[AS Jelentkezés] Meghan Grey

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Ookami87

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:58
Sziasztok!
Emese vagyok, 34 éves . Viszonylag aktív életet élek. Hobbim a fúvós zene, 12 éves korom óta trombitán játszom, mellette egy zenekarban is jeleskedem. Ez a másik életem. Hobbim még ezen kívül az olvasás, egyéb játékok (MMORPG-k első sorban).Azért szeretnék Adminsegédnek jelentkezni, mert voice szerveren szerzett tapasztalataim alapján az új játékosok igénylik a segítséget . Ebben szeretnék segíteni, tanácsot és választ adni a felmerülő kérdésekre.
A Onerp és a OneVoice szervereket ismerőseim ajánlották, valamint eleinte a párommal játszottunk együtt, de ő jelenleg nem aktív. Szeretek fent lenni a szervereken, a voiceon 40000+ játszott perccel rendelkezem, ott autószerelő vagyok.
Hála égnek nagyon sok szabad időm van így közel napi szinten aktívan fent vagyok. A szerveren a Fire and Medical department sorait erősítem mint Senior rezidens. Viszonylag sok ismerősöm van a szerveren, szívesen dolgozom csapatban. Ha esetleg valamivel nem vagyok tisztában akkor nem restellek segítséget kérni. Fontosnak tartom a kölcsönös bizalmat és tiszteletet.

Adminisztrátori tapasztalataim:
A voiceon adminsegéd, valamint 1-es admin voltam. Amikor voiceon jelentkeztem nagyon sok segítséget kaptam az adminoktól és nagyon jó véleményem van róluk. Fontos számomra az egyenes beszéd. Voiceon sokat voltam aktív így azért jórészt ismerem a szabályzatot.

Miért engem válasszatok?: 34 éves fejjel úgy vélem éretten tudom kezelni a helyzeteket, türelmes vagyok ami lássuk be egy adminsegédnél előnyös tud lenni. Nem akadok fent ha váratlan kérdést kapok, inkább igyekszem a legjobb tudásom szerint válaszolni.

Erősségeim: Kedves vagyok, Őszinte, megbízható, társaságkedvelő ember vagyok. Életvidám vicces embernek tartanak, szeretek a középpontban lenni. Szeretem a pontosságot , és szabálykövető vagyok, sokszor készítek jegyzeteket magamnak, így a fontos dolgok mindig szemelőtt vannak. Erősségemnek tartom azt is hogy viszonylag gyorsan tanulok.

Gyengeségeim: Kissé szétszórt vagyok, makacs, és feledékeny. Előfordul, hogy kimegy valami a fejemből.

A gyengeségeimen igyekszem változtatni, de maximalista vagyok, amit kamatoztatni szeretnék a szerveren. A kitűzött céljaimért mindent megteszek, hogy el is érjem. Nem szeretem a megkülönböztető viselkedést, szeretek a saját erőmből előrébb jutni. Köszönöm mindeninek aki elolvassa, és véleményezi a lapomat, minden véleményt szívesen fogadok!
 
Utoljára szerkesztve:

LACI

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:788
Sean Bennett
Valóban kissé bővítést igényel, légy kreatív és dobd fel egyedi elemekkel.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
Igen, nagyon is.
Ha ezt komolyan gondoltad, akkor kérlek olvasd át mégegyszer a benyújtott pályázatod, mert nem csak a bíráló személyeket kell meggyőznöd alkalmasságodról, hanem az olvasókat is. Gondolnod kell arra, hogy amire most jelentkezel, az később egy kicsit komolyabb pozícióra fog változni. Döntőképességednek már most meg kell lennie, így a szétszórtságod nem túl csábító. Bár valóban lényegretörő ez a pályázat, de számomra nem meggyőző. Kérlek egy kicsit erőltesd meg magad és mutasd meg nekünk egy kellemes csalódással megfűszerezve kivel is van dolgunk. Illetve, ha egy pályázatot benyújtasz, előtte vagy Te magad vagy valaki mással ellenőriztesd le, hogy az vállalható állapotban van e. Jelen formában nem túlságosan csábító.
 

Zsomy

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:55
Ahogy Makó-val, Veled is találkoztam Voice-n, a roleplay tevékenységről amit ott "nyújtottál" annak fényében én pozitívan értékelném a lapod, ha nem lenne rövid. Csatlakozom Krekorhoz, egészítsd ki.
 

Makó

Veterán
Adminisztrátor
Üzenetek:256
Dr. Zeke Karev-Vaughn
Voice-on találkoztunk először, azóta jó barátságot ápolunk. Ismerlek, pontosan tudom, hogy mire vagy képes és egy lapból senki se fog megismerni úgy ahogy kellene, ehhez idő kell. Sok sikert kívánok a lapodhoz. 🙏
 

Ookami87

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:58
Ha ezt komolyan gondoltad, akkor kérlek olvasd át mégegyszer a benyújtott pályázatod, mert nem csak a bíráló személyeket kell meggyőznöd alkalmasságodról, hanem az olvasókat is. Gondolnod kell arra, hogy amire most jelentkezel, az később egy kicsit komolyabb pozícióra fog változni. Döntőképességednek már most meg kell lennie, így a szétszórtságod nem túl csábító. Bár valóban lényegretörő ez a pályázat, de számomra nem meggyőző. Kérlek egy kicsit erőltesd meg magad és mutasd meg nekünk egy kellemes csalódással megfűszerezve kivel is van dolgunk. Illetve, ha egy pályázatot benyújtasz, előtte vagy Te magad vagy valaki mással ellenőriztesd le, hogy az vállalható állapotban van e. Jelen formában nem túlságosan csábító.
Köszönöm szépen az őszinteséget.
 

Tanci

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:259
Kedves Emese!

Az adminsegéd csapat meglátása, de főként az én döntésem alapján a lapod most elutasításra került!
Következő jelentkezési időszakban, újra beadhatod a jelentkezésedet.
Köszönjük a jelentkezésed!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó