[AS Jelentkezés] Olezka Valentinovich Febulov

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

peti2011

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:65

Bemutatkozás
Sziasztok! Péter vagyok,jelenleg 20-dik életévemben járok. Hétköznapjaim nagy részét munkával töltöm hegesztőként. Szabadidőm pedig a szerveren való tevékenykedésre és a barátaimmal és a családommal egyeztetett programokon való részvételére fordítom.Imádok mozogni,utazni ezért ezt általában összekötöm az autók iránti szeretetemmel.

aktivitás
A munkám miatt van hogy kevesebb időm szakad a játékra,de általában naponta 4-5 órát szoktam a szerveren vagy gépelött tölteni.Hétvégente akár 10-órára is növekedhet ez az érték.

Hogyan ismertem meg a szervert?
A szerverre nemsokkal az indulása után találtam egy nyári napon. Egy barátommal csevegtünk discord-on amikor mesélni kezdett a gta-5 rp-röl és a onerp-röl.A szavai hallatán nagyon felkeltette figyelmemet a szerver,így nem tellet el sok idő már regisztráltam is a szerverre. Teljesen elragadt és egy héttel késöbb már a BCFMD büszke tagjaként töltöttem a napjaimat.

Tapasztalataim
A roleplay világába ezelött 6-7 éve csöppentem bele. Elsőnek is az MTA nevezetű platfomon játszottam,kisebb nagyon szervereken is.
Kisebb idő elteltével amikor tapasztaltabbnak éreztem magam elhatároztam hogy adminisztrátor és adminsegéd pozicióra szeretnék lépni.Így kisebb szervereken sikerült is betöltenem ezeket a poziciókat,tanulgatva a feladatkör rejtelmeit.


Miért is jelentkezek?
Mint említettem a szerveren mondhatni indulás óta tevékenykedem kisebb nagyobb kihagyásokkal,ezáltal lehetőségem volt mostanra már nem vagy még jelenleg is a csapatban dolgozó személyt megismerni akik közül sokukat nagyon is kedvelek.
A szerveren sok mindent elértem de többet szeretnék! Szeretnék hozzáadni a játékosok játékélményéhez és felhasználni a tapasztalatokat amiket itt vagy máshol gyüjtöttem.


Miért engem válasszatok?
Jelenleg a szerveren 100.000+ percel rendelkezem,ami alatt lehetőségem volt mondhatni az összes legális frakció tagjává válni amelyek nagy részében magas vagy felelősségteljes poziciót töltöttem be ezáltal ismerem a rendszereket,könyebben nyújtok segítséget ilyen kérdésekkel problémákkal kapcsolatban is. A szerver illegális tevékenységeit érintve is vannak tapasztalataim mint frakció mint civil téren.
lehetőségem volt leaderi tapasztalatokat elsajátítani egyaránt a voice és a text szervert érintve.


Véleményem szerint felnőttem és megértem egy ilyen feladatra amit a legjobb tudásom szerint látnék el.
Könnyen beilleszkedek és reagálok a helyzetekre ezáltal könnyen ellátva a feladataimat.


Hogyan állok a csapatmunkához?
A csapatmunkával sokkal többre lehetünk képesek mint egyedül bármikor,ezért mindenképpen nagyon fontosnak és elengedhetetlennek tartom a témát a való életet érintve is.
Mivel a csapatmunkával lehetőségünk nyílik új embereket,személyeket megismerni vagy egy új közösség tagjává válni ezért csak előtérbe tudom helyezni.


Gyengeségeim és erősségeim

gyengeségeim:A tulajdonságaimat említve olykor megesik hogy kissé elhamarkodottan döntök ennek ellenére kezdem kinőni és megfontolni a cselekedeteimet.
Gyengeségeim közé tartozik hogy adott dolgokat túlságosan a szívemre veszek.Ide tudnám sorolni hogy sajnos a haragot nemtudom igazán megtartani személyekkel szemben,nagyon hamar megbocsátást nyernek nálam amiből többször roszabbul jöttem ki.

Erősségeim:Könnyen beilleszkedek, szeretek és tudok csapatmunkában dolgozni. Megbízhatónak és érettnek tartom magam.Segítőkész,jószívűséget szintén az erősségeim közé tudom sorolni.
 
Utoljára szerkesztve:

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
A pályázatot mégegyszer kukkantsd át, javítsd a felmerülő hibákat. De amúgy szerintem beszélgetésre megfognak invitálni.
 

Ookami87

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:58
Szia! Ugyan nem régóta ismerlek de Makóval együtt egész sokat rpztem veled. Tetszik a stílusod, és úgy gondolom a lapod alapján, hogy alkalmas lehetsz a feladatra, remélem sikerül! Szurkolok ☺️
 

LazyFox

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
.
Szia! Rövid ideje ismerlek, de nagyon jókat rpztünk együtt. Biztos vagyok benne, hogy alkalmas lennél erre a posztra, szóval csak támogatni tudom!
 

Szrenike

Újonc
Játékos
Üzenetek:2
Már egy ideje ismerlek, egy frakiban is voltunk. Sosem voltak összetűzéseink vagy nézeteltéréseink. Viszonylag sokat beszéltünk OOC is, és mindig szívesen RPzek Veled (Már amikor összefutunk mostanában :D ) Én támogatlak!
-Regina
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó