[AS Jelentkezés] Mr.Cortez

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382
[AS Jelentkezés]
Mr.Cortez



Keresztnév:
Márk

Életkor:
28 éves vagyok



Pár szóban rólam:

Angliában, London-ban élek már majdnem több mint 7 éve. Jelenleg személyi-edzőként (Fő) dolgozom mint egyéni vállalkozó, emelett Security végzettséggel is rendelkezem (Mellék: Door Supervisor, CCTV Operator). Körülbelül 2010 óta játszom különböző RolePlay szervereken (SAMP, MTA és GTA V), egyből annak szerelmese lettem. Jelenlegi munkám megengedi, hogy a hétköznapi teendők mellett az RP iránti sznvedélyemnek is hódolni tudjak. Legfőbb és legelőnyösebb tulajonságaim közé sorolnám a maximalizmust és az ambicionizmust. Előreláthatólag haza már nem költözöm, legfőbb célom saját vállalkozásom felfuttatása, a jövőmet is már itt, Angliában tervezem. Amire leginkább büszke vagyok IG, hogy ezt a karaktert RP-zem (Anderson D Cortez) már 2013 óta. Ez azért van így, hogy egy karakterből ki tudjam hozni a teljes mértékben a maximumot, rengeteg élményen mentünk már keresztül "mi ketten".



Napi átlagos aktivitás:

Munkámból kifolyólag több napot is itthon tudok tölteni, így az aktivitásom átlagban elég magas (több óra naponta).



Hogyan ismerted meg a szervert:

Több éve RP-zem már, annó még SAMP-on (SeeRPG) kezdtem 2010 környékén, egyből szerelmese lettem a RolePlay-nek. Ezután találtam rá az MTA kliens-re és azon kezdtem játszani körülbelül 2013-ban (SeeMTA). Pár éve (7) költöztem ki Angliába, Londonba, így túl sok időm sajnos nem maradt a játékra, abba kellett hagynom. Jelenlegi munkám megengedi, hogy több szabadidőt tudjak magamra fordítani, így úgy döntöttem újra bele kell vetnem magam az RP világába. Ezután kezdtem keresgélni GTA V RolePlay szerverek után, így találtam rá a OneRP szerverére is. Több videót is megnéztem a szerverről mielőtt regisztráltam volna.



Adminisztrátori tapasztalatok:

Az eredeti SeeMTA v2-n játszottam annó rengeteget. Először RP-Őr - ként kezdtem (nem tudom bárki emlékszik-e, hogy miről is beszélek), majd ezt követően lettem a szerveren adminisztrátor (4-es szintig jutottam amikor le kellett adnom a fentebb említett okok miatt).



Mi a főbb oka a jelentkezésednek:

Legfőbb oka talán az, hogy kipróbáljam magam ezen a szerveren is, mindig is ambiciózus személyiség voltam. Szívesen segítem a kezdő játékosokat, hisz engem is sokat segítettek kezdőként, miért ne viszonozhatnám!?...




Miért téged válasszunk?

Legfőbb előnyömként azt tudnám felhozni, hogy koromhoz köthetően igen nagy tapasztalattal rendelkezem a RolePlay világában, valamint adminsiztrátori pályafutásom során szerzett tapasztalataimat is hasznosítani tudom / tudnám. Rendkívűl jó a kommunikációs készségem, ami ebben a szerepkörben úgy gondolom, hogy elengedhetetlen. Napi átlagos aktivitásom is elég magas.



Mi a csapatmunkához való hozzáállásod?

Több frakciónak is voltam már leader-e / tagja, ezen a szerveren is vezetek egy szervezetet. Akár vezetőként, akár tagként, a csapatmunka nagyon fontos szerepet kell, hogy betöltsön. Csapatmunka nélkül egyetlen frakció sem fenntartható véleményem szerint. A csapatmunka így mindig is nagy szerepet töltött be a játékbeli pályafutásom során és természetesen a való életben is (munkámból kifolyólag elengedhetetlen). Talán így tudnám leírni leginkább a csapatmunkához való hozzáállásomat.




Erősségeid:

Errőségeim közé tartoznak:
  • Kiváló kommunikációs készség (bármilyen helyzetben)
  • Terhelhetőség
  • Ambicionizmus
  • Maximalizmus
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Határozottság
Gyengeségeid:

Gyengeségeim közé tartoznak:
  • Túlságosan sok időt tudok szánni akár apróbb dolgokra is (maximalizmus nem minden esetben pozitív tulajdonság).
  • Nehezen viselem el ha valaki túlságosan bamba / buta (ennek természetesen jelét nem adom, amennyiben megköveteli azt az adott helyzet).
  • Hirtelen haragú, lobbanékony személyiség (amilyen hirtelen jön, olyan hamar le is tud ez csillapodni, ezzel probléma nem lenne, mint fentebb említettem, bizonyos szituációk / helyzetek megkövetelik ezen tulajdonságaim elnyomását).




Egyéb megjegyzés:

Köszönöm, hogy időt szántál rá és elolvastad a lapot.
 
Utoljára szerkesztve:

Janiivok16

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:79
Dex van den Berg
Már vártam hogy megírd ezt a csodaszép lapot..
Ismerlek már egy kisebb ideje és nagyon kitartó vagy, egy szó mint száz:
Támogatlak!!:love:💯
 

Dave1

Haladó
Játékos
Üzenetek:19
Ray Hughes
Nem sok ideje ismerlek, volt egy-két, kisebb-nagyobb RP együtt, illetve OOC is beszélgettünk már. Én szerintem, megérdemled az Adminisztrátori rangot.
Teljes mértékben támogatlak!
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[fa] Kedves Mr.Cortez!

Örömmel értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elfogadásra került!
A következő forduló egy szóbeli meghallgatással fog folytatódni, ami miatt kérlek vedd fel velem a kapcsolatot Discordon a továbbiak megbeszélése érdekében.

Köszönjük a jelentkezésed, és szívből Gratulálunk![/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó