[AS Jelentkezés] Henzó

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Henzó

Individuum
Very Important Person
Üzenetek:313
-
Magamról pár mondatban.
A nevem Zoltán, huszonhat éves vagyok és csoportvezetőként dolgozom egy elektronikai iparágban élen lévő globális vállalatnál. A munkaköröm magában foglalja a csoportvezetésen kívül még a vállalatnál használt robotok karbantartását, illetve használat közbeni hibaelhárítást és kalibrálását. Az emberek segítése és a probléma megoldás napjaim szerves részét képezik. A csapatom több nemzetiségből származó munkavállalókból lett összeállítva, ezért a kultúrális különbségek és nyelvi nehézségek jelentik a főbb akadályokat. Új ember érkezésekor rám hárul a feladatkör kiválasztása, ismertetése és betanítása. A munkán kívül kikapcsolódást jelent számomra leülni a számítógép elé és teljesen más dolgokkal foglalkozni, mint a hétköznapokban. Feleségemmel Pest megyében élünk, egy alig pár száz lakóval rendelkező családias hangulatú kis faluban.

Megismerkedés a Roleplay világával.
A Roleplay, mint fogalom először 2010-ben jelent meg az életemben rendhagyó módon a World of Warcraft világában. Sokban nem különbözik a Roleplay a két játékban, adott egy lore, amit a játékosoknak követve kell a karakterét elhelyezni a világban és a játék által megadott parancsokkal kihozni a lehető legtöbbet belőle. Pár évig lekötött ez a fajta játékmód, de szépen lassan inkább félre raktam és a normál játékmódot választottam barátaimhoz hasonlóan. A GTA alapú szerepjáték szerverek először 2016-ban jöttek képbe nálam egy középiskolai barátom bátorítása miatt. Először a Hungary Life MTA szerverre regisztráltam be és barátom segítségével a tudásomhoz és akkori életkoromhoz mérten próbáltam a lehető legjobban megtanulni a fontos motívumokat, amik különböztek a World of Warcraft-ban tapasztaltakhoz képest. Egy év játék után volt szerencsém vezetni egy rövid ideig az ottani Yakuza frakciót, ami rám maradt az akkori leader inaktivitása miatt. Ezt a szervert 2018-ban hagytam ott, amikor átmentem a SeeMTA-ra. Én magamban igazán innentől számítom szerepjátéknak tanulás helyett, amit csináltam, mert először itt kerültem olyan szituációkba, amik inkább voltak annak nevezhetőek a pénzkeresés és kereskedés helyett. Volt szerencsém nagyon sok jó embert megismerni és a jelenig tartó időintervallumban több frakciót is vezettem. Ezeknek a frakcióknak az utcai bandák életének bemutatása volt az irányultsága.

Tapasztalataim adminisztrátorként.
Először a Hungary Life MTA szerveren merült fel bennem az, hogy jelentkezek adminsegédnek. A sikeres jelentkezés után több hónapig voltam ebben a titulusban, mire eljutottam arra a pontra, hogy admin lehessek. Adminként kettes szintig jutottam, ami akkoriban összesen szintenként két hónapot jelentett. Amikor megkaptam volna a hármas szintet, akkor döntöttem amellett, hogy leadom, mivel az akkori rendszerben adminisztrátori feladatok mellett lehetetlen volt a szerepjátékkal foglalkozni. Ez volt az indoka annak, hogy akkori frakciómat a Yakuzát le is kellett adnom. Teljesen más volt abban az időben adminisztrátornak lenni, egy mostani szemmel elavult rendszer volt a kezükben. Ezek után a tapasztalatok után nem szerettem volna többet betölteni hasonló pozíciót, mert tudtam, hogy megint a szerepjáték kárára menne. Ideiglenes adminsegédként többször tevékenykedtem a SeeMTA szerverén, de komoly ambícióim nem voltak.

Szerver megismerése.
Egy frakcióban lévő társam mesélt először a szerverről. Regisztrálásom még a bezárás előtti időkre tehető. Ez volt az első GTA V alapú szerepjáték élményem, ami igaz elsőre nem kötött le a megszokott MTA után. Ennek köszönhetően akkor csak pár órát játszottam a szerveren. Következőleg az újranyitás után Carlito kérésére jöttem fel a szerverre. Mivel a SeeMTA-ról a legtöbb ismerősöm eljött máshova, ezért szívesen csatlakoztam Carlito frakciójához. A szerveren töltött időm nagy részét kiteszik a frakcióval kapcsolatos szerepjáték szituációk, azonban amikor nincsenek fent az emberek próbálom a szerver rendszereit megtapasztalni.

Amiért szeretnék adminsegéd lenni.
A szerveren tapasztaltam egy olyan felfogást, ami nem a szankciókra fókuszál főként, hanem az érintett felek megbékítésére és egymás nézőpontjának megismerésére. Ezzel a felfogással abszolút szimpatizálok addig a pontig, ameddig kölcsönös, ezért ez motiválóan hatott rám. Mivel az emberek segítése fő szerep az életemben, ezért ezt ritkán tudom elengedni és amennyire tőlem telik ezt a szerveren is szoktam kamatoztatni. Ezen kívül segített a döntésemben az is, hogy az adminsegédeket, illetve adminisztrátorokat is többször látom szerepjáték szituációkban.

Csapatmunka.
Alapvetően a csapatmunkához való hozzáállásom a munkám miatt ismételten fontos szerepet játszik. Arra törekszem, hogy akikkel egy csapatban vagyok, azokkal jól ki tudjak jönni és minden, amit együtt csinálunk gördülékenyen menjen. Amikor nem tudom a megoldást valamire másokhoz szoktam fordulni, akiknek több tapasztalata van az adott területen. Természetesen ez az ellenkező irányban is működni szokott, ha valakinek segítségre van szüksége és én tudom rá a megoldást szívesen megszoktam osztani a tulajdonomban lévő információt.

Aktivitás.
Aktivitásom az, ami miatt sokáig gondolkoztam a lapom megírásában. Általában egy héten három napot dolgozom tizenkét órában éjszaka és nappal. Azokon a napokon, amikor nappalos vagyok pár órára leszoktam ülni a számítógép elé, azonban amikor éjszakás vagyok többnyire nem. Ez azt jelenti, hogy a mindennapos aktivitást nem tudok teljes mértékben garantálni, csak azokon a napokon, amikor nem dolgozom.

Erősségek és gyengeségek.
Maximalista felfogású vagyok magammal szemben, ezt mindenképpen erősségemnek tekintem. Akkor is a maximumra törekszem, amikor másoktól nem ezt látom. Tanulékony vagyok, általában rövid idő alatt képes vagyok a számomra még ismeretlen dolgokat felfedezni és megtanulni. Erősségeim közé sorolható még, hogy lojális vagyok és kitartó azokhoz, akik közel állnak hozzám és segítségükkel előre tudtam haladni nem pedig hátra. Negatív tulajdonságomnak tekintem törtető hajlamomat, ami nem ugyan úgy nyilvánul meg, mint az ambícióm az előrejutásra. Másodiknak felhoznám, hogy a kritikát nehezebben viselem el, mint kellene. Ez általában akkor nyilvánul meg, ha azt kritizálják, amit csinálok. Ilyenkor magamat okolom, hogy mit rontottam el ahelyett, hogy próbálnám elengedni és túllépni rajta.​
 

Klaudia.

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:625
Millie Evers
Szia!
Bár, ahogy írtad, kevés perced van nagyon érdeklődtél folyamatosan a szerver iránt. Szinte mindent kipróbáltál, még ha csak szóbeszéd volt egy-egy script. Te mentél, unalmas perceidben megnézted őket, rájöttél a dolgukra. Szerintem ez a felfogásod és érdeklődésed igencsak kifizetődne, ha adminsegéd lehetnél. Igaz, nem ismerjük egymást rég óta, de sikerült olyan jó pillanatokat okoznod, ami igencsak megerősített engem a szerveren töltött időmben. Örülnék, ha a játékosok olyan embertől tájékozódhatnának, mint Te.
További sok sikert, szurkolok neked!
 

Tanci

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:259
Kedves Zoltán!

Az adminsegéd csapat meglátása, de főként az én döntésem alapján a lapod elfogadásra került! Meghívlak egy szóbeli meghallgatásra is.
Discordon vedd fel velem a kapcsolatot, hogy a meghallgatás idejét fixálni tudjuk.
Köszönjük a jelentkezésed!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó