[AS jelentkezés] Limonium

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Limonium

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:2,085
Én

Limonium vagyok, de többetek már csak inkább az átvett "Limó-ként" ismer. 18 éves vagyok. Nem szeretném bőlére ereszteni, ismertek is, tehát nem vagyok egy ismeretlen ember, illetve nem igazán erről szól egy jelentkezés. Dísznövénykertészként végeztem egy pár hónappal ezelőtt abban a kertészeti iskolában, ahol tanultam. Ugyanitt szeptembertől érettségire megyek. Növényekkel foglalkozom, és szabadidőmet legtöbbször filmek, sorozatok fogyasztásával, vagy az utcák koptatásával teszem. Játékok közül egyre kevesebbel játszom, de ha van valami ami leköt, akkor az a GTA5.


Hogyan kezdted?

Az RP szervereken való pályafutásomat, 6 éve kezdtem amikor az egyik barátom hívott meg egy szeróra, kipróbálás alapon. Akkor még nem nagyon értettem mi a RolePlay lényege, csak szép lassan csöppentem bele egyre jobban, és jobban. Nőt alakítottam, és ez így nem is nagyon változott; mai napig szívesen játszom el ugyanazt.
A szerver amelyen legelőször játszottam már egy zöldfülű tapasztalatával, az American Villages RolePlay volt 2016 nyár végén, ahol sok RP-vel teli élményekkel gazdagodtam. Nekem nagyon megtetszett az, hogy írni kell. Rávettem magamat a frakciók megismerésére, mert már nagyon untam a civil munkaerőt. 2016 vége felé történt amikor az akkori mentősökhöz, az LSMC-be csatlakoztam. Eközben elkezdtem másik szerverek kipróbálását is, de egyáltalán nem fogtak meg azok, itt általában emiatt mindig az volt, hogy visszatértem oda, ahol igazából kezdődött is az egész. Ekkor már egyre jobban beleástam magamat a RolePlay világába. Megtudhattam a vezetőség szemtől szembeni beszélgetése után milyen is egy adminsegéd feladata. Tetszett, nem véletlenül tartott az első alkalom majd egy évig. Mikor még nagyban az AVRP-s éveim folytak, már tudomást szereztem, hogy az akkori vezetőség szétválik, és elméletileg ők valami jóval másabb területen próbálkoznak az RP terén. Nem is sokkal később éreztem, hogy valami változás történik. Igazam lett. Keresek egy szervert ahol igazán jól érezhetem magamat, csak úgy, mint az AVRP-n; több kevesebb sikerrel ez néha sikerült is. Minden alkalommal együtt összesen 1,5 évig voltam ott a team tagja.
Későbbiekben valahol 2020 év elején mint többen, én is elkövettem azt a nagy hibát és kipróbáltam a GTA5 voicechat roleplayt. Nem tagadom, elején nagyon tetszett, sok lehetőséget láttam benne. Elvoltunk haverokkal rajta, aztán mindenki keresztbe tett. Aztán olyan emberekkel találkoztunk ott így legelőször, hogy dobtunk egy hátast. Abbahagytuk.
Amikor végképp elment a kedvem, feldühödésből letöltöttem az alt-v-t, és 2020 júniusában a oneRP szerverén kezdtem el játszani. Egy hónapon belül adminsegédnek vettek fel, és következő év szeptemberben elvették a főadmint egy akkor fél évvel ezelőtt történt ügyre hivatkozva. Sok mindent megtapasztaltam a szerveren.. talán túlságosan is sokmindent. Ez a több, mint egy év mind-mind hozzátett ennyi idő után is a "RolePlay" életemhez egy darabot. Hónapokkal ezelőtt próbálkoztam még más szerveren.. de, ehh.. engedjük el. Azzal viszont, hogy őket otthagytam, mint eb a szaharát, biztos elvesztették bennem a bizalmat. És itt járunk most. Kicsit foglalkoznom kellett magammal, hogy belássam az élet kint van, nem itt. Tudtam.. valahol, de nem láttam be magamnak. Annyira beteges amit csinálhat egy ember ha belepistul a game-be, hogy az elképesztő. Itt most nem a mások segítéséről beszélek, azt mindig is élveztem.. és igazából a jelentkezésem főbb oka is ez. Lehet csinálni, nem arról van szó, csak ne addig, meg annyi időn keresztül napi szinten, mint amennyit én.



Szerinted mi egy adminsegéd feladata?

Kezelje a kisebb konfliktusokat, illetve segítse a játékosokat munkájával, ahogy tudja. Feladata még, hogy játékosokat segítse az RP terén, folyamatos általános tájékozottságot fenntartsa. Intézze, segítse az esetleges adminügyeket, válaszoljon a játékosok beérkezett PM-jeire. Szükséges az is, hogy tudjon csapatban dolgozni, és pártatlanul döntést legyen képes hozni.

Aktivitás

Jelenleg és iskola mellett pár napot a belvárosban szoktam dolgozni változó műszakokban, szóval redukálódhat ilyen szinten az aktivitás, amit valahol hat, hét órára tennék. Mindez általában hangulatomtól illetve ugye a munkától, kötelességektől is függ, ekkor csökkenhet. Discordon ez már más, ott nincs 5-6 órás időkorlát. Jóval hamarabb visszaválaszolok ott, független attól, hogy éppen lehet teljesen mást csinálok. Ide nem mondanék óraszámi kötöttséget, mert változó.. nagyon is. Tisztább ha úgy mondom, hogy 8-tól este 11 óráig bátran lehet keresni.

Neked mi a csapatmunkához való hozzá állásod?

Legfontosabb az összetartás, az együttműködés, az őszinteség, és hogy mindenki lelkesen végezze a munkáját, és megfelelő modorral, barátságosan álljon a csapat többi tagjához. Emellett létfontosságú, hogy minden tag hatékonyan tudjon összedolgozni az adott esetben.

Miért pont téged válasszunk?

Amióta RP-zem, aránylag sok helyet megjártam, volt tapasztalatom más szerverekről, független attól most melyik platform, melyik játék. Az évek alatt több olyan játékossal RP-ztem együtt, akik kicsit az RP-nek azon oldaláról játszottak a szerveren, ahol már élvezetből ment minden. Talán.. ez lenne a HCRP, nem tudom. Nem volt szó arról sem, hogy szerveradminokkal nem lettem volna jóban. Sokukkal jó kapcsolatot ápoltam, és ez idő alatt sok olyan dolgot megtudhattam tőlük, ami később sokat jelentett a fejlődésemben. Emellett itt több, mint egy éven keresztül segítettem már a csapatot, és élveztem. Sosem volt két ugyanolyan nap.
Tizenöt évesen kerültem ide, és azóta már sok féle helyzetben tudtam kiismerni magamat, ami miatt be merem adni jelentkezésem. Amiért még érdemes lenne engem választani, az nem más, mint hogy aktív vagyok, és megtalálom a közös hangot másokkal. Szeretek abszolút a karakteremnek élni, de az idők alatt én ebből már "kiöregedtem" ebből egy szinten és jobb' szeretek más embernek, egy roleplay világába érkező új embernek segíteni, mindezekmellett hátha szükség van egy régi, tapasztalabb játékos tanácsaira és aktivitására.



Tulajdonságaim

Megfelelő a helyesírásom, odafigyelek a nyelvtani részletekre. Kreatívságomból adódóan pedig jó a problémamegoldóképességem is. Nem vagyok haragtartó; ha valakire megharagudok, azzal nem sok ideig tart. Nem tekintek neki különösebb figyelmet. Megbízható vagyok, és én magam egyedül ezt lehet nem tudom bizonyítani, de mások.. igen. Szeretem az igazat, és mástól is elvárom ezt; ennek okán szókimondó vagyok.
Úgy nézhet ki, hogy lustának tűnök, de aki ismer engem, megtudhatja, közel sincsen ez így. Túlgondolom a legtöbb dolgot. Esetenként kulturálatlan szóhasználatom van, de csak baráti körben jellemző, akkor sem valami gyakran, azon kívül pedig megválogatom a szavaimat. Ismeretlen társaságban nem vagyok túl bőbeszédű. Az átlagosnál kevesebbet beszélek, de olyankor nem feleslegesen.



Utóirat a vezetőség számára

Sokat tanakodtam azon, valójában elküldjem-e ezt a jelentkezést. Amennyiben megszavazza bizalmamat a vezetőség, és a korábbi rangom elvételétől eltekint, törekszem a korábban csapatban eltöltött idő többszörösét nyújtani.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:672
Dexter Sosa
Belőled se néztem volna ki, hogy 18 éves vagy. Veled csak rossz élményeim vannak amikor főadmin voltál. Nehéz volt veled szót érteni, egyszer se vetted komolyan amikor hozzádfordulatm segítségért és a körülöttem lévőknek is közel ugyan ilyen tapasztalata volt veled.
 
Utoljára szerkesztve:

kicsilevy

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:155
Lola Svenson
Üdv Helló!

Valahogy Husom felhasználót csak támogatni tudom! Sosem voltál az a személyiség aki Főadminisztrátorként is segítőkész lettél volna a playereknek.

Amit viszont 100%-ban ki merek jelenteni az az hogy a baráti körödnek amit normális körülmények között megoldható volt mint főadminisztrátor azt megoldottad.

Nem Player hanem barátcentrikusan léptél fel.

Nem tágomatom adminsegédi jelentkezésedet!

Pacsi Puszi Minyóóó
 

Elenaa

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:47
Én pont az ellenkezőjét tudom mondani mint az elöttem szólók.
Ha a szerveren lett pm írva, ha a dcn lett segítség kérve mindig egyből válaszolt és nem órák múlva, ha kellett jött és segített.
Negatívat nem tapasztaltam.

Támogatom.
 

Bryan

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:121
Nathan Moore
Helo. Többször oldottál meg nekem hibákat, sosem rossz szájízzel gondoltam rád. Kivételezések mindig is voltak, vannak, lesznek, az hogy te is űz(het)ted, számomra nem releváns, megértem, gyakori hiba sajnos, amit sokan elkövetnek.
Reflektálva a jelentkezési lapra, tetszik a felfogásod és bátor dolognak tartom, hogy be merted adni a jelentkezésedet.

Bár nem oly releváns a véleményem, ennek ellenére támogatom a jelentkezést.
 
G

Gofli

Vendég
Vendég
Mindenkinek kijutott jó és rossz tapasztalat veled kapcsolatban. Én valamiért a jót csak ritkán, a rosszat pedig elég gyakran tapasztaltam meg.

Anno Lázárt mindig szivattuk, hogy mióta főadmin lett, elszállt magától. Ez nyilván csak joke volt, viszont a te esetedben nem, mert aki ügyet vagy bármit akart veled intézni, az előbb célba ért volna, ha előtte csatlakozik a SpaceX Mars kolonizációs programjához. Vagy csak a haverok ugye. 🤷‍♂️ De még egy sima kérdés/kérés kapcsán is képes voltál olyan érzést kelteni az emberben, mintha a Chiliad tetejére kéne felkiabálni.

Mikor annak idején egy TS beszélgetés során felmerült a neved, mint lehetséges főadmin-jelölt, akkor bőszen bólogatva támogattalak én is. Most már nem tudom ezt megtenni az AS jelentkezésed kapcsán.
 

Tempizet

Haladó
Játékos
Üzenetek:17
Conrad B Hoffmann
Hali. Kevin beszéltem már veled egy LSPDFR discord szervernek Voice szobájában és azt a beszélgetést alapul véve nem teljesen értem ezt a jelentkezést. Akkor amikor voice on az oneRP ről beszélgettünk a szerver vezetőségét úgymond lehordtad teljesen negatívan mutattad be az egész vezetőséget és a szerver közösségét. Pontosan idézni tőled már sajnos nem tudok, hiszen ez a beszélgetés hónapokkal ez előtti volt mikor már nem voltál Fő Admin, de az akkori beszélgetés alapján én ezt Nem támogatom!
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó