[AS jelentkezés] Kuku

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kuku

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:60
069e9d1bb7aa928110410242566c564a.th.png
KUKU JELENTKEZÉSE ADMINSEGÉDNEK


M A G A M R Ó L
Helló-helló! Csaba vagyok, és Borsod-Abaúj-Zemplén megyében élek azon belül pedig Ózd a csodák csodája "kis" városában. Jelenleg a 20. életévemet taposom, és a hátam mögött tudhatok egy "sikeres" érettségit, illetve egy OKJ-s logisztikai vizsgát. A jövőm jelenleg nagyon ködös, mivel a jelenlegi szakmámmal nem nagyon tudom magam elképzelni sehol. Szabad időben a számítógépem előtt vagyok általában, vagy a barátaim értesítenek, hogy gyere be a városba hülyéskedni, beszélgetni esetleg kocsikázni, vevő vagyok rá, mert na.....ne a gép előtt éljem már le az életem. Persze nagyon is szeretek játszani, leginkább szimulátorokban érzem magam otthon, és FPS shooter téren. Volt szerencsém egy CSGO akadémia csapatba bekerülni, amiben a legjobb elért helyezésünk egy ESL online tournament top 16 közé jutás, és majdnem lementünk a csapattal LAN versenyre, de sajnos nem jött össze, utána a csapat pedig szétesett, így eltávolítottak minket onnan, de ne csak Esport-ról beszéljek, amíg nem ment ki a bokám nagyon szerettem rúgni a bőrt ez alatt értem a focit, és hát kézi labdát is űztem kisebb nagyobb reményekkel.

T A P A S Z T A L A T A I M   RP   T E R É N
Általános iskolás éveimben kezdtem el RP szervereken játszani azon belül is SAMP-on. SAMP-on sokáig nem játszottam, maximum egy évet, ez alatt megtanultam a /me és /do megfelelő használatát, egyéb RP szituációkban történő megfelelő reagálást, stb-stb. Amikor a barátaim elkezdtek MTA-zni, akkor egy időben csatlakoztam hozzájuk, ott is több időt töltöttem el, frakciókat jártam meg, tapasztalatokat szereztem. Amióta megnyílt a ONE-RP, azóta sokkal több időt fordítok keményebb RP-kre, próbálok mindig tanulni, vannak még újdonságok, amik néha meglepnek. A szerverbe már beleöltem körülbelül 31.000 játszott percet, amit nem bántam meg, mivel rengeteg élménnyel gazdagodtam.

E R Ő S S É G E I M
- Egy segítőkész személynek tartom magam,
- Megfontoltan hozok döntéseket,
- Ha esetleg hibát követek el, akkor annak következményeit vállalom,
- Jószívű és hamar barátkozó típus vagyok.

G Y E N G E S É G E I M
- Káromkodó típus vagyok sajnos,
- Nehezen nyilvánulok meg egy új társaságban,
- Türelmetlen vagyok,
- Nem szeretem ha „szívják” a vérem.


A K T I V I T Á S   É   M O T I V Á C I Ó
A szabad időm jelenleg annyi, mint a tenger így bármikor ráérek. Szeretek segíteni az embereken, illetve az új dolgokat is kipróbálni.  A szerveren kaptam néha-néha ideiglenes adminsegédet és éltem is a lehetőséggel és nagyon is élveztem, eléggé érdekes volt számomra. Ez alatt próbáltam segíteni a playereken és ez általában sikerült is. Néha akadt olyan, hogy nem tudtam neki segíteni mivel még IG nem volt részem ki próbálni pár rendszert. Egy céltudatos embernek tartom magam és pontosnak is.
 

Cortez

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:870
Maximálisan támogatom, segítőkész nagyon. Megállná a helyét ASként! Hajrá 6Túró :D
 

HenryVnS

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:107
Picit összeszedetlen, de összességében nem rossz. Szerintem egyik szerver sem halt még bele abba, hogy kiosztott egy AS-t az egyik ambiciózus játékosának, innentől kezdve egy esélyt megérdemelsz.

Sok sikert!
Remélem, hogy a vezetőség jó döntést hoz majd. ^^
 

Furi

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:187
Drága juhtúró. Nagyon, de nagyon régóta ismerlek, a szerveren szinte mindig én adtam neked lehetőséget kipróbálni, hogy milyen egy AS élete. Ezzel a lappal, amikor megírtad, picit megleptél, hisz így elhatároztad, hogy a csapat tagja szeretnél lenni. Teljes mértékben támogatni tudlak, és biztos vagyok benne, hogy helytállóan viselkednél, szóval sok sikert neked!
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves Kuku!

Köszönjük a jelentkezésedet! A pályázatod elfogadásra került.
A következő forduló a teszt megírása lesz. Kérlek, hogy tanulmányozd át a szerver szabályzatunkat!

A meghallgatásod időpontja: Keress fel egy FőAdminisztrátort a Discordon!

(ᴋʀᴇᴋᴏʀ#8740;Lázár#2277)[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó