:2,085
[foadmin]Szia Tomi!
Nagyon tetszett számomra a választékos fogalmazásod és úgy gondolom, hogy elszánt vagy erre a pozícióra. És tényleg, le a kalappal, ez egy jó lap lett!
Hármunk döntése alapján úgy gondoltuk, hogy elfogadjuk jelentkezésedet. A következő feladatod az lesz, hogy olvasd át a szabályzatot többszöri alkalommal! A meghallgatásod időpontjáról pedig Discord privát üzenetben tudunk egyeztetni! (Лейтенант💤#1467)
[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó