[AS Jelentkezés] Marlon

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.
M

Marlon

Vendég
Vendég
ADMINSEGÉD POZÍCIÓ PÁLYÁZAT
Marlon Moltisanti


Elöljáróban is szeretném megköszönni a lehetőségét annak, hogy szabadon adhatjuk be jelentkezési szándékunkat az Admin Teambe.
Nagy örömmel töltött el, miután rátaláltam a szerverre, hogy itt a közösségnek ereje van és újra felfedezhettem
azt a nosztalgikus RP varázst, ami 2008 környékén magával ragadt.
A karakterem elkészítése után öt perccel, egy mélységesen barátságos és segítőkész csapatra találtam
- végigmutatva nekem minden zegét zugát és rendszerét a szervernek -
elhatároztam, hogy a szerveren töltött időm jelentős idejét szeretném arra szánni, hogy az új / segítségre szoruló játékosoknak mindezt átadhassam a tudásom legjobb volumenében.



  • BEMUTATKOZOM EGY PÁR MONDATBAN
    Bence, 25 éves - szakmámat tekintve programtervező informatikus, egyébként egyéni vállalkozó és rendkívül érdeklődő srác vagyok. Weboldalakat tervezünk, kivitelezünk - e mellett online/offline marketinggel és grafikával/designnal foglalkozunk egy réges régi gyermekorri barátommal.
    A teljesség kedvéért egy kis panziót is üzemeltetek Miskolc főutcáján 2017 óta - ahol rengeteg színes egyént ismerhettem meg, illetve a kommunikációmat - kifejezőkészségemet is erősen fejleszti. Mivel napi rendszerességgel találkozom mondhatni idegen emberekkel, a gátlások is kevésbé hatnak döntéseimre, illetve a következetességemre.
    A COVID beköszönte óta többnyire háttérbe vonultam, az edzőterem és az újból 'felmelegített' RP vonal tölti ki szabadidőmet.
[br]
  • MÚLTAM AZ RP KAPCSÁN & ADMINISZTRÁTORI TEVÉKENYSÉGEK
    A ROLEPLAY fogalmával, mint olyan 2008-2009 környékén találkoztam először - amikor még a SA:MP korszak kezdett felkapottként szuperálni - mondhatni korai fénykorát élni. Az akkori, azt hiszem egyetlen nagyobb játékosbázissal bíró szerveren a FayRPG-n csöppenhettem bele a játékmódba, szinte tojáshéjjal a fenekemen, bár annál nagyobb érdeklődéssel és szabadidővel. Mondanom sem kell, hogy szinte semmit nem értettem az egészből a stunt és DM szerverek után. /me?! /b?! MI?! /try? Hát eddig csak ugráltunk és lövöldöztünk. Akkor most mi történik?! Amennyire lila köd volt, olyan hamar sikerült belerázódnom és mondhatni egy szerelem köttetett akkoriban a játékstílussal.

    A szerveren sikerült több frakciót vezetnem, illetve egy pár alkalommal kipróbálni magam adminsegédként is - hisz abban az időben ott az Admin rang nagyon nagy becsben volt tartva és szinte 'kihalásos' alapon ment.
    Pár év nevetés és szórakozás után váltottam (beérkezett az új mód és teljesen megölte az addigi berögződéseket, közeget) a SeeRPG-re, ahol nem sokkal átkerülésem után Adminsegédi pozícióba kerültem.

    Egy-két hónap szorgos munka hatására beválogattak az Admin csapatba, és mondhatni ott kezdődött minden. Egészen Főadmin pozícióig jutottam a több év alatt, mellette webfejlesztőként és designerként erősítettem a csapatot. Létrehoztunk és működtettünk egy ún. SGH (helpdesk) szolgálatot ami főként a kezdő játékosok problémáira, körbevezetésére - terelgetésére szocializálódott, elég nagy sikerrel.
    Sajnos a vezetőség szétválása, a SeeMTA alakulása szétszabdalta a csapatot és lassacskán kihűlt a SA:MP iránti vágya a játékosoknak.. így az igazi SeeRPG, mint olyan meg is szűnt 15-16' környékén.
    A GTAV RP világába tavaly szeptember környékén csöppentem, Voice szerverekre - ami kimondhatjuk meg sem közelíti a régi nosztalgikus színvonalat. Admin is voltam egy pár hónapot egy ilyen alapú szerveren, bár sosem élveztem igazán, mert nem volt az a komoly közösség.
[br]
  • A SZERVER MEGISMERÉSE - CSATLAKOZÁS
    Egy jóideje azt éreztem, hogy valami nincs rendjén, hisz minden nap vártam az RP szerverre való felcsatlakozásom, szabadidőm kezdetét.. viszont amikor már fenn voltam, hiányérzetem volt és sosem találtam a helyem. Váltanom kellett.
    Szerencsére egy pár órás keresgélés után a szerverek között rátaláltam a OneRP-re. Egy-két videó megtekintése után, - főként Antwon régi Fay motoros prosperálásának hatására csatlakoztam fel és azonnal, néhány perc alatt rabul ejtett.
    Az alapvető RP-szituációkat segítő és kialakító parancsok 'orgiája' fogott meg újra, hiszen az előző szerveren egy N gombon kívül semmilyen RP élményt teremtő lehetőség nem volt kialakítva.
[br]
  • MOTIVÁCIÓM A JELENTKEZÉSRE & AKTÍV ÓRÁIM
    Szenvedélyem segíteni másoknak, az általam már jól ismert rendszereket bemutatni - szabályok/RP szituációk értelmét elmagyarázni azon játékosoknak aki újonnan csatlakoztak közösségünkhöz, vagy anomáliával rendelkeznek az adott témában.
    Rugalmas az időbeosztásom a 'munkámnak' köszönhetően, így reggel - délután - vagy este, napszaktól függetlenül bármikor aktívan tudnám erősíteni a csapatot, ha szükség van rám.
    Napi 4-6 releváns órával biztosan lehet számolni, de nyilván lehetnek olyan napok is, amikor akár egy 'műszakot' is fenn vagyok.
[br]
  • MIÉRT LENNÉK ALKALMAS A POZÍCIÓRA & CSAPATTAL VALÓ EGYÜTTMŰKÖDÉS
    Releváns tapasztalatot volt szerencsém szerezni a múltban, ahogyan azt fentebb is bemutattam. IRL foglalkozásom pedig megköveteli, hogy türelmes és készséges legyek a problémamegoldásra várókkal szemben. Fontosnak tartom, hogyha adott szituációkban segítenünk kell az Adminok munkáját, következetesen, gyorsan tudjak - akár teljesen váratlan szituációkra is reagálni.
    A csapatmunka sosem volt gond számomra, hisz teljesen extrovertált személyiség vagyok és jelenleg is csapatban dolgozom.
    Lételemem a közösség és hiszek abban, hogy több ember által nagyobb dolog születhet, mint magányosan.
[br]
  • TULAJDONSÁGAIM PRO & KONTRA
    Erősségeim/pozitívumaim közé tartozik a pontos, helyes fogalmazóképesség. Következetes vagyok, mindig egy adott elv szerint cselekszem. Lojális vagyok, kitartok az általam választott intézmény - csapat mellett. Türelmes, jó teherbíró képességem van, és szeretem, ha mindenből ki tudom hozni a maximumot. Könnyen teremtek kapcsolatot, és kenyerem a humor.

    Gyengeségek/negatívumok velem kapcsolatban; Ami a szívemen, az a számon - de az esetek túlnyomó részében csak ritkán fordul elő. Vannak olyan életszakaszaim amikor hullámzik a kedvem, egykor jó - máskor rossz lábbal kelek, de ha egy jó társaságban vagyok, ezt könnyen tudják ellensúlyozni.

 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,531
-
[szuperadmin]Szia Marlon!

Lázárnak is és nekem is nagyon tetszett a lapod. Jó pontokat soroltál fel, összességében pont elég tartalmilag. Ami különösen tetszett nekünk az a motivációs pont és a lojalitásod.

Mindenképp szeretnénk még veled beszélgetni a döntés előtt TeamSpeak-en, tisztázni pár részletet. Kérlek keress fel Discord-on, időpont egyeztetés végett! (Laca#8972)
[/szuperadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó