[AS Jelentkezés] Tohru 2.0

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Tohru

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:86
.
logo.png

Rövid bemutatkozás.

Barnabás a nevem.

16 éves vagyok.

Pesten élek.

Hobbiaim közé tartozik a videójátékok illetve film,anime nézés.

Gimnáziumba járok jelenleg, ahol a harmadik évemet töltöm.


Előzmények.

Régebben még Ps4-en játszottam a barátaimmal Gta5-el, Forest, Mad Max, Spiderman, Titanfall 2, Rainbow Six Siege.
Könyveket olvastam meg elkezdtem mangákat és animéket nézegetni.


A Roleplay-el való megismerkedésem.

2019 karácsonyán keztem el a SeeMTA v2-n ott elvoltam 1-1.5 évig, majd váltottam SeeMTA Lv-re ahol elvoltam szintén egy évet. Utána volt egy kis kihagyás, elkezdtem a FlyMTA-n játszani ahol fél évig voltam. Tavaly nyár elején váltottam át OneRp-re.


A OneRP-vel való megismerkedésem.

A Szervert egy barátomnak hála ismertem meg még tavaly nyár elején. Elsőnek nem tűnt valódinak amit látok, viszont mikor felregisztráltam és elkezdtem játszani akkor döbbentem rá, hogy mekkora hülye voltam. Kipróbáltam sok rendszert ami jelenleg elérhető a szerveren.


Tapasztalataim.

Voltam Adminsegéd a SeeMTA v2-n illetve a SeeMTA Lv szerverén is. Viszont ott kiközösítettek a korom illetve hangom miatt. Ez akkoriban nagyon rosszul érintett. Emiatt egyértelműen leadtam. Viszont úgy érzem hogy a tapasztalataim miket a kettő szerveren szereztem feltudnám itt hasznosítani. Hogy plátoian fogalmazzak újjászületni mint egy főnix.


Miért én lennék a megfelelő?

Mint ahogy fentebb is írtam, rendelkezek a megfelelő tapasztalatokkal, így azokat tudnám itt is kamatoztatni. Illetve szívesen segítek kezdő/haladóbb vagy bármi olyan játékosoknak akinek szüksége van rá. Ha esetleg valami kérdésük van, vagy esetleg egy problémára kellene egy, vagy több megoldás.


Csapatmunkához a hozzáállásom illetve véleményem.

Abban egyetérthetünk hogy egy csapatnak a legfontosabb, egyben a elengedhetetlen része a csapatmunka. Ezt mindenki tudja. Én úgy vélem hogy a csapatban való dolgozás az egyik erőséggem, mivel új ötletekkel, információkkal vagy esetleg tapasztalatokkal tudjuk másokat segíteni és támogatni. A csapatmunka egy ilyen fonos részén a szervernek nem elhanyagolható.



Erősségek illetve Gyengeségeim.


Törekedek a legjobbra. Néha túzottan sok időt fordítok játékokra.

Határozott. Nem szeretem ha hülyére próbálnak venni.
Célorientált vagyok. Csak akkor tudok empátiát érzni ha megatapasztaltam már azt a helyzetet.



Végszó.

Köszönöm szépen hogy időt szakítottál és végigolvasstad! Legyen mindenkinek egy csodálatos napja illetve hete.



Miért 3 sor mostanában egy anime cím?
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[fa] Kedves Tohru!

Sajnálattal értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elutasításra került!

Köszönjük, hogy a lapba időt és energiát fektettél, de ez most sajnos nem sikerült.
[/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó