[AS Jelentkezés] Kimiko Sato / Hevele

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
Röviden rólam

Sziasztok, Dominik vagyok, Hevele néven ismernek a legtöbben a szerveren. Már 21 éve boldogítom az embereket. MTA,SAMP Roleplay szerverekről ismerhettek, emellett május óta a OneRPn találkozhattunk. Röviden egy egyetemista vagyok aki mellette szervíztechnikusként dolgozik.

Tapasztalat

Mint tudhatjátok voltam itt a OneRP szerverén is adminsegéd Touka Iketani néven, amibe sajnos az IRL akkor beleszólt, nem is részletezném inkább itt ezt a dolgot. Felsorolhatnám, hogy milyen MTA szervereken voltam admin de azzal csak tölteném fölösleges szöveggel a lapot, emellett előző jelentkezésemben pontosan feltüntettem mindet. A lényeg, hogy elég sok tapasztalatom van adminként, mint playerként, szerveren körülbelül a 64 ezredik percem fogom tölteni a napokban, elég sokat tudtam tanulni, ezáltal sokat át is tudok adni.

Hogyan is kerültem ide

GTA V Roleplay-el volt egy apró próbálkozásom egy másik szerveren de egy hétnél nem tartott tovább mivel nem találtam a helyem. Egy régi ismerősöm keresett fel májusban hogy van ez a OneRP szerver és nagyon jó, próbáljam én is ki. Szerencsére elég sok ismerős arccal találkoztam a múltból, elkezdtem RPzgetni és elég sok nagyon jó emberrel ismerkedtem meg. Barátokat szereztem, RP társakat és sikerült tanuljak is elég sokat. Azt hittem profi vagyok az RPben mivel évek óta toltam, viszont itt sikerült olyan emberek társaságába kerüljek akiktől tanulni tudtam és rá kellett jönnöm, mindig van mit tanulni, akármennyire is azt hiszi az ember hogy mindent tud.

Miért is akarok adminsegéd lenni?

Szerencsére megoldódtak a dolgok ami miatt legutóbb le kellett adnom, viszont a motiváció még bennem van hogy adminsegédként az adminokat segítsem, még többet tudjak segíteni a kezdőknek és a már jártasabb playereknek is.

Aktivitásom

Elmúlt két hét statisztikái alapján büszkén mondhatom hogy 5-10 órákat töltök naponta a szerveren, persze ez változik néha több, néha kevesebb de még mindig egy elég aktív playernek merem magam mondani.

Csapatmunka

Előző munkahelyemen megtapasztalhattam, hogy a csapatmunka mennyire is fontos a mindennapokban és a különleges helyzeteken is. Szerintem egy csapatként kell dolgoznunk mi playerek, adminsegédek, adminok és a vezetőség hogy még szebbé és élvezetesebbé tegyük a szerveren töltött időnk.

Miért lennék jó választás?

Nem szeretem fényezni magam, de szerintem jó választás lennék adminsegédnek mivel megvan a szükséges aktivitásom, tapasztalatom és tudásom a munka elvégzésére. Határozott személy vagyok, viszont szeretem meghallgatni az emberek álláspontjait ami egy adminsegédnek és adminnak nélkülözhetetlen. Sok olyan esetet láttam adminként máshol, ahol nagyon nehéz volt a döntés mivel mindkét félnek részben igaza volt. Szerintem ezek a tapasztalatok azok amik egy jó admint kovácsolnak az emberből. Emellett előző munkámban megtanultam az emberekkel szépen beszélni, akkor is ha ideges vagyok.

Adminjailek és bannok

A szerveren nincs büntetlen előéletem amit felvállalok. Fontos, hogy az ember belássa a hibáit és felvállalja. Emberek vagyunk, mind hibázunk. Én is hasonlóan tettem, volt egy nagyobb hibám júliusban, szerepet tévesztettem. Meg is kaptam érte a büntetésem egy adminjail formájában Lacától. Bannom nem volt a szerveren, mindent meg is teszek annak érdekébe hogy ne legyen.


Utószóként összeszedtem pár pozitív, valamint negatív tulajdonságot magamról:

Nyugodtság
Döntésképesség
Határozottság
Találékonyság
Igazságosság


Néha kissé kapkodós
Erős igazságérzetem van
Szigorú vagyok mind másokkal, mind magammal szemben



Köszönöm hogy végigolvastad a jelentkezési lapom!
 

Baka

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:238
Hanna Ramirez
Szerintem képes lennél az adminra, csak az tart vissza a támogatástól, hogy már voltál egyszer és akkor sem valami hosszú ideig. Bízok benne, hogy változtál kicsit, szóval támogatom.
 

Tohru

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:86
.
Sajnos én még mindig nem tudom támogatni mert a múltkori lapodnál is amikor kb olyan hosszú véleményt írtam mint a lapod, semmi választ vagy reakciót nem kaptam rá. Sőt, semmilyen kritikára nem válaszoltál ott. Egyszer már leadtad az as-t amit azt mondod hogy idő miatt volt, de ahogy mondod te nagyon élvezed az rp-t asként kevesebbet fogsz tudni rp-zni mert kell reconolnod meg betanítani is bármikor elhúzhatnak. Ha meg admin leszel akkor megint kevesebb ic része lesz a szerveren, néha néha csak mert nekik mégtöbb munkájuk van. Ez a kettő eléggé kizárja egymást, ezért is nem mindenkinek való az as hanem azoknak akik feladnák a saját rp "szabadságukat" hogy segítsenek playereket, akár órákon keresztűl és ne mérgelődjön rágódjon a múlton, hogy az ne befojásolja a döntéshozást. Nem tudom mennyire változtál azóta amióta lemásoltad teljesen az első lapodat és kiraktad, reménykedek hogy tényleg változtál és kész vagy kevesebbet rp-zni a szerveren. De ha vátoztál akkor sok sikert neked!
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[fa] Kedves Dominik!

Sajnálattal értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elutasításra került!

Köszönjük, hogy a lapba időt és energiát fektettél, de ez most sajnos nem sikerült.
[/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó