[AS jelentkezés] ReLay

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:689
-
ReLay Adminsegéd jelentkezése


Előszó
Sziasztok! Kisebb és nagyobb hezitálások közepette arra jutottam, hogy megírom még egyszer az AS jelentkezési lapom. Eddig két lapot írtam, melyek nem nyerték el a vezetőség tetszését, plusz szerintem erre rájátszott a hozzáállásom és a viselkedésem is.

Ki is vagyok én?
Köszönésem már meg volt, szóval ha nem gond itt kihagynám. Dominiknek hívnak, de sokatok csak "Riléjnek" ismerhet. Egy 19 éves srác vagyok az elveszett, zord világban. Discord és egyaránt a játékszerveren is aktív állományban lévő játékos lennék. Hétköznapjaimban próbálok a szakmámból megélni, ami nem más lenne, mint az Épületgépészet. Ez miatt később kitérek az aktivitásomra is. A szabadidőm nagyobb részét a szerveren töltöm, de nyugalom... jut idő a családra is!

Szerverrel való találkozásom és kapcsolatom
Még bőven a nyitás előtt találtam rá a szerverre egy barátom által. Szóbeszédekből hallottam ezt azt... Például a megfázást. Gondoltam magamban, hogy ilyen biztos nincs, mekkora lenne már ez egy RP szerveren, hogy megfáznék. Amint kiderült van ilyen és elkezdett egyre jobban érdekelni a felépítése, scriptjei. Beléptem a OneRP Discordjára, elkezdtem megismerkedni az itteni közösséggel, próbáltam közvetlen lenni. Idő múltán, szerettem volna támogatni a szervert és ezt egy Nitro Boostal aknáztam ki. Nem tudtam, hogy ekkor a Boosteri rang dob egy Bétatesztelői rangot is. Így hát Bétatesztelői szerepkört töltöttem be, a második Bétateszten már részt is vettem. Az akkori élmények nagyon megfogtak, azóta jelen is vagyok a szerver életében. Volt pár kisebb kihagyásom, de mindig vissza jöttem... most már végleg.
Leaderi pozíciót is töltöttem be. Ez idő alatt nőttem bele jobban a közösségbe. Az akkori SSM frakciót kaptam meg amit elkezdtünk reformolni. Későbbiekben ez a frakció szinte átalakult és új nevet kapott a Los Santos-i Patch-el. Ez most NHA-ként található meg. Nagyjából 3 hónapig töltöttem be a Leaderi posztot, viszont idő hiányában átadtam másnak a lehetőséget. Sokat jelent számomra, hogy akkor Dani köszönetet mondott azért, hogy jól vezettem a frakciót. Ugyanis végig az volt bennem, hogy valamit nem fogok jól csinálni, de ezek szerint nem voltam rossz.

Szerverhez való hozzáállásom
Mindenki látta a Discord csevegőben való megnyilvánulásaim. Toxic, nokedli voltam (noki még mindig), viszont ezt teljesen elhagytam már. Nagyon szabad szájú voltam, mindent leírtam ami nekem nem tetszett, esetleg vicc tárgyának véltem. Nos, 19 éves koromra talán már benőtt a fejem lágya, szóval "felnőttként" kicsit átgondoltam a helyzetem és a világom. Mostanra próbálok mindenkivel baráti, de ha ez nem is sikerül akkor legalább jó viszonyt ápolni. Most már próbálom a konfliktust kerülni vagy ha mégis akad, akkor megbeszélni.

Aktivitásom a szerveren
Mivel beteg voltam, elég magas volt a mostani aktivitásom. Viszont ha minden visszatér a régi kerékvágásba akkor hétköznaponta a munka miatt nagyjából este 6 órától vagyok elérhető, olyan éjjel 10-11-ig. Nagyon maximum az éjfél, de az már tényleg a maximum. Hétvégente változó, hisz van, hogy hétvégén is dolgozom itthon. De ilyenkor délutántól már bőven elérhető vagyok akár egész hajnalig.

Adminisztrátori tapasztalatok
Többször voltam IDG AS a szerveren, ami tudom, hogy nem egy teljeskörű AS szerepköre, viszont belátást ad az Adminisztrátori munkákba, illetve feladatokba. Ez idők alatt sokszor kaptam PM-et, amire a legjobb tudásom szerint válaszoltam. Volt rá példa, hogy kezdő játékost kellett betanítanom. Volt vele idő és nehézség, viszont megérte!

Pozitív és negatív tulajdonságok
Személy szerint én közvetlennek és barátságosnak tartom magam. Amit rám bíznak, szeretem megvalosítani és elvégezni a feladatot, terhelhető vagyok.
Viszont sajnos vagy nem sajnos, nekem is vannak negatív tulajdonságaim, mint mindenkinek. Néha lusta, viszont van mikor túl hiperaktív vagyok és olyankor lelőni sem lehet. Ez kedvtől függ sajnos... A legnagyobb negatívumom az, hogy néha türelmetlen vagyok és nem bírok kivárni valamit. De ez csak akkor ha valami nagyon is érdekel.

Végszó
Köszönöm mindenkinek aki végig olvasta és szánt rám időt. Próbálok változni, aminek a rátája egyre nagyobb és sikeresebb. Szép napot nektek, hali!
 

borbpetii

Haladó
Játékos
Üzenetek:17
Hali! Egy ideje ismerem már ReLay-t, és nem csalódtam benne. Voltam vele frakcióban is egyaránt, és ott is csak pozitív kép alakult ki róla a fejemben. Teljes mértékben támogatom a lapját. Sok sikert kívánok neked!
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:221
Szervusz Relay!

Elég megosztó személyiség vagy/voltál a szerveren, de úgy érzem most elérkeztél ahhoz az állomáshoz ahol eleget fejlődtél, hogy szintet lépj és kicsit komolyabb munkát végez a szerveren mint memek gyártása discordon.

Várunk a következő körös elbeszélgetésen.

[foadmin]Elfogadva[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó