[AS jelentkezés] Shaddy

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Shaddy

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:94
Phoenix Holloway / Shaddy Leonhart
Én


Sziasztok, a nevem Zoli, avagy, az online világban Shaddy / RDZ, 24 éves vagyok, egy nagy KEM -i multinál dolgozom, 3 műszakban ( Most éppen, váltani készülök. ). Viszonylag introvertált embernek tartom magamat, jobban elvagyok itthon, vagy a szűk baráti körben, mint egy nagyobb buliban például. Hobbijaim közé főleg a kockulást sorolnám, ehhez jön hozzá a képszerkesztés, a fotózás, illetve, a szűk baráti körrel töltött idő.

Tapasztalat / Aktivitás


Úgy gondolom, hogy kevés olyan player van a mai roleplay közösségben, aki több tapasztalattal rendelkezne mint én. 2010 -ben mentem fel először roleplay szerverre, viszont ilyenkor még nem tetszett meg, így a tényleges kezdést inkább 2011 -re tenném, ekkor regisztráltam először SAMP platformon, és ennél a platformnál maradtam, egészen mostanáig. Az adminisztrátori karrierem ilyen 2012 vége környékén kezdődhetett, akkor csatlakoztam az S&M -hez, illetve lettem GMOD, majd 13 elején lettem örök adminsegéd. Akkoriban viszonylag sok meme ment rólam, hogy "Nero az örök, ÖRÖK adminsegéd", ennek főképp az volt az oka, hogy fiatal voltam, ezért a vezetőség nem nagyon számolt velem úgy, mint potenciális admin. Ettől függetlenül, AS voltam körülbelül másfél - 2 évig egyhuzamban. A nagy szerverszétváláskor a kisebb csoportot erősítettem, itt voltam először admin, majd innentől folyamatosan mentem felfelé-, a SAMP platform folyamatosan újranyíló/bezáró szerverei miatt, nagyrészt más - más közösségekben. Körülbelül 2016-17 környéke volt az, amikor elkezdtek "felkérni" az összes nagyobb projektbe, mint adminisztrátor, vagy pedig mint AC. Ez egészen 2023 -ig ment, tehát az összes nagyobb SAMP projektben jelen voltam, mint admin, vagy pedig mint vezetőségi tag, túlnyomó részben inkább az előbbi volt jellemző. Összesítve az admin / AS tapasztalatom, körülbelül 9-10 év, mindent összevetve.

Az aktivitásom főként a munkámhoz van kötve, jelenleg ez azt jelenti, hogy nagyrészt délutánonként, illetve kora reggel tudnék lenni.


Miért pont a OneRP?


Nem titkolom, mielőtt átjöttem ide, az utolsó Magyar SAMP RP ( 40-50 fő plafon ) szerveren voltam jelen, mint AC. Egyszerűen azért regisztráltam, hogy megnézzem milyen az RP úgymond "új generációja", semmi különösebb tervem nem volt, csak szimplán kíváncsi voltam. Aztán a szerver úgymond megfogott, főleg azzal, hogy nem annyira érvényes rá az, hogy folyamatosan a vagyon halmozásáról szól minden játékos élete. Level 3-4 lehettem, amikor leadtam máshol az AC -t, és úgy döntöttem, hogy inkább ezen a platformon maradok most már véglegesen, főként azért, mert így, 12 év után, úgy gondolom, hogy a SAMP RP ( főként az android SAMP megjelenése miatt ) meghalt, és fölösleges próbálkozni életben tartani.

Jelentkezésem indoka


Fentebb is leírtam, hogy sok tapasztalatom van, ennek van ugye egy úgymond árnyoldala is, ami pedig az lenne, hogy nehezen tudom folyamatosan lekötni magam a szerveren. Sose voltam ez a nonstop kamionozok / dolgozok a vagyonért típus, inkább az RP szituációk vonzanak. Ezen kívül, a jelenlegi Lifeinvader leaderi pozícióm sem épp egy olyan poszt, ami igényelné azt, hogy nonstop a frakcióval foglalkozzak, főleg azért, mert sikerült megfelelő embereket találnom, megfelelő pozíciókra. Természetesen ezt se fogom elhanyagolni a későbbiekben, viszont teljesen nem tud lekötni, illetve, hogy teljesen őszinte maradjak, bármilyen adminrang nélkül játszani, furcsa, ennyi év után.

Pro / Kontra


Maximalista személy vagyok, szeretem a legjobbat kihozni magamból, ennél talán negatívum lehet az is, hogy szeretem másokból is kihozni a maximumot.
Jól viselem a kritikát, a pozitívtól nem szállok el, a negatívtól nem sértődők be.
Alapvetően segítőkész ember vagyok, szeretek segíteni másoknak.
Gyorsan tanulok, mind új rendszereket, illetve szabályokat is.
A szóhasználatomban elég sokat káromkodok.
Mondhatni türelmetlen vagyok, de ez is szituációfüggő.
Javarészt túlságosan őszinte vagyok, nem szeretem megjátszani magamat.

Ezen felül, itt szeretném feltüntetni azt is, hogy viszonylag rég voltam már AS, illetve, a pályázat is azért lett ilyen tömör, mert nem akarom túlnyújtani, a szükséges dolgokat tartalmazza szerintem.
Köszönöm, hogy elolvastad.


 
Utoljára szerkesztve:

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[sa] Kedves Shaddy!

Örömmel értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elfogadásra került!
A következő forduló egy szóbeli meghallgatással fog folytatódni, ami miatt kérlek vedd fel velem a kapcsolatot Discordon a továbbiak megbeszélése érdekében.

Köszönjük a jelentkezésed, és szívből Gratulálunk![/sa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó