[AS Jelentkezés] Lynton

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Lynton

Újonc
Játékos
Üzenetek:5
Aprócska bemutatkozás

Gergő vagyok, vagy Lynton ahogy tetszik. 17 éves vagyok, jelenleg Informatikát tanulok 11. osztályban ezért az érdeklődési köröm és hobbiaim ilyesféle irányzatúak. Szabadidőmben sokat szoktam játszani, ha nagyon unom magam akkor saját szerverem szoktam scriptelgetni, nem kell sokra gondolni csak egy kis freeroam szerver haveroknak, viszont ezzel nagyon jól elszórakoztatom magam + ezzel jó gyakorolni.

Mióta Rpzem?

Még SA-MP-n kezdtem pályafutásomat úgy 2013 és 2014 között, nem igazán emlékszem a szerver nevére, és most belegondolva huhh az már nem most volt. Majd átmentem a jól ismert MTA-ra ahol is először egy nagyon is ismert "RP" szerverbe futottam bele ahol meg is álltam egy két évet játszani, akkoriban nem is létezett más számomra csak az az egy szerver, ott nagyon sok embert meg ismertem, viszont úgy éreztem, hogy lassan váltanom kell. Ekkor nekiálltam kutatni, keresni másik szerverek után.
Sok szerveren megfordultam és a 90% a nem is tetszett, a maradék 10 pedig nem tudott ott tartani, ezért kicsit pihentettem egy kicsit az rp-t. Aztán egynap kaptam egy üzenetet egy régi rp-s ismerőstől, hogy találtak egy szervert és hű de jó, nézzem meg, gondoltam miért is ne? Ugorjunk bele újra az rp világába. Ekkor kezdtem el játszani AV-RP-n, ott eltöltöttem egy jó pár hónapot viszont újra pihentettem inkább az rp-t.

2019 05 15: Találtam egy GTA5 RP szervert, na mondom "It's my time to shine"... Ami nem teljesen volt egy igaz állítás mivel nagyon különbözött az eddig tapasztalt rptől, rendszerektől, de jó egy hónap alatt bele is rázódtam és egészen 2019. 05. 15 től 2019. 12. 23 ig 1600 órát tettem bele csak abba a szerverbe, amiből nagyjából 1400 illegál volt, és most jelenleg itt tartunk.

Referenciám

Mint fentebb említettem nagyon sok időt töltöttem el egy másik GTA5 Rp szerveren ezért ott úgy gondoltam jó admin válna belőlem így jelentkeztem is, egy hónapig voltam Szerver Moderátor majd 1. Admin, sajnos azt mondták nekem, hogy nem azt a képet reprezentálom az adminommal amit a szerver képvisel ezért el lett véve tőlem.

Aktivitásom

Mivel alapból iskolában vagyok hétköznaponta, kivéve a mostani helyzet miatt, így olyan 4- től 11- ig szoktam lenni, és nagyjából ennek a 80% a szerverre tudom fordítani. Persze vannak olyan napjaim, hogy nem tudok lenni mert programom van, vagy fáradt vagyok, ilyenkor nem biztos, hogy teljes odafigyeléssel, hidegvérrel tudnék a szerveren lenni így ilyenkor nem szoktam inkább játszani.

Jó és rossz tulajdonságaim

Ez egy nagyon érdekes pont mivel az emberek mindig csak azt a tulajdonságukat szeretik mutatni ami jó, és egy szép képet fest róluk, ezért ezek az "Erősségeid és Gyengeségeid" az esetek 75% -ban nem tükrözik a teljes valóságot, de megpróbálom leírni saját szememmel.. magamat.

Erősségeim

-Segítőkész vagyok az új játékosokkal, mivel érdekem, hogy megszeressék az rp-t és jól érezzék az itt eltöltött idejüket.
-Gyorsan tanulok
-Könnyen beleilleszkedek egy új társaságba.
-Ha kapok egy elvégezendő feladatot akkor azt soha sem hagyom felbe.

Gyengeségeim

-Nem szeretem ha valakinek  elmagyarázok valamit 100x és vissza kérdez, hogy "Miva'?" ezen van, hogy felhúzom magam, de amikor egy játékos segítéséről van szó akkor tűrtőztetem magam.
-Vannak olyan csípkelődések pl baráti köröben amitől triggered leszek és ilyenkor meg tudok rájuk elég könnyen sértődni, viszont ezek nem szoktak csak pár oráig tartani maximum.

Milyen tulajdonságok fontosak egy jó adminsegédnek?

Fejlődni akarás egy nagyon fontos mivel ha valaki úgy gondlja magáról, hogy már mindent tud akkor soha nem fog fejlődni. Minnél tapasztaltabb az ember annál több helyzetben tud helytállni mind játékosként, mind AS ként.

Minnél nagyobb aktivitás, azért is gondolom ezt fontosnak, mivel ha látják, hogy sokat tevékenykedsz akkor azt fogják mondani, hogy "ez igen, szorgalmasan tevékenykedsz, jól végzed a dolgod."

Segítőkészség, minden játékos beleütközik időről időre olyan problémába ahová elkél a segítség, ez lehet olyan játéko aki már 1000+ órát játszott de lehet, hogy most jött fel először a szerverre, mindenkinek tudni kell és akarni kell segíteni.

Jó kommunikációs készség, ezt azért gondolom egy fontos dolognak mivel a fentebb említett esegítőkészséghez kapcsolódik, ha valakinek segítség kell akkor jól el kell magyarázni, megértetni vele, a mi és más játékosok álláspontját.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Szervusz!

Ahogy Delphinnél, nálad sem készültem a szokásos szövegemmel. A lapod elfogadtam, gratulálok!
Kérlek, hogy keress fel engem Discordon vagy akár a fórumon!
(Ajánlott a Discord, mert ott hamarabb válaszolok.)[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó