[AS Jelentkezés] Hamvai

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Hamvai

Újonc
Játékos
Üzenetek:11
>Bemutatkozás<
Sziasztok! A keresztnevem Soma, 19 éves vagyok. Jelenleg másodéves vagyok az egyetemen mint Mérnökinformatikus. Ebből könnyen következtethető, hogy a gépek világa nem áll messze tőlem. Játszani már több mint 10 éve játszom, az rp világába pedig 6 éve csöppentem körülbelül. Régebben sok játékot kipróbáltam, így jött szembe a SA-MP, majd az MTA, később pedig a GTAV roleplay is amik közt volt kisebb kihagyás is. Szabadidőmben szeretek az autómmal foglalkozni, és autókázni, de megemlíteném még ide, hogy néha fotózgatni is szoktam a kis DSLR gépemmel.
>Aktivitás<
Jelenlegi órarendem szerint napi 3-4 órát tudnék aktív lenni a szerveren legalább(kivétel szerda mert akkor reggeltől estig bent kell lennem az egyetemen kb), ez hétvégén nyilván több lenne.
>Megismerkedésem a szerverrel<
A barátaim kezdtek el itt játszani idén majd így én is belevágtam, és teljesen el is mélyültem a szerver és az rp világában újra, kissé nosztalgikusan a régi rp színvonalnál találtam magam amire régóta vártam már.
>Adminisztrátori tapasztalatok<
Régebben még fiatalon több kisebb MTA szervernél voltam admin, és három nagyobb akkoriban jól menő szervernél is sikerült helytállnom. GTAV alatt pedig csak pár FiveM voice szervernél sikerült némi tapasztalatot szereznem.
>A jelentkezés oka<
Nyitott vagyok mindig valami újra, szeretném kipróbálni magam, ezáltal visszajelzést szerezni. Még itt említeném azt is, hogy szívesen segítenék másoknak akik esetleg nem értenek valamit, vagy pedig csak még nem hallottak az adott dologról mert kezdők még akár, így ezen apróbb feladatokkal pedig szeretném segíteni a jelenlegi adminok munkáját.
>Miért pont én?<
Kellően motivált vagyok ahhoz ,hogy bármilyen akadály vagy hiba esetén is folytassam ezen pozíció betöltését illetve egy kis tapasztalattal már rendelkezem is amit remélem sikerül kamatoztatni a jövőben. Amennyiben kapnék egy esélyt akkor igyekeznék a lehető legjobb, leggyorsabb és legprecízebb válaszokat adni a kérdezők számára, hogy az rp élményük így folyamatos és magas színvonalú maradhasson.
>Tulajdonságaim<
Pozitív:
-Nyitott vagyok új dolgokra, és ezek elsajátítására, igyekszem a kritikából tanulni
-Gyors vagyok a feladatok elvégzése során
-Pontos, precíz amit terhelés alatt is igyekszem tartani
Negatív:
-Nagyobb társaságba való megérkezéskor introvertáltság jellemez ami megváltozik később
-Nehezen felejtem el azt amit ellenem elkövettek (Nincs bennem szándék arra, hogy ártsak másnam szimplán észben tartom ki mit tesz és ,hogy viszonyul a másikhoz)
-Lobbanékony leszek abban az esetben ha egy társaságban valaki próbálja a másik emberekre ráerőszakolni a saját igazát ami nem felel meg a valóságnak
 

valakimostmar

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:132
Roman Hawkins
Hello Ryan! :) szerintem egy jó lap lett kissé bár rövid.
Nem rég óta ismerlek viszont e kis idő alatt is sok élményünk volt :D és egy nagyon jó
srác vagy szerintem alkalmas lennél a feladatra. A lapodat csak TÁMOGATNI tudom sok sikert :)
 
J

Jade

Vendég
Vendég
Támogatom az urat és ismerem is már egy ideje. Teljes mértékben megtudná állni a helyét ebben a pozícióban és sokat tudna segíteni a szerveren játszó játékosoknak!
 

szabesz

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:34
Támogatom!Ismerem már pár hete,terhelhető mint azt le is irta,hamar alkalmazkodik az emberekhez,és aktiv is és segitőkész,szerintem megállná a helyét AS-ként.
 

Limonium

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:2,085
[foadmin]Szia Soma. A lapod ugyan rövidre sikeredett, de összeszedetten fogalmaztál, és benne volt minden számunkra fontos információ, hogy megismerjünk. Tetszett mindhármunknak lapod, ezért elfogadjuk.
Az első kör sikerült, következik a második. Feladatod, hogy a szabályzatot olvasd át többszöri alkalommal! A meghallgatásod időpontjáról pedig Discord privát üzenetben tudunk egyeztetni! (Лейтенант💤#1467)
[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó