[AS Jelentkezés] Taami

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Taami

Individuum
Mentor
Üzenetek:303
Személyes információk


Sziasztok engem Tominak hívnak. Taami néven talán ismerősebb lehetek a számotokra. Amennyiben van köztetek régi Magyar Windows Közösség vagy Techbook olvasó, akkor akár onnan is ismerős lehetek. Cikkeket írtam ott, vagy 10 éve. Azóta ez a dolog jobban kinőte magát és tech2 néven folytatódik a tevékenység. Megjegyezném, hogy semmilyen közöm nincs már hozzá, viszont jó érzéssel töltött el, hogy az alapokat sikerült közösen lerakni, illetve az érdekesebbnél érdekesebb cikkek írása, amelyekkel már, akkor is alkottam valami maradandót. Jelenleg 32. életévemet töltöm és egy debreceni informatikai cégnél dolgozom, üzemeltetési vezetői pozícióban. Feladatkörömbe tartozik még, az új és meglévő ügyfeleinknek rendszerének a fejlesztése vagy akár a nulláról való megtervezése és kivitelezése. Az én szerepvállalásom leredukálódik a hálózatra és a Windowsos szerverkörnyezet kialakítására. Amennyiben a partner úgy dönt, hogy ezek után nálunk szeretné biztonságban tudni az informatikai rendszerét, az egyik „mindent” tudó emberként adom át a tudást és a tapasztalatokat a kollégáknak, hogy a legfelkészültebben tudják elhárítani az esetleges problémákat. Hobbim egyrészt a munkám. Mellette számítógépes játékokkal játszom, focizom és szeretek világot látni.

Aktivitás


Aktivitásomat tekintve változó. Az én munkámban, sajnos nem csak munkaidőben romlanak el a dolgok. De ha egy átlagot kellene mondanom, hétköznap 2-5 óra, hétvégén ez akár 10 óra is lehet, illetve munkanapokon 17:00 után tudok elérhető lenni, kivéve ha Home Officeban dolgozom.

RP-s múltam / Kapcsolatom a szerverrel


Az én RP-s pályafutásomat tekintve, szerintem én vagyok itt a legzöldfülűbb. A oneRP első szerver indulása után érkeztem egy hónappal körülbelül. Előtte nem játszottam sehol, itt tapasztaltam meg elsőnek a GTA V ezen játékmódját. Karakterem közül talán a Li Chang név ismerős lehet nektek. Ami nagy büszkeséggel tölt el, hogy @Ecsi játékostársammal megnyertük az SSM szerelőfrakció vezetését. Ekkortájt én úgy gondolom, hogy a poraiból élesztettük újra, ezen csodás szervezetet. Sikerült egy nagyszerű közösséget ott összehozni és ami a legnagyobb visszajelzés volt számunkra, hogy jól csináljuk a dolgunkat, hogy egy közösségi szavazáson, mi kaptuk a legpozitívabb pontozást és hozzászólásokat a játékosoktól. A szerveren főleg zárás előtt, többször voltam ideiglenes adminsegéd, szerettem és élveztem a játékosok kérdéseire válaszolni, egyfajta kihívás volt számomra is, hogy a tudásomnak a lehető legjobb választ tudjam megadni, az adott témakörrel kapcsolatosan.

Erősségek és gyengeségek


Rengeteg tulajdonsággal rendelkezem, amit itt nem szeretnék egyesével felsorolni, mert igen hosszúra nyúlna a jelentkezésem. Főbb pozitívabb tulajdonságaim közé tartozik az, hogy rettentő türelmes ember vagyok, nehezen hoznak ki a sodromból. Nem vagyok haragtartó, szeretek maradandót alkotni az életben és hát már-már klisés, de szeretek segíteni másoknak. Bármibe belefogok az életben, kitartó vagyok és nem igazán adom azt fel, ha kitűzök magam elé egy célt. Ami talán a legnagyobb hátrányom, hogy nagyon nem szeretem a negatív kritikát. Túlzott maximalizmusom van és nem szeretek hibázni. Ami nekem nem felel meg, azt addig nem adom ki a kezemből. Előfordul nálam, hogy néha lusta vagyok, önfejű és makacs.

Motivációm


Szeretném az RP-s pályafutásomat egy következő szintre emelni. Egy olyan csapat részese lenni, ahol a munkámmal tudom segíteni én is, hogy egy nagyszerű és összetartó közösség alakuljon ki. Kevés tapasztalattal rendelkezem ugyan e téren, de a lelkesedésem tudom, hogy segít majd a kezdeti nehézségeken.

Kedves olvasó! Köszönöm, hogy áldoztál rám pár percet az életedből és elolvastad a jelentkezésemet. Kellemes időtöltést kívánok majd itt és kívánom, hogy találjátok meg majd a számításaitokat.​
 

Tanci

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:259
Kedves Tamás!

Az adminsegéd csapat meglátása, de főként az én döntésem alapján a lapod elfogadásra került! Meghívlak egy szóbeli meghallgatásra is.
Discordon vedd fel velem a kapcsolatot, hogy a meghallgatás idejét fixálni tudjuk.
Köszönjük a jelentkezésed!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó