[AS jelentkezés] Rólandó jelentkezése

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

roli20020509

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:104
Személyes bemutatkozás

[quote author=undefined]Heló Mindenkinek! Engem Rolandnak hívnak. Jelenleg egy tizennyolc éves végzős gimnazista vagyok. Nagyon szeretek szabadidőmbe számítógépes játékokkal játszani, illetve hobbijaim közé tartozik a kettlebell, mint sportág. Amikor csak tudok, még ilyen ,,válságos" időkben is, sokszor szervezek barátaimmal, osztálytársaimmal találkozókat, és jókat szoktunk beszélgetni, szórakozni. A jövőben egyetemre szeretnék menni, azon belül is gépészmérnöki alapképzésre. Optimista felfogású vagyok, még a legrosszabb helyzetben is a jót próbálom keresni. Mindent megteszek annak érdekében, hogy elérjem a kitűzött céljaimat, és ez iránt nagyon lelkes is vagyok. Előfordult már velem, hogy esetleg féltékeny voltam egy másik személyre, olykor túl kíváncsi is bizonyos dolgokra, de én úgy gondolom, hogy ez az emberi természet, nincs olyan ember, akinek nincs valamilyen kifogásolható tulajdonsága.[/quote]

Mi a feladata egy adminsegédnek?

[quote author=undefined]Elő kell segíteni, illetve törekedni kell az együttműködésre, hogy ennek eredményeként a szerver legszebb jövőképét alkossuk meg.
Nagyon fontos a kommunikáció a játékosok tagjai között és kiemelendő, hogy egy adminsegéd tudjon megfelelően informálni más játékosokat, megoldásokat keresni és találni, mivel ezek a tulajdonságok és annak hasznosítása elengedhetetlen a fejlődéshez és a zökkenőmentes működéshez.
[/quote]

Mi motivált a jelentkezés megírásában?

[quote author=undefined]Azt szeretném, hogy legyen nekem ez egy kihívás, hogy felelősséget kelljen vállnom a vezetőség felé, illetve több emberért a közösségben. Véleményem szerint, ha megvan az együttműködés, akkor akadálymentesen lehet végezni a munkát. Szeretem az adminisztratív feladatokat és akkor vagyok igazán motivált, ha emberekkel foglalkozhatok. Mindig fontosnak éreztem, hogy más tagokat segítsek előre a játékuk során és a lehető legjobb segítségnyújtást kapják meg. Ez volt az oka annak, hogy megírjam ezt a jelentkezést és adjak valamit az embereknek. Nem voltam még adminsegéd, viszont más szerveren már volt szerencsém adminisztrátorként tevékenykedni. Én úgy gondolom, hogy jól végeztem a munkámat, mindent beleadtam, hogy látszódjon és gyümölcsöt hozzon, amiért dolgoztam akkor. Rendkívüli módon megkedveltem még a régebbi időkből e fajta feladat és poszt betöltését, mivel egy új, rugalmas és izgalmas érzést nyújtott nekem és eddig számomra egy ismeretlen környezetben végezhettem a feladataimat. Nagy örömet nyújt nekem, ha tudok sok emberen segíteni, amit ennek a posztnak a betöltésével tudnám végezni a leghatékonyabban.[/quote]

Szerinted mik az erősségeid?

[quote author=undefined]Tapasztalataim alapján felelősségteljesen tudnám ezt a posztot betölteni és magamra vállalnám a ballépés következményeit. Ismerem a saját korlátaimat és határaimat, illetve tudom, hogy képes leszek a feladat elvégzésére. Kiegyensúlyozott és nyugodt természetem van, vagyis nehéz és stresszes helyzetben is képes vagyok megőrizni a hidegvéremet. A folyamatos fejlődés híve vagyok, mivel szeretek keményen dolgozni és kipróbálni magam új dolgokban és mindig egy örömteli pillanat új dolgokat elsajátítani. Egyszerre több dologra is tudok összpontosítani, mert nem okoz problémát, ha több ügyet kell egy időn belül intéznem, és nem félek segítséget kérni más embertől sem, ha sok fontos feladat akad a kezembe. Eltudom viselni ha hibáztok, mert ha tudatosul bennem, hogy egy feladatot nem úgy végeztem, mint ahogy kellett volna, akkor rögtön elkezdek töprengeni a probléma megoldásán, és ha egyedül nem megy, akkor segítséghez is folyamodok.[/quote]
 

Blue

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:481
-
Szia Roland.
Amit a szerveren RP terén képviseltek az szerintem ritkaság számba megy, rengeteget dobtok a hangulaton. Amiket leírtál az nagyon tetszetős, csak egy kicsit rövid.
Ettől függetlenül én sok szerencsét kívánok neked.  :)
 

Limonium

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:2,085
[foadmin]Szia Rólandó!
Fogalmazásod tök jó, olvasható és formázásod is helytálló. Mind Lázárnak, mind pedig nekem is elnyerte tetszésünket lapod.
Sok sikert a következő fázisban! Következő feladatod az lesz, hogy a szabályzatot olvasd át többszöri alkalommal. A meghallgatásod időpontjáról privátban tudunk egyeztetni! (Лейтенант💤#1467)
[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó