[AS Jelentkezés] Steven Taylor

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Steven30

Újonc
Játékos
Üzenetek:10
Gabriel_Taylor
Bemutatkozás:
Sziasztok! Gábornak hívnak,Pest megyében kis élek családommal,30 éves vagyok jelenleg Szüleimnél lakunk mivel nem egyszerű megoldani egy saját ingatlat,
Jelenleg a Diggaster Company frakcioba tartozkodom, mivel elötte sajnos megszünt a Sunrise Garges-ba voltam mint Mechanic szerelő.


Tapasztalat/Aktivság:
2010 kezdtem el Rpzni akkor még a GTA San Andreas Samp szerverken kezdtem el onnan is kisebb/nagyobb szervereken utána át tértem MTA-ra ahol egészen 2013-2022 voltam ott, utána át tértem a GTA V re és elsö szerveren ahol admin voltam akkor az a Gold life volt ami már megszűnt, általában napi 2-3-4-5 órát is tudok fent tartozkodni a szerveren, Munka beosztástol függ hogyan melyik műszakba osztanak be azon a héten.

Miért engem válassztatok:

Szeretnék az újonnan érkező játékosoknak segíteni körbe vezetni őket hogy jobban megismerthetsék,illetve másoknak is szeretnék segíteni abban ha valamit nem tudnának, Néha el gondolkodtam hogy vajon milyen lehetne, Hogy el tudjam látni az AS feladatát,illet későbbiekben ha sikerül akár egy Admin feladatát is egy szerveren.

Csapatmunka:
Nos mivel Auto Ipari parkban dolgozom így ott is nagyon nagy szerepe van a csapatmunkának,és ott is nagyon kiveszem a részemet sokszor van hogy több ember munkáját szoktam ott segíteni így tudom milyen csapatban dolgozni, ott is jelentős nagy részt tölt az be aki motiválja a többi embert arra hogy minden megfelelően menyen

Erősségeim/Gyengeségeim:

Magas tűrőképességem van
Precizitás
Gyors tanulás


Legkisebb dolgokon fel lehet idegessíteni
Lustaság
Másokkal szemben ha elveszítenem a bizalmat
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[fa] Kedves Gábor!

Sajnálattal értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elutasításra került!

Köszönjük, hogy a lapba időt és energiát fektettél, a következő jelentkezési ciklusban újra beadhatod jelentkezésed.
[/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó