[AS Jelentkezés] Tito Guadalupe De Cortez

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Manesz

Haladó
Játékos
Üzenetek:19
Isaac Wright
Keresztnév:
Ferenc


Életkorom:
22


Pár szó magamról:
Sziasztok! Nos szeretnék bemutatkozni mindenkinek aki esetleg nem ismerne :) ! Feri vagyok 22 éves . Sampon kezdtem pályafutásomat a textrp világában. Majd érkeztem a MTA világába , ott a FineMTA -n kezdtem mindent . Majd értelemetszerűen , ahogy korosodtam illetve egyre tapasztaltabb lettem az "RP" világában , kisebb nagyobb szervereken kezdtem adminsegéd tevékenységemet, ezzel segítve a tudásom fejlesztését minden irányba kimaxolni. Egy pár szerverről lehet ismert lehet a "Kenny(s)" // "Rantotthus" .. Így többségében akik ismernek Kenny néven emlegetnek. Női háttér sztoria van a "Kenny's" , "Kenny" névnek .. :D .Közel 2-3 év RP , kihagyás után tértem vissza az RP világába. Erről a részéről ennyi. Jelenleg munkanélküli vagyok , itthon töltöm a mindennapjaimat. Párommal élek egy háztartásban , saját lakásban. 3 éve élünk együtt. Szakács a végzettségem , közel 2 évet dolgoztam benne . Michelin-csillagos séfnél vizsgáztam , illetve oktatott is , így értek a szakmámhoz , viszont 2 év alatt kiégtem benne sajnos. Kiköltöztem Ausztriába 17 évesen , sajnos családigondok miatt ,16 évesen talpra kellett állnom. Szépen szólva minden szar munkát elvégeztem amit az osztrákok nem csinálnak meg abwasser (nemtudom a magyar megfelelőjét :D ) munkakörben kezdtem .. Ahogy elkezdtem tanulni a nyelvet egyre feljebb léptem , persze így a keresetem is azért megugrott. 18 évesen megismerkedtem a jelenlegi párommal , így haza jöttem végleg. Majd összeköltöztünk azóta együtt élünk, azóta együtt járunk ki szezon munkákra , jelenleg tervben van ,hogy újra kiköltözök, viszont értelemszerűen már együtt. Szakács és Supervissor / Lohndinerként dolgoztam még kint. Jelenleg s , mint említettem Magyarországon élek , van egy kutyánk (francia bulldog, részletezni nem kell ,hogy mit művel le). Nagyon akaratos személyiség vagyok , így mindig elérem többségében a céljaimat amit kitűzök magamelé. 12 éve , 1-es tipusú (inzulinos) cukorbeteg vagyok. Káros szenvedélyem a dohányzáson kívül nincs , alkoholt nagyon nagyon ritkán iszom (általában ha kivagyok mint a kutya :D ) .Hobbym őszintén megmondva nem igazán van , mivel mindíg azt teszem / cselekszem amihez éppenséggel kedvem támad. Sose tervezek előre , mindennapjaim úgy élem mintha az utolsó lenne. Őszintén megvallva nagyon régen írtam már bárhova is jelentkezési lapot , így egy kicsit szétszórt is vagyok. Nagyvonalakban ennyi amit rólam tudni lehet.​


Aktivitás:
Tekintettel arra ,hogy jelenleg minden napjaim itthon töltöm, így általában napi szinten 300-900 perc között van a szerveren töltött aktívitásom ! Ettől eltekintve is napi szinten tudom biztosítani legrosszabb esetben is a 180-300 percet.

Hogyan ismerted meg a szervert?:
Facebook oldalon keresztül ismertem meg a szervert. Nem akarok hazudni talán V.0.2.1 óta követem a szervert. 2020 óta követem a szerver fejlődését. Mikor Paletobay-en játszódott a szerver akkor kezdtem el szerveren való életem. Viszont sajnos munka miatt félbe maradt a dolog. Illetve , most kezdtem közel 2 hónapja aktívan a szervert. Egyszóval a Facebook oldal által.

Adminisztrátori tapasztalatok:
MTA-n kezdtem eredeti External Gaming-en epresinél(ha jól emlékszem). Majd IceGaming volt a szerver neve amin SA rangba voltam, ez megragadt nagyon bennem , mert itt tanultam meg teljesen minden parancsot és eljárási módot. 1-es admintól kezdve egészen SA-ig voltam szerveradminisztrátor. Utólag mint kiderült Makóval is voltam egyidejűleg adminisztrátor SeeMTA szerverén. Sajnos munka elvette az időmet így nemsokat voltam adminisztrátor.. Mindezek mellett s , mint említettem kisebb / nagyobb szervereken tevékenykedtem. Viszont jelenleg a GTA5 -s parancsokkal nem teljesen vagyok tisztában.

Mi a főbb oka jelentkezésednek?:
Úgy gondolom ,hogy kellő tapasztalattal és érett gondolkozással rendelkezem. Leszámítva az előbb elhangzottakat régóta követem a szerver fejlődését , illetve a szerveren lévő közösséget. Úgy gondolom ,hogy tapasztalataimmal tudnám segíteni a szerveren lévő játékostársaimat. Természetesen nem tagadom , vissza kell rázódnom ebbe a menetbe , illetve s , mint mindenkinek mindig van mit tanulnia. Így természetesen nekem is van hova fejlődnöm még , de teljes erőmmel / tudásommal megpróbálnám segíteni a szervert ! Természetesen ezt leszámítva , nem csalódnának bennem , ezt garantálnám! :)

Miért Téged válasszunk?:
Húhh ez a kérdés most megfogott , hogy mivel rukkoljak elő ami egyedi és kirívó lehet számotokra is, de én maradnék, ha nem gond az egyszerű de lényegre törő mondókámmal. Tisztában vagyok a szerverszabályzatával , parancsokkal .. Fent emíltetteket idézve , személyes illetve mások véleményeit értékelve , úgy gondolom ,hogy kellő érett hozzáállássommal , tudássommal tudnám segíteni a szervert , érme kétoldala is egy alapvető dolog , amit ahogy észrevettem sokan nincsenek tisztában vele. Illetve a játékosokat, emellett nagyon szívesen is ha kell, kezdő játékosokat is betanítok az "RP" világába is szívesen .

Mi a csapatmunkához való hozzáállásod?:
Kellő lojatlitással rendelkezem , egyszerűsítve kitartó , megbízható embernek tartom magam . Egész életemben nem hazudtam sosem! Ezt a jó szokásom szeretném is megtartani , emellett ha tudok valamit amivel teljes mértékben biztos vagyok amellett kitartok és bizonyítom az igazam mindíg is ! Emellett szeretek társaságban lenni attól függetlenül ,hogy kissé elvont ember vagyok , vagy magamnak való ,ahogy tetszik :). De nyitott vagyok mindig, mindenre embertársaim felé. Mindenki felé megadom a kellő tiszteletet , úgy s , mint való életben is ! Amit kapok , azt adom alapon játszik nálam a dolog. Természetesen vendéglátásból is tapasztalatot szerezve és előnyömre fordítva kellő türelemmel rendelkezem , illetve akkor is tudok mosolyogni ,ha elküldenek melegebb éghajlatra , ahogy szokták idézni. Szeretek csapatban dolgozni , összhangban lenni a "munkatársaimmal". Emberek módjára bármilyen problémát kellő türelemmel , emberiséggel kezelni!

Erősségeid:

-Türelem
-Becsület
-Megbízhatóság
-Tisztelettudás
-Terhelhetőség
-Csapatmunka
-Őszinteség

Gyengeségeid:

-Hébe-Hóba akarva akaratlanul is kicsúszik a számon egy-két csúnyaszó .
-Amit a szívemen ,azt a számon! (ezen nem szándékozom változtatni!:) )




Köszönöm ,hogy elolvastad illetve ha hozzájárulsz egy "támogatással" a szerveren való tevékenységemhez. További szép reggelt / napot / estét! Pacsi. :onerp:💖:onerp:
 

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382
Nem is nagyon tudnék mást, mint támogatni. Hihetetlen aktív a fiú és valóban sokat tud a szerverről. Elfogultság ide, vagy oda.
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[fa] Kedves Ferenc!

Sajnálattal értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elutasításra került!

Köszönjük, hogy a lapba időt és energiát fektettél, de ez most sajnos nem sikerült. A következő ciklusban leadhatod jelentkezésed.
[/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó