[As jelentkezés] Tohru

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Tohru

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:86
.
Bemutatkozás:


Barni a nevem, pesten élek. 15 éves vagyok, nemsokára 16 leszek, napjaimat iskolával, edzéssel és játékokkal töltöm, ezért néha sok időm lehet gép előtt, néha meg nem.

Aktivitás:


Hétvégen több időm van, hétköznaponként mivel iskola meg edzés van néha ezért kevesebbet tudok lenni, de ez mindig változó is. Szóval nem ugyanannyi mindig de tudok lenni szerintem naponta 2 órát legalább. De ami munka kivan rám tűzve azt nyilván elfogom végezni a képességeimhez megfelelően, mivel erre én vállalkoztam.

Szerverrel a megismerkedésem:


Már lassan egy éve egyik barátom ajánlotta a:onerp:Onerp-t. Azóta játszok kisebb kihagyásokkal, legelőször még kicsit keveset játszottam mert annyira nem értettem még a szervert de amikor kérdeztem egy as-től dolgokat, kedvesen segítettek bármikor. Megfordultam már pár frakcióba, de jelenleg nem vagyok egybe se.

Admin tapasztalatok:


SeeMTA v2 és lv-n voltam adminsegéd ahonnan a korom miatt egyes embereknek problémája volt, illetve nem tudott sajnos az admin team befogadni, ezért eljöttem. lv-n meg mivel szüleim nem gondolták azt hogy bármi produktívat csinálnék illetve, hogy elpazarlom az életemet ez miatt kiléptem onnan. Most mivel felszabadult újra valamennyi időm ezért tudok ismét több időt fordítani játékokra.

Jelentkezésem oka:


Főbb okom a jelentkezésnek az hogy szeretnék az új/régi játékosoknak segíteni, illetve sokszor tapasztalom hogy kevés bizonyos időkben az as-ek, mivel ők is dolgoznak, élnek. Meg az adminok munkáját segíteni ahol lehet. Meg szívesen csinálnám újra mint régen az as dolgokat, nyilván itt másabba lesz mint SeeMta-n de szerintem gyorsan meglehet tanulni a dolgokat meg mit hogyan.

Miért engem válasszatok:


Rendelkezem elég játszott perccel a szerver ismeretéhez és úgy gondolom megvan a kellő tapasztalatom. Illetve nem hagyom a személyes kötődésem vagy érzelmeimet, hogy befolyásolják a döntéshozó képességemet, de nem gondolom hogy bárkinél is jobb lennék, csak szeretném azt remélni. De mindenki másban jó vagy rossz. Nekem is vannak rossz dolgok de mindig is szeretném ezeket elhagyni, de sajnos nem lehet. Csak elfedni valamennyire őket max.

Csapatmunkáról a véleményem:


A csapatmunka egy fontos része a munkavégzésnek, hogy könnyű és gyors legyen. Mivel ha megvan osztva a munka akkor sokkal könnyebben lehet dolgozni mint egyedül magadba szenvedni. Ezért is fontos egy jó as illetve admin csapat mint ami jelenleg is van a szerveren, ezért szeretnék az as csapat egyik tagja lenni.

Erősségeim:

- Céltudatos vagyok.
- Tanulékony vagyok.
- Szeretek új dolgokat kipróbálni.


Gyengeségeim:

- Ritkán kitudok fakadni.
- Nem tudok minden helyzetben átérezni mások problémáját amíg nem élem át én is.
- Ritkán felveszem az illető negatív stílusát.




Köszönöm ha elolvastad a lapot.
 
Utoljára szerkesztve:

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[fa] Kedves Tohru!

Sajnálattal értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elutasításra került!

Köszönjük, hogy a lapba időt és energiát fektettél, de ez most sajnos nem sikerült.
[/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó