[AS Jelentkezés] Lara Hale / Gery

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Gery0022

Haladó
Játékos
Üzenetek:18
Lara Hale
Egy kicsit magamról:
Sziasztok Gergő vagyok. Miskolc mellett egy kis falucskában élek. Jelenleg 15 éves vagyok, most kezdtem a 9. osztályt egy informatikai iskolában. Mivel nagyon sok időt nem kell tanulással töltenem, így eléggé sokat szoktam gép előtt lenni. Nagyrészt a barátaimmal szoktam tölteni az időt, vagy a szerveren, vagy egyéb más játékokat szoktunk játszani. RP szervereken kb 2 éve játszom, főleg voice szervereken játszottam Fivem kliensen.

Szerveren való pályafutásom:
A szervert egy barátom által ismertem meg, aki már az 1.0 előtt játszott is játszott itt. Tavaly nyáron vett rá, hogy nézzem meg a szervert. Akkor mint minden kezdő az alap munkákkal kezdtem, és nem sokkal később már az FD-nél folytattam RP karrieremet a szerveren. Közel 20 ezer percet töltöttem el a frakcióban. Most jelenleg a Lifeinvader frakcióját erősítem, ahol a játszott perceim gyarapítása 33.00 ezerre sikerült.

Adminisztrátori tapasztalataim:
Sajnos text RP szerveren nem voltam se admin, se AS. Adminisztrátori tapasztalatim Fivem Voice RP szerverekről származik. 2 darab szerveren voltam eddig admin. Az első szerveren majdnem 9 hónapig töltöttem be admin szerepet, ahol sikerült a legmagasabb rangig eljutnom. A szerver sajnos bezárásra került, így azért nem tudtam tovább folytatni. A másik szerveren pedig 4 hónapig voltam admin, ahol szintén a legmagasabb rangig sikerült eljutnom. 4 hónap után időhiány miatt sajnos le kellet adnom, így ott ezért nem folytattam tovább a dolgot.

Jelentkezésem oka:
Szeretnék segíteni az újonnan érkező játékosoknak elhelyezkedni az RP világában, megismertetni velük jobban a szervert. Ezen felül adminok munkájának segítése, egy fajta terhet levenni a vállukról, a kérdések megválaszolásával.

Egy adminsegéd feladata:
Egy adminsegédnek nagyon fontos feladta az, hogy a kezdő játékosoknak iránymutatást adjon, az alapmunkák vagy estelegesen a frakciók kapcsán. Nyilván fontos feladta, hogy bárki által felmerülő kérdések a legjobb tudása szerint válaszolja meg. Fontos feladatok közé tartozik az adminok munkájának a segítése.

Miért lennék alkalmas a feladatra ?
Nagyon szeretek segíteni mindenkinek a való életben is, így azt a szerveren is nagyon szívesen csinálnám. Szeretném továbbadni az eddig megszerzett tudásomat mások irányába is.

Csapatmunkához való viszonyom:
Szerintem nagyon fontos a csapatmunka, ha egy közösség jól szeretne működni. Én nagyon szívesen dolgozom csapatba, ugyan is az iskolában is nagyon sok csoportos feladatokat csinálunk, így számomra nem ismeretlen a dolog. A csapatmunkában elengedhetetlen dolog a kommunikáció.



Napi aktivitásom:
Hétköznaponként általában 3-4 órát tudok a szerveren lenni, hétvégén akár 6-8 órát is a szerveren tudok tölteni.


Tulajdonságaim:
Pozitív:
-Segítőkész
-Csapatjátékos
-Jó kommunikációs készség


Negatív:
-Ha valamit a fejembe veszek, akkor azt mindenképpen véghez akarom vinni.
-Néha túl nagyok az elvárásaim magammal szemben.
-Túlbuzgó szoktam lenni egy adott dolog iránt.


Köszönöm, hogy végigolvastad!​
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:362
[fa] Kedves Gergő!

Sajnálattal értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elutasításra került!

Köszönjük, hogy a lapba időt és energiát fektettél, de ez most sajnos nem sikerült.
[/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó