[AS Jelentkezés] Robert Mcloyd // Dino

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Dino

Haladó
Játékos
Üzenetek:22
Lucia Whitney

[AdminSegéd Jelentkezés]

Dino

Keresztnév:
Lóránt, de jobban szeretem ha Dinonak szólítanak.

Életkor:
Jelenleg 17 éves vagyok.

Pár szóban rólam:
Magyarországon élek, kicsit pontosabban Tolna megyében. Jelenleg még 11. osztályos tanuló vagyok és "Gépjármű Mehatronikai Technikus"-ként tanulok. Hamarosan (április közepén) fogok kimenni szakmai gyakorlatra ahol reményeim szerint sok tapasztalatot tudok szerezni magamnak, amit majd a jövőben feltudok használni. Amint elvégzem az iskolát ezt a szakmát szeretném folytatni. Körülbelül 2018 óta játszom rp szervereken (SeeMTA, FlyMTA) ahol elég jó eredményeket sikerült elérnem. 2020 elején kezdtem el a pályafutásom Fly-on, ahol nem sokkal később frakció leader(Először Taxi, majd Rendőrség főleaderig jutottam) és admin is lettem.(Ahol 5-ös adminig jutottam el) 2021 áprilisában adminsegéd lettem Seemta V3-on, májusban admin(4-es adminig sikerül eljutnom.) 2021 Augusztusában frakció leader lettem(OMSZ-ben)és sikerült igen sokáig vezetnem a frakciót. (Körülbelül 1.5 évig.) 2023. 03. 30.-ai napon sikerült megszereznem a "B" kategóriás jogosítványom, aminek kifejezetten örülök, mivel minden részét sikerült elsőre megcsinálnom. Jelenleg ez volt a célom, most pedig az, hogy sikerüljön bekerülnöm a OneRP admin csapatába. In-Game büszke vagyok arra, hogy sikerült bejutnom a "Cortez Crime Family" nevezetű maffiába, ahol igen csak jó Rp szálakat tudunk húzni.

Napi átlagos aktivitás:
Naponta átlagban 6-7 órát tudok aktív lenni a szerveren, mivel a napom délelőtti részét még az iskolában töltöm, de szerintem így is nevezthető az aktivitásom kiemelkedőnek.

Hogyan ismerted meg a szervert:
Több éve Rp-zem, ahogyan ezt már feljebb le is írtam, és 2020 közepén mutatták nekem ezt a szervert, csak egyéb okok miatt nem volt időm folytatni és később már mással játszottam, mivel nem volt meg a közösség aki miatt a szerverre kerültem. Nemrégiben (Körülbelül 3-4 hete) tértem vissza a szerverre egy kisebb csapattal és azóta sikerült megismernem jópár remek embert a szerveren, aminek nagyon örülök. Most, hogy bekerült az 1.2-es update nagyon megjött a kedvem a szerveren játszani és szeretnék további eredményeket elérni ezen a szerveren is.

Adminisztrátori tapasztalatok:
Fentebb is említettem, hogy voltam admin a SeeMTA v3 szerveren, illetve a FlyMTA szerverén is, pár hónapig.

Mi a főbb oka a jelentkezésednek:
A legfőbb oka, hogy itt is kipróbáljam magam adminként. Mindig is segítőkész és rendes voltam más emberekkel, remélem ezt a jövőben az itteni Vezetőségi csapatnak is betudom bizonyítani.

Miért téged válasszunk?
Leginkább azzal tudnék érvelni, a kérdés mellett, hogy már többször is voltam más szervereken Adminisztrátor, illetve kisebb FiveM szerveren is voltam admin. Rendelkezem rengeteg Rp tapasztattal. Az aktivitásom a szerveren elég jó, illetve a koromhoz képest érettebbnek tartom magam. Amit el szeretnék érni, azt általában el is értem. A kommunikációs készségem rendkívül jó, ami úgy gondolom nem árt egy ilyen szerepkör betöltéséhez.

Mi a csapatmunkához való hozzáállásod?
Már elég sok frakciót jártam meg és vezettem is, számos más Rp szerveren, ami szerintem bizonyítja is azt, hogy jól állok a csapathoz. Amit szeretek egy csapatban, hogy összetartó tud lenni és ha szükséges akkor segítenek a másik csapattársuknak. Csapatmunka nélkül egyetlen frakció sem tud olyan teljesítményt nyújtani, mint együttes erővel csapatban dolgozva, véleményem szerint. Mindig nagy szerepet játszik a csapatmunka, ahol úgy éreztem, hogy nincs meg a megfelelő csapatmunka sosem tudtam megmaradni túlságosan sokáig, szerintem érthető okok miatt. Részletekben így tudnám leírni a csapatmunkához való hozzáállásomat.

Véleményem szerint a következő sorokban leírt dolgok igazak rám:

Erősségeim közé tudnám sorolni:
-Jó kommunikációs készség
-Csapatmunka megtartása
-Szeretem a maximális teljesítmény nyújtatni mindenhol
-Határozott vagyok és magasbiztos
-Türelmes vagyok egy bizonyos ideig



Gyengeségeim közé tudnám sorolni:
-Túlságosan kiakarok maxolni egy dolgot, ami egy idő után fáradtságot okoz nekem, ami miatt nem úgy tudom tenni az adott dolgot
-Kíváncsi vagyok sok mindenre, ez néha rossz dolgokhoz vezet.
-Sok mindent túlgondolok egy kicsit.
-Sosem hagytam magam, egy adott szituációban mindig nyerni szeretek. (Viszont, elismerem ha nincs igazam.)


Megjegyzés:
Köszönöm, hogy elolvastad, építő jellegű kritikát elfogadok.
 
Utoljára szerkesztve:

Eduardo

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:25
Eduardo Del Castillo
Egy ideje már egy frakcióban vagyunk, és nem igazán tudnék rólad olyan negatív tulajdonságot mondani ami miatt ellenezném. TÁMOGATOM!
Sok sikert kívánok neked is.
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[fa] Kedves Robert!

Örömmel értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elfogadásra került!
A következő forduló egy szóbeli meghallgatással fog folytatódni, ami miatt kérlek vedd fel velem a kapcsolatot Discordon a továbbiak megbeszélése érdekében.

Köszönjük a jelentkezésed, és szívből Gratulálunk![/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó