[AS Jelentkezés] Poqu

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Poqu

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:624
Maurizio Mancini

Adminisztrátor Segéd Jelentkezés

Poqu


Magamról

Kornélnak hívnak 25 éves vagyok, de sokan csak Poqu vagy Matteoként ismerhettek. IT szektorban dolgozok jelenleg kiberbiztonsági területen. Gyerekkorom óta foglalkoztat a számítógépek világa. Körülbelül 6 éves koromban kaptam meg az első masinámat és a szenvedély azóta is kitart. Hobbijaim közé tartozik még a gépezés mellett a futás, amit versenyszerűen is űztem illetve szeretek moziba járni és zenét hallgatni.


Tapasztalataim / Hogy ismertem meg a szervert?

A Roleplay világával 2019-ben ismerkedtem meg See MTA V3-on. A több mint 50 ezer perc alatt több frakció tagjai is voltam többek között NAV és SCH. A OneRP-t anno Jeffry Evans egyik első videójából ismertem meg. 2020 októbere óta játszok aktívan a szerveren. Kezdetben az akkori BCFMD tagja voltam fél évig. Aztán a korábbi BCSO mostani LSPD következett, ahol több mint másfél évig játszottam, itt leadere is voltam a frakciónak. Jelenleg pedig a Benny’s leadereként tevékenykedek.

Aktivitás

A munkámból kifolyólag hétköznap csak este 17-18:00 után szoktam aktív lenni a szerveren viszont pénteken és hétvégén nagy részben megtalálható vagyok fent. Ezt bizonyítják az eddigi játszott perceim is.

Jelentkezésem oka / Miért lennék alkalmas a feladatra?

Bár adminisztrátori és adminsegéd tapasztalatokkal még nem rendelkezem, viszont úgy gondolom, hogy a szerveren eddig eltöltött több mint 200 ezer perc alatt sikerült megismernem a rendszerek nagy részét. Egyedül a szerver illegális részét ismerem még kevésbé. Véleményem szerint az eddig szerzett tapasztalataimmal tudnám segíteni az új játékosokat. Szerver tesztelőként is kiveszem a részem a szerver fejlesztéséből, eddig 3 szerver tesztelésen is részt vettem, illetve rendszeresen szoktam bugokat is jelenteni a fórumon. Az új játékosok támogatása, segítsége nem jelentene problémát, illetve discordon is sokat elérhető vagyok.

Véleményem a csapatmunkáról

A csapatmunka nagyon fontos bármilyen közösségben vagy munkahelyen. Szeretek csapatban dolgozni és általában hamar beilleszkedek az ilyen fajta csapatokba is. Szerintem csapatmunka nélkül a közös célokat sokkal nehezebb elérni mint egyedül, szóval mindenképpen érdemes is összedolgozni.

Tulajdonságaim

Negatív

  • Szókimondó
  • Néha szétszórt
  • Nehezen tudok veszíteni

Pozitív
  • Tanulékony
  • Segítőkész
  • Kitartó


Köszönöm szépen, hogy elolvastad a lapomat! Sok sikert minden jelentkezőnek!
 

Botii

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:123
Eric Carreiro
Szia Marchetti! Mondhatom hogy egy ideje ismerlek, eddigi tapasztalataim alapján szívesen látnálak adminsegédnek, remélem sikerülni is fog. Sok sikert!
 

guszti

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:64
Doug Moore
1 napja ismerem és 1 napja a főnököm. de már most megtapasztaltam, hogy nagyon segítőkész! Támogatom!
 

Janiivok16

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:79
Dex van den Berg
Én ismerlek már pár hónapja, rengeteget segítettél, kitartó és türelmes vagy, hajráá. +REP.
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[fa] Kedves Poqu!

Sajnálattal értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elutasításra került!

Köszönjük, hogy a lapba időt és energiát fektettél, de ez most sajnos nem sikerült.
[/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó