[AS Jelentkezés] Sheedxr

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Sheedxr

kisbackfire🔥
Játékos
Üzenetek:363
secret
Adminisztrátor Segéd Jelentkezés

• Bemutatkozás •


Sziasztok! A nevem Bence, baráti körben Carl/Sheedxr-ként vagyok ismert. Jelenleg tizenkilencedik életévem töltöm. RolePlay pályafutásom kezdete körülbelül 6-7 évre nyúlik vissza, ezen idő alatt rengeteg tapasztalatot gyűjtöttem, viszont úgy érzem
mindig tanulhatok valami újat. Megjártam rengeteg platformot, ezen belül rengeteg szervert. Mindenhol igyekeztem a közösség oszlopos tagja lenni, valamint tudásom kamatoztatva a szerver és a közösség előrehaladását segíteni. Ezen apró dolgok mellett rajongok az autós kultúra szinte minden ágazatáért, igaz jelenleg Informatikus Szakgimnáziumban töltöm utolsó évem, az érettségi előtt állva, viszont terveim között szerepel az Autószerelés fortélyainak elsajátítása is. Magam egy kitartó, olykor túlságosan is buzgó személynek tartom, hajlamos vagyok túlvállalni magam, igyekszem mindig a maximumot hozni, viszont mint mindenki másnak, nekem is vannak rossz napjaim. A szerver köreiben viszonylag sokan ismerhetnek már engem, ezek közül sokan jó tapasztalattal, vannak akik rossz tapasztalattal. Voltak idők, míg sajnálatos módon egy eléggé rossz oldalam mutattam be a szerver felé, ezt felváltva adott esetekben egy jó oldalammal vegyítettem, mely próbált előtörni, de túlságosan elnyomta a rossz felfogás és a negativitás az életemben. Sok minden át értékelődött bennem, tény ezt bárki mondhatja, viszont igyekszem a közösség számára az eredeti, jó oldalam megmutatni és igyekszem becsülettel, odaadással végezni a rám bízott feladatokat. Mivel eléggé lelkiismeretesnek tartom magam, így senkivel sem szeretek haragban lenni, igyekszem mindent tisztázni, valamint korrekten tekinteni a dolgokra. Nézetem nagyrészt változott, valamint felfogásom is fejlődött. Próbálom mindennek a pozitív oldalát nézni és ahol tudok segíteni a negatív oldal pozitív irányba billentésében. Nos viszont egy szónak is száz a vége, nem magyarázkodni szeretnék, szimplán mindenkitől akit megbántottam, esetleg egy rossz énem ismerhette meg, elnézést kérni. Igyekszem példát statuálni és száz százalékig a szerver képviseletében fellépni. Bizonyítani szeretnék, ahogy csak tudok, beszéljenek szavak helyett a tettek!


• Referenciám/Tapasztalataim •

Rengeteg szervert jártam be pályafutásom alatt, viszont ezek közül leginkább a SeeMTA Las Venturas szerverét emelném ki, ahol S.G.H-ként később Adminisztrátorként erősítettem az akkori csapatot. Ezek mellett Octans RolePlay MTA szerverén Adminsegédként tevékenykedtem a szerver zárásához közeli időpontokban. Néhol Frakció Vezetőként is részt vettem, valamint karaktertörténetek is fűzhetők hozzám, az említett szerverekről. Ezek mellett kisebb szervereken is tevékenykedtem Adminisztrátorként, valamint Frakció Vezetőként.
Fejlődőképes személynek tartom magam, bár néhol szükségem van a megerősítésre, viszont igyekszem koncentrálni az önfejlesztésre, bővíteni Referenciám rengeteg téren.


• Motivációm/Jelentkezésem oka •

Legfőbb motivációm közé tartozik az önzetlen segítségnyújtás játékos társaim és a szerver felé. Szeretnék hozzájárulni jelentkezésemmel a szerver képviseletéhez, fejlődéséhez. Igyekszem a megfelelő kommunikációra, valamint példa statuálására, melyet már Playerként is igyekszem megtenni. Főbb motivációmhoz tartozik, hogy bizonyítsak a vezetőség felé, valamint azok felé az emberek felé, akik jelenleg is teljes váll széleséggel támogatnak, segítenek, hogy változzak és eredményes képviseletet nyújtsak a szervernek.

• Aktivitásom •

Hétköznapokon igyekszem mindig aktívan tevékenykedni a szerveren, mellé beosztani a Tanulással és egyébbel kapcsolatos teendőim, hétvégeken tudom a legtöbb időt tölteni a szerveren, valamint Discordon szinte állandóan elérhető vagyok.


• Csapatmunkához való hozzáállásom •

Mindig is csapatjátkosnak tartottam magam, próbáltam a közösségekbe illeszkedni, valamint véleményem szerint a közös munka úgy eredményes, ha csapatként hátat-hátnak vetve, egymást segítve teszünk a fejlődésért, a közösség építéséért.

• Miért lennék én a megfelelő?

Őszintét megvallva, az utóbbi idők tapasztalatai szerint biztosan érdekes lenne tőlem ezt hallani, viszont igyekszem arra törekedni, hogy valós értékeket mutassak, és adjak ki kezem közül. Rendelkezem a feladatokhoz szükséges elszántsággal, megfelelő kommunikációs készséggel és tapasztalatokkal. Természetesen mind ugyanolyanok vagyunk, valamint mindenkiben megvan egy plusz, mely megfelelővé teszi egy adott feladathoz, ez mindenkire másban érvényes. Céltudatos embernek tartom magam, aki mindent megtesz a céljaiért.


• Gyengeségeim

Inkább a gyengeségeimre szánnék külön részt, mivel erősségeim jó pár részben megfogalmaztam, ezzel együtt természetesen gyengeségeim is szerepelnek, viszont szeretném kicsikét jobban kifejteni ezt.
Túlságosan is buzgó személyiség vagyok, melyen igyekszem csiszolni, viszont néha képes vagyok túlhajtani magam.
Sok esetben, sajnos ez miatt is veszek magamra dolgokat, túlságosan lelkiismeretes, kételkedő vagyok. Sok esetben hibáztatom magam, vagy magamra veszek egyéb dolgot, viszont talán ebben a gyengeségemben fejlődtem a legtöbbet utóbbi időben.
Túlbuzgóságom miatt sokak számára kissé idegesítő személynek tűnhetek, bár igyekszem mindenkivel szemben empátiát ébreszteni és egy közös érdeket kialakítani.

• Egyebek

Apróbb szösszenetet szeretnék így az utolsó sorokra hagyni. Tisztában vagyok tetteimmel, viszont hiszem, hogy bárki megérhet a fejlődésre, úgy hiszem elindultam egy úton, mely az igazi oldalamat hivatott még jobban fejleszteni, ezt szeretném a szerver képviseletében is mutatni, valamint előre köszönöm a rengeteg támogatást és segítséget minden barátomtól, ismerősömtől akik ebben segítettek. Köszi, hogy elolvastad! <3
 

Molondor

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:156
elton winn
Helló szia. Örömmel látom a lapodat, remélem sikerrel jársz. Én szerintem abszolút helytállnál mint adminsegéd, de persze remélem tovább is jutsz ennél. Az eddigi tapasztalataim alapján nem látok kivetni valót, hogy megkapd ezt. A lapod az elég erős lett, szóval aki nem ismerne az ebből is láthatja, hogy komolyan gondolod. Támogatom! :love: Hajrá!
 

daco

🌊
Adminsegéd
Üzenetek:387
find out ic
Nyomod. Sokat nem szeretek írni lapok alá, szóval most sem venném túl bőszavúra a dolgokat. Örülök, hogy láthatom a lapod, nagyon remélem, hogy sikerrel jársz. Hajrá-hajrá. (´▽`ʃ♡ƪ)
 

ojeda

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:66
ABM
Teljes mértékben támogatom a jelentkezésed! Sok sikert, reális srác, megfelelne a teambe!
 

Ookami87

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:58
Szia!
Én is örömmel látom , hogy beadtad a jelentkezést adminsegédnek. Mondhatom hogy azért úgy ahogy régóta ismerlek , és tudom hogy bármikor számíthatok a segítségedre mind a frakcióban, mind pedig azon kívül, ezért egyértelműen alkalmasnak talállak a feladatra. Támogatom!!!!
 

Miki

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:41
Rhys Morrison
Szia barim!
Örömmel látom én is, hogy végre beadtad ezt a lapost. Mindig is számíthattam rád még amikor admin és adminsegéd is voltál a szeroszon.
Remélem most is látni fogom a tevékenységedet. Így persze, hogy támogatlak.
Sok sikert barim! 🫡
 

Domszi

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:47
Frank Porter
Na haló! Örülök, hogy látom a jelentkezésed. Reménykedem benne, hogy sikerül mert a lapodról is levehető, hogy komolysággal, odaadással csinálnád ezt! Ahogy ismerlek, nem fogsz csalódást okozni. Támogatom, hajrá!❤️
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:662
Dexter Sosa
Túlságosan is buzgó személyiség vagyok, melyen igyekszem csiszolni, viszont néha képes vagyok túlhajtani magam.
Ha ezen tudsz változtatni nem látom akadályát, hogy miért ne legyél AS. Segítőkész és vicces, gyorsan megoldod a problémákat. Hajrá carl apu drukkol neked sikerülni fog csak adj bele mindent hajrá carl huhu
 

pdf

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:182
zsim zsum
Mongol jurta, vodafone bekötve. nyomod csinálod én támogatlak teljes mértékben minden mongol bárányommal.
 

KabukiYAJ

Veterán
Játékos
Üzenetek:251
Na szóval…
Viszonylag régóta ismerjük egymást sőt még frakciót is volt szerencsém vezetni veled.
Akármi kérdés vagy kétséges dolog jött fel maximálisan kivizsgáltad a dolgot és szinte pontos választ tudtál adni.
Utobbi időben mindent beladsz a frakcióba, szerverbe, úgy hogy az időd nem feltétlen engedné meg.
Én azt mondom hogy TÁMOGATOM!
 

Levo240014

Újonc
Játékos
Üzenetek:15
Jack Sancuer
Őszinte leszek a mi viszonyunk nem alakult túl fényesen viszont a jelentkezésed teljes mértékben Támogatom ! Hiszen bárkinek bármi kérdése van , vagy segítségre van szügsége akkor segítesz / minden erőddel azon vagy hogy segíthess és ez az a hozzáállás ami egy AS-nél el engedhetetlen . Plusz ként hozzátéve voltál már admin és akkor is hibátlanul végezted a dolgod
 

DarK

Pötyögtető
Adminisztrátor
Üzenetek:58
Jake Sharp
Szia báttya! Hatalmas figura vagy, kedves, vicces, segítőkész vagy bármiről legyen is szó. Csókollak bajnok. Támogatom!
 

Jenikee

Haladó
Játékos
Üzenetek:18
Haliii, nagyon segítőkész srácként ismerlek, és úgy gondolom, hogy kellő tapasztalattal rendelkezel ahhoz, hogy sikeresen elláthasd az adminisztrátorsegéd feladatot. Teljes mértékben támogatom a jelentkezésed.
 

Akos//z3rO

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:96
nevenincsmég
Hogy is mondjam, hogy szép és jó legyen.. max ilyen fele apă fele víz alapon. Na szóóóval.. ügyes vagy, mint egy új piros traktor. Elég rég ismerlek hála vagy nem hála az istennek, te már szerepeltél a szerveren. Én csak támogatni tudlak kis öcsém!
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[fa] Kedves Carl!

Sajnálattal értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elutasításra került!

Köszönjük, hogy a lapba időt és energiát fektettél, de ez most sajnos nem sikerült.
[/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó