[AS Jelentkezés]-martinn

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

martinn

Újonc
Játékos
Üzenetek:2
logo.png

1956181d0ad35c82b457a09965bfbea7.png

Kicsit mesélnék magamról...


Sziasztok, Martinnak hívnak, mint a nevemből is látszik, de csak Dagi-nak szoktak becézni.Pesten lakom, 6 éve kezdtem el az RP-zést természetesen még MTA-án.Aztán ahogy mentek az idők szervert szerverre váltottam, több nagyobb szerveren is több frakciót megjártam, See-n 1,5 éve 3 hónapig az egyik maffia tagja voltam, és egyéb hasonló dolgok.Exoterm személyiségnek tartom magam, nyitott vagyok az emberek felé, segítőkész, illetve türelmes, persze mint mindenkinek nekem is megvannak az adott negatív tulajdonságaim, amire majd később természetesen ki is fogok térni.14 éves vagyok, de azthiszem a megfelelő érettségi szintem megvan ehhez a pozícióhoz.



Tapasztalatok az RP terén:

Az első másfél évem Fine MTA-án toltam, legyen inkább kettő, ezidőben tanultam meg igazán RP-zni, innen mentem át HL-re, majd See-re, egy időben, AV-RP-ztem is, mikor ez az egész Las Venturasos téma megnyitott, akkor kezdtem el, ezután miután átment Los Santosba a szerver rá 2 hónapig kb még ott maradtam, persze eközben kisebb, nagyobb inaktivitások voltak.Volt egy karaktertörténet író verseny, amelyet sikerült bezsebelnem, így egy Ferrari-hoz is jutottam ott.See-n leginkább kaszinóztam, vagy abban a maffiában tevékenykedtem amit leírtam, így arról sok mesélni valóm nincsen, illetve feleslegesen untatni sem szeretnélek titeket.Mivel pisis koromban kezdtem el ezt az egészet, így a valós része amikor már valójában képes voltam RP-zni, az 4 éve volt, Fine után.Az utóbbi fél évben más GTA 5 RP szervereken toltam, de annyira valótlan, az RP-től távol állónak nevezhető szerverek vannak, hogy azt inkább dobtam.


Aktivitásom, avagy mennyit is tudnék fennt lenni.

Nálam ez egy nagyon kényes téma, vázolnám is miért...Én édesanyámmal élek, de van egy féltestvérem, aki már 30 éves, nála, illetve édesapámnál szoktam lenni pár napot egy héten, van, hogy többet van, hogy kevesebbet, így mikor ott vagyok, nem tudnék fennt lenni, ez egy héten 2, nagyon ritka esetekben 3 napot foglal össze, de ezt az itthon létemben betudnám pótolni, de ez az elkövetkezendő pár hétre, hónapra, nem fog vonatkozni, hiszen idő kérdése és teljes karantén alá kerül az egész ország, így ez most félretehető aztgondolom.Ha itthon vagyok napi, 4-14 órányi játékidőt tudnék a szerverbe ölni, ennek a 60%-a aztgondolom, hogy az Adminszolgálatra is mehetne el, ami átlagosan kb, napi 7-8 órát eredményez.


Motiváció, avagy amiért leginkább, legszívesebben dolgoznék, játszanék a szerveren:

Nem szeretnék olyan dolgokat elmondani, amiket mindenki elmond, még abban az esetben is, ha nincs így.Nyílván jó érzéssel tölt el ha segíthetek másokon, de emellett a saját magam határainak feszegetése is közre játszik, kíváncsi vagyok megtudnám-e állni a helyem mint adminsegéd, és mint a későbbiekben admin.Emellett nyílván a játékosok segítése is pozitív energiával tölt fel, de ez aztgondolom evidens.


Mi az amiben esetleg többet tudnék adni a szervernek mint mások...

Ez egy még számomra is elgondolkodtató téma, nem szeretem másokhoz méregetni magam, mert nem ismerem őket, nem tudom mire képesek, vagy mire nem mindenkinek megvannak a saját erényei, valamint a hátrányai de amiben mégis aztgondolom, hogy kiemelkedő tudnék lenni, az az aktivitás, és a pörgés, a folyamatos stresszt, koncentrációt nagyon jól tudom kezelni, legalábbis ezt gondolom magamról, de persze megeshet, hogy valaki más sokkalta jobban tudja ezeket teljesíteni mint én, így ez egy olyan kérdés amelyre fix választ nem tudnék adni, ez a munka során derül/derülne ki.


Erősségek...

Egy nagyon pozitív gondolkodású ember vagyok, még a legrosszabb helyzetben is megpróbálom a legjobbat látni, ritka energikus, illetve segítőkész, ha valamit csinálok azt teljes erő bedobással teszem, nem szoktam félmunkát kiadni a kezeim közül.Nem gondolom magam buta gyereknek, azthiszem, hogy megvan a megfelelő érettségem, gondolkodás módom azokhoz a dolgokhoz, amiket 16-17 évesen kellett volna elsajátítanom.Ennek több oka is van véleményem szerint, a baráti köröm mindig is idősebb volt nálam, így ehhez ők jelentősen hozzá járultak.


Negatív tulajdonságok, gyengeségek...

Sok esetben sajnos túl agyalok dolgokat, és sokat is beszélek, de emellett olyan gyengeségek amelyek ebben a feladatban hátráltatnak nem igen vannak, talán a drukk, az adrenalin szóban az eljén kissé összeszedetlenné, illetve félénké tenne, de ez azthiszem sok embernél így van, ebbe is belekellene szoknom, ahhoz, hogy tökéletesen menjen.


Tulajdonságok, amelyek fontosak egy Adminisztrátor számára:
Itt a kommunikáció ami nagyon fontos, illetve a logikus, érett gondolkodás, türelmesség valamint a tanulásra éhesség.Ezalatt gondolok arra, hogy maximalista módon szeressen megfelelni az elvárásoknak, mindent megtenni ezért, így fejlődni, figyelni.Ne féljen segítséget kérni ha esetleg nem menni valami, hanem igen is kérdezzen utána és tanuljon a dolgokból, hogy a játékosok is pozitív tapasztalatokkal gondoljanak rá, ne pedig negatívval.De emellett a lojalitás is nagyon fontos, ha esetleg olyan probléma van ami maga is valamelyest megtud oldani tegyen így, nem kell feltétlen máshoz szaladni, csak ha végső esetben nem megy.



Köszi a figyelmet, lehet kissebb helyesírási hibák előfordultak, de próbáltam egy egyszerű letiszult lapot összekapni.A lap egy adott része telefonon lett szerkesztve, így sajnos indokolatlan nagybetűk, néhány ebből fogadzó helyesírási hiba is megesett.


 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
Kedves Martin!

Köszönjük jelentkezésedet, és a pályázatodba ölt munkádat. Sajnos a pályázatodat nem került elfogadásra.

A pályázatod tele van helyesírási hibával, felesleges információkkal.
Ugyanakkor ne keseredj el, mert a következő fordulóban újra jelentkezhetsz.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó