[AS Jelentkezés] Márk

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

kisauto1234

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:76
logo.png

Qlvm9jL.png







prK7Fas.png


Sziasztok! Márknak hívnak és 16 éves vagyok. Békés megyén belül Békéscsabán élek és tanulok. Jelenleg egy szakgimnáziumba járok ahol üzemvitel ellátást tanulok. A szakgimnázium elvégzése után szeretnék még valamit tanulni, mert nem ebben a szakmában szeretnék dolgozni. A közeljövőben leszeretném tenni a jogosítványt is, de ez még talán kicsit odébb van. Nagyon sok minden érdekel, így még nem tudom milyen irányba akarok menni. Szeretek képeket illetve videókat szerkeszteni, több kevesebb sikerrel. Hobbim között a számítógépezés megtalálható, amivel elég sokat töltök naponta. Körübelül 5 éve játszok roleplay szervereken. Már az elején nagyon tetszett a játék (MTA), és az hogy szinte bármi lehet a karakterem, így elég gyorsan a "függője" lettem. A kezdetekben még nem értettem a játék lényegét de ahogy telt az idő szépen tanulgattam. Megtanultam rp-zni olyan szinten hogy bele tudjam élni magam a helyzetben, és jobbnál jobb rp szituációkban, eseményekben vettem részt. Elég sok szerveren játszottam ez idő alatt, így rengeteg frakcióban voltam. Még nem voltam adminsegéd így itt próbálnám ki magam elsőnek ez az igazság. Minden erőmet a fejlődésembe és megfelelő munkámba fektetném hogy látszódjon megbízható vagyok és alkalmas vagyok az adminsegéd feladatra. Nagyon sok mindent megtennék azért hogy segítsem a playereket és növeljem a szerver színvonalát vagy bárhogyan segítsem a szervert. 





XA38nTU.png


Így hogy most ez a helyzet van jelenleg tehát nem kell iskolába járni. Napi 6-8 órát tudok fent lenni a hét minden napján. Szinte minden időszakban aktív szoktam lenni és aktív is lennék, gondolok itt a később esti órákra is. Egyébként ha minden normálisan menni is elég aktív lennék napi 4-6 órát simán tudnék teljesíteni.




0G7EBbn.png


Ebben a részben a motivációm lesz leírva, illetve az hogy miért engem válasszatok. Mint írtam sajnos még nem voltam adminsegéd, azonban nagyon érdekel ez a dolog és a szerver iránt is nagyon érdeklődöm. Minden energiámat arra fordítanám hogy egy olyan tagja legyek a csapatnak aki igenis való erre a posztra és érti alaposan a dolgát. A csapat megbízható és szorgos tagja szeretnék lenni így mindent megtennék hogy a legaktívabbak között legyek. A kezdő vagy bármilyen játékosokat nem csoportosítanám semmilyen téren mindenkinek azt a fajta segítséget adnám meg amit érdemel hogy jobbnál jobb játékélménye legyen a szerveren. A leírtak alapján ezért is választanám magamat adminsegédnek mert nagyon motivált vagyok, tanulékony, terhelhető, minőségi munkát szeretnék kiadni a kezeimből, megbízható vagyok és ezt be is szeretném mutatni.




zgrG6V1.png


Barátkozós embernek tartom magam alapvetően és kedvesnek is, de azért nem sem vagyok egy tökéletesség, vannak hibáim. Szeretem a dolgokat az utolsó pillanatra hagyni, de ennek ellenére mindig megszoktam csinálni mindent, csak szimplán halogató ember vagyok. Elég lusta is vagyok sajnos, már persze az olyan dolgokhoz amihez nincs kedvem. Tudok normális és kulturált lenni, hogy ne bántsak meg senkit. Szeretek csapatmunkában dolgozni olyan emberekkel akiket szeretek, illetve akkor ha mindenki kiveszi a részét az adott feladatból és ezzel segíti a munkát. Nem mindennel kapcsolatban vagyok motivált, de ha megteszek valamiért sok mindent akkor az általában összejön. Szeretek új dolgokat megtanulni olyan dolgokról amiknek később hasznát veszem, vagy csak szimplán a számomra érdekelt dolgokról. Nem vagyok egy hű de fényes ember, de számíthatnak rám az emberek mert megbízható vagyok és szeretem a precíz dolgokat.




cOQVNiH.png


Szerintem egy adminsegéd feladata a szabályzat teljes ismerete, és annak bemutatása vagy elmagyarázása. Az hogy minden játékoshoz egyenlően álljon hozzá, és minden játékosnak segítséget tudjon nyújtani hogy ezt a feladatot levegye az adminok válláról. A megfelelő türelem és határozottság. Az hogy helyesen tudjon írni és megfelelően érett gondolkozása legyen. Normális mondatokat tudjon megfogalmazni és leírni. Illetve az hogy ő maga is tanítható legyen, és ő maga is tudjon tanítani a játékosoknak.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
Kedves Márk!

Köszönjük a pályázatodat. Áttekintettük a pályázatodat, és egyhangúan úgy döntöttünk, hogy szóbeli meghallgatásra tovább juthatsz.

Meghallgatás időpontjának egyeztetése érdekében keress fel engem, vagy Rotit Discord üzenet formájában.
(ᴋʀᴇᴋᴏʀ#8740 ; Norbi#9618)
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó