[AS Jelentkezés] Jaden

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

jadengod.

💫✨
Játékos
Üzenetek:266
austin_bennett
Bemutatkozás:
Sziasztok! Márknak hívnak, 19 éves vagyok. Jelenleg Budapesten élek, van egy szakmám, illetve érettségire tanulok tovább. Alapból egy célorientált srác vagyok, terveim amit elhatározok azokat próbálom megvalósítani, illetve a maximumot adni érte.

Pályafutásom játékosként és adminisztrátorként:
Szerepjátékos múltam nagyjából 2012-re vezethető vissza, ahol a SeeRPG-n kezdtem el játszani, majd onnan vándoroltam át MTA-ra.

Maga az RP 2015-ben kezdett el jobban foglalkoztatni, ekkor is kezdtem aktívan foglalkozni a játékkal, valamint a karakterek kialakításával. Természetesen nem tizenkét évesen kezdtem el karaktereket alakítani, mert akkor még csak magával az RP fogalmával ismerkedtem, tanultam az alapokat. Nagyjából 2016-7 volt az, amikor már elkezdtem sokkal inkább karaktereket alakítani, mintsem csupán szórakozni. 10 év alatt számos szervert megjártam a különböző platformokon. Adminisztrátor viszonylag sok szerveren voltam, mindegyiken huzamosabb időkig.

Csapatmunkáról a véleményem:
Szerény véleményem szerint a csapatmunka alapja a kommunikáció. A megfelelő kommunikáció egy csapatban elengedhetetlen, mivel így lehet segíteni a másiknak, munkamegosztást tartani. Személyszerint öt évig jégkorongoztam, ami megtanított a csapatmunkában való együttműködésre.

Adminsegéd szerepe, feladatköre:
Egy adminsegéd feladata az, hogy a játékosoknál felmerült kérdésekre/panaszokra megoldást nyújtsanak. Szerintem az adminsegéd-nek feladata még az is, hogy az adminoknak kellőképp segítsen.
Úgy gondolom, hogy egy adminsegéd-nek, valamint adminnak kellőképp türelmesnek, egyaránt segítőkésznek kell lennie ahhoz, hogy egy ügyet jól tudjon elbírálni.
Egy ügyet egyértelműen mind a két oldalról kell megvizsgálni, amennyiben ennek nem teszünk eleget, akkor nincs értelme folytatni.
Az adminsegéd az az ember, aki elviszi azon PM-ek nagyrészét melyek információszolgálatásra, esetlegesen kérdésre/kérdésekre tér ki.

Tulajdonságaim:
Ahogy az sokan tudhatják, szókimondó egy ember vagyok, ami annyit tesz, hogy személytől függetlenül elmondom a véleményemet, bármiről. Van amikor rossz pillanatban is. Nem ítélkezek elsőre, igyekszem ott segíteni ahol tudok. Sokszor a hangulatom szabja meg a stílusomat, de igyekszem változtatni rajta.

Aktivitásom:
Nos, napi 3-4 órát minimum tudok vállalni, munka mellett ennél többet nem biztos. Szerveren töltött időm legtöbbjét erre fordítanám.

Motivációm:
Számomra a motivációm az adminsegédi posztra leginkább az új emberek megismerése, csapatban való dolgozás. Nyílván az is ad egyfajta motivációt számomra, mikor egy kezdő játékosnak tudok segíteni, bevezetni a szerepjátékba, körbevezetni a szerveren, vagy csak egy apró kérdésre is választ adni. Természetesen ez sajnos egy "sablon" szöveg, de mit tehet az ember, ha ez valóban így van.

Végszó:
Végszónak annyit tudnék mondani, hogy köszönöm mindenkinek aki elolvasta a lapomat. Dizájnba nem vittem bele túl sokat, sosem volt a hívem a túl csicsázott "formanyomtatvány".
 

Csani21

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:94
Bob_Kowats
A lap egyszerű, de jól olvasható és tartalmilag egyet tudok vele érteni. Sokszor feléd fordultam szerverrel kapcsolatos kérdésekben és mindig segítettél szóval úgy érzem a szerver többi játékosa is örülne a segítségednek. Csak támogatni tudom.
 

Csirmi

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:27
Csupa Kéz
Egyszerű, áttekinthető lap. Amióta ismerlek rosszat nem tudok rólad mondani, ha bármiben segítségre szorultam mindig számíthattam rád. Abszolút támogatom!
 

RIP

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:46
-
Végig olvasva a lapot egy szépen összeszedett és megfogalmazott jelentkezést mutattál be, teljes mértékben áttekinthető, nincs benne mellébeszélés. Az olvasottak alapján én Támogatom, és sok sikert kívánok a továbbiakban! :onerp:
 

LazyFox

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
.
Szia! Régóta ismerlek, és az elejétől tudom, hogy alkalmas vagy egy ilyen poszt betöltésére, ezért Támogatom! ❤️
 

Bounty

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:52
Szia. Az előttem szólok véleményével egyet értek én is, örülök hogy benyújtottad a lapod és remélem bekerülsz a csapatba mert értékes emberrel bővülne az adminsegéd csapat! Támogatom!
 

DBlackwell

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:53
David Blackwell
Nem túl régóta ismerlek még, de azért annyit már tudok rólad, hogy teljesen alkalmas lennél adminsegédnek. Szerintem egy letisztult és átlátható lapot írtál, amit pedig leírtál azzal teljes mértékben egyet is tudok érteni. Támogatom, hajrá!
 

Munkás

A nép hangja
Fórum moderátor
Üzenetek:249
Darius Burns
Szia, ugyan nem ismerlek közelebbről de te vagy az az ember akiről a szerver környezetében még nem igazán hallottam negatívat, tehát biztos vagyok benne, hogy itt is megállnád a helyedet, illetve moderátori feladataidat is szépen végzed, nem vagy panaszos személy. Én támogatom a dolgot.
 

Levi22

Újonc
Játékos
Üzenetek:5
Szia! Szerintem nagyon megérdemelnéd az adminsegéd pozíciót, mivel a kitartásod és a hozzáállásod kimagasló a szerveren. Nagyon türelmes személynek ismertelek meg, ami nagyon fontos a pozíció betöltéséhez. Támogatom!
 

Relay

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:661
-
Szia! Én nem nagyon ismerlek, sőt... Személyes véleményt nem tudok írni a lapodhoz. Viszont! Nagyon összeszedett az irományod. A formázást sem toltad túl. A leírtak alapján egy értelmes csákó lehetsz. Remélem találkozunk a továbbiakban. Sok sikert a bírálathoz! Pacsi!
 
G

Gofli

Vendég
Vendég
Nem véletlenül szürkítettelek be annó, örülök, hogy ez a mai napig kitart. Egy segítőkész és odaadó ember vagy, próbálsz mindig mindenkinek segíteni, legyen szó bármiről. Kevés olyan embert ismerek aki tényleg alkalmas lenne és megérdemelné... Neked viszont már rég lila névvel kéne szaladgálnod! Hajrá öcskösöm, ne okozz csalódást apucinak!
 

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
Bár nem sokat kommunikáltunk, de amiket láttam, értelmes srácnak tűnsz aki rátermett erre a feladatra. Sok sikert! Remélem Best of 2023ba már az év adminisztrátora kategóriában szavazhatunk rád.
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:362
[fa] Kedves Jaden!

Örömmel értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elfogadásra került!
A következő forduló egy szóbeli meghallgatással fog folytatódni, ami miatt kérlek vedd fel velem a kapcsolatot Discordon a továbbiak megbeszélése érdekében.

Köszönjük a jelentkezésed, és szívből Gratulálunk![/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó