[AS Jelentkezés] Laura Toricelli

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Allison_

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:72
Bemutatkozás:

Sziasztok! Adrinak hívnak,Kecskeméten élek a kis családommal,28 éves vagyok és jelenleg itthon tartózkodom egy jó darabig a gyerkőc miatt.
Jelenleg az LSFMD Paramedic pozícióját töltöm be eléggé aktívan amióta a frakcióba jelentkeztem. Sokan Ms Paramedicnek szólítanak vagy szélvésznek a gyorsaságom miatt.

Tapasztalat/Aktív jelenlét:

2017-18-ban kezdtem el az RP-vel foglalkozni első körben MTA-n ahol SG(ServerGuard) szerepet töltöttem be fél évig nagyjából,majd 2019-ben váltottam GTA-ra és akkor is a OneRP volt az első választásom! Akkoriban is az MD-t erősítettem mint mentős,majd tartottam egy kis szünetet és áttértem Octans-ra,ahol illegálban tevékenykedtem. Megnyílt újból a Onerp és a Weazel News frakció tagja lettem mint Event Organizer,kicsivel késöbb pedig Head of Event Organiezer lettem Al-leader pozícióban! Napi 8 órában képes vagyok megállni a helyem a frakció keretein belül illetve más RP lehetőségeknél is.

Miért miért engem válasszatok:

Sok AS és admin ismerősöm van a szerveren és párszor már elképzeltem magamat a helyükben,hogy én vajon hogyan oldanám meg az az ügyet amivel a játékosok felkeresik őket. Ez alatt a 2-3 év alatt úgy gondolom,hogy kiismertem már a szervert annyira,hogy el tudjam látni egy AS feladatát,késöbbiekben pedig ha úgy adódik egy admin feladatait a szerveren.

Csapatmunka:

Mielött megszületett a gyerkőcöm egészségügyi központban dolgoztam ahol sok beteg megfordult nálunk ami odafigyelést és csapatmunkát kívánt maga után,hogy a legjobb tudásunk szerint lássuk el őket minél hamarabb és a leghatékonyabban.
Csapatban mindig kell lennie egy húzó egyénnek aki egyben tartja az embereket még akkor is amikor úgy látszik,hogy kezd szétesni a dolog.
Ha érzem,hogy a csapatban mindenki a maximumot próbálja kihozni magából akkor az engem is motivál.

Erősségeim/Gyengeségeim:

Nálam az érmének mindig 3 oldala van.
Át tudom érezni mások helyzetét.
Mindig a 100%-t próbálom nyújtani.



Kis dolgokkal könnyen fel lehet idegesíteni.

Ahogy viselkednek velem én is úgy viselkedem az illetővel.
Sokszor túl komolyan veszem a dolgokat.




 

Ookami87

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:56
Szia!
Ugyan nem olyan régóta ismerlek, de nagyon megörültem, mikor láttam a jelentkezésedet. Amit eddig tapasztaltam az az ,hogy mind a játékban mind pedig a való életben egy kedves őszinte csajszi vagy , aki az rp-ben is a maximumot nyújtja és szakszerű amit csinál! Szurkolok neked és támogatlak!
 

Daryl

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:124
Halihó. Elég régóta ismerjük egymást és pontosan tudom, hogy megállnád a helyed az adminisztrátori csapatban.
Támogatlak és sok sikert!
 

Makó

Veterán
Adminisztrátor
Üzenetek:241
Dr. Zeke Karev-Vaughn
Szia Adri. Nem számítottam a lapodra, viszont kellemesen csalódtam amikor végül megláttam. Szívesen látnálak az adminsegédek között, és később akár az adminteam-ben is. Sok sikert kívánok!
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:362
[fa] Kedves Laura!

Örömmel értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elfogadásra került!
A következő forduló egy szóbeli meghallgatással fog folytatódni, ami miatt kérlek vedd fel velem a kapcsolatot Discordon a továbbiak megbeszélése érdekében.

Köszönjük a jelentkezésed, és szívből Gratulálunk![/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó