[AS Jelentkezés] Geri || Amadeus

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Amadeus

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:50
Carlo Visconti
Adminsegédi jelentkezés Geri

Egykis bemutatkozás:
Sziasztok Gergőnek hívnak és jelenleg 16éves vagyok.
Hobbijaim között szerepel a horgászat, mágneshorgászat és a freestyle rollerezés is, ezek mellett nagyon sok időt töltök a monitor előtt.

Pozitív tulajdonságaim:
¤ Kedves
¤ Türelmes vagyok (Általában)
¤ Könnyen be tudok illeszkedni új közösségekbe
¤ Mindenből próbálom kihozni a maximumot (Kivéve ha fáradt vagyok mert akkor alszok)
¤ Helyzettől függően határozott vagyok
¤ Tanulok a hibáimból.

Semleges tulajdonságaim:
¤ Szeretek viccelődni (Ez néha átmegy beszólogatásba amit nem gondolok komolyan de másoknak sértő lehet)
¤ Néha túl kedves vagyok (Ez ritkább esetekben gondot okozott amikor adminisztrátor voltam valahol)



Negatív tulajdonságaim:
¤ Sokszor túl sokat beszélek (Ez vagy úgy nyilvánul meg hogy egy egy szavas választ is 2mondatban körbe magyarázok vagy csak egyszerűen nem tudok leállni a beszéddel)
¤ Elég sokat káromkodok (Átalában ha ideges vagyok)
¤ Naiv vagyok
¤ Könnyen felejtek
¤ Néha gyerekesen viselkedem (Ha komoly dologról van szó akkor tudok komoly is lenni)

Aktivitásom:
Hétvégén és az iskolaszüneti napokon napi 6-7órát tudok a szerveren tölteni.
Hétköznap 3-4 akár 5 órát is tudom teljesíteni, hétköznap inkább a délutáni és esti órákban tudok a szerveren lenni.

Múltam:
Az rp-t még 2019-ben kezdtem a FiveM világában ezen belül a HRP FiveM szerveren, ezután a Wls-re látogattam ahol nem játszottam sokáig hisz akkoriban a FiveM toxic közössége és a 10éves hangom nem fért meg egymás mellett. Egy évvel később találkoztam pár emberel egy szerveren ahol Teszter, Admin, Superadmin lettem majd nyitottunk pár szervert, akkoriban tanultam meg hogy milyen is egy szerver elkészítése és mennyit kell vele foglalkozni ha komolyan csinálni szeretném. A legnagyobb szerverünk maximum 50játékosal rendelkezett, de nem sokkal később be is zárt. 2020-ban találtunk rá az OneRp-re ahol meg is ragadtunk egy időre. Pár hónapig nem is jártam fel a szerverre. Amikor meghallottuk hogy nyit a OneRP voice szervere elsőként meg is pályáztunk egy szerelőtelepet ami egészen zárásig fent állt. A zárás előtt 1-2hónapal elfogadták az Admin segédi jelentkezésem így AS ként tevékenykedtem a szerveren. A Voice szerver bezárását követően 1-2hónapal visszanéztem a szerverre és újra ittragadtam előszőr tűzoltóként jelenleg Illegál frakció tagjaként vagyok jelen.

Jelentkezésem fő oka:
Jelentkezésem oka az embereknek való segítés szándéka, szeretek segíteni az új játékosoknak ami eddig kimerült abban hogy ooc chaten segítek ha kérdeznek az új játékosok. Úgy érzem hogy már tudok annyit a szerverről hogy tudjak segíteni a szerverre újonnan érkező játékosoknak. Emellett nagyon élveztem a voice szerveren töltött adminsegéd perceimet és ezért szeretnék ismét AS lenni.

Csapatmunkához való hozzáállásom:
Szeretek csapatban dolgozni, ha csapatmunkáról van szó akkor általában a többiek véleményét helyezem előnybe kivétel ha tudom és rajtam kívül más is tudja hogy hülyeséget beszél az illető. Ha választani kell akkor előbb választom a csapatmunkát mind az egyedüli munkát.

Motivációm:
Motivációm az embereknek való segítés szándéka, szeretnék segíteni az embereknek hogy minél jobban érezzék magukat a szerveren töltött idejük alatt. Abból kiindulva hogy amikor én kezdtem a játékot én sem tudtam semmit és voltak szerverek ahol nem segített senki hogy mi merre hány méter.

Mért lennék jó választás?:
Mint fent említettem, hogy tanulok a hibáimból, ha elkövetek egy hibát azt már 99% hogy nem ismétlem meg.
Egy adminnál fontos a tapasztalat és én megjártam már pár szervert ahol tudtam tanulni a saját és más adminok hibáiból. A voice szerveren is követtem el hibákat ezekből is sokat tudtam tanulni.
 
Utoljára szerkesztve:

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
Szia! Volt szerencsék együtt RPzgetni párszor, és én csak annyit szeretnék a lapodhoz hozzáfűzni hogy végtelenül jólelkűnek és segítőkésznek ismertelek meg, pont olyannak amilyennek egy adminsegédnek/adminnak lenni kell. Emellett az RP-ink során azt is láttam hogy komolyan veszed a dolgot és próbálod az RPből kihozni a maximumot. Nagyon szívesen látnálak az Adminsegéd csapatban!
 

Shoxiii

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:50
Bianca Jensen
Ismerlek már egy ideje, nagyon sokat RPzünk együtt nagyon segítőkésznek ismertelek meg. Támogatlak!
 

Sanyi

cogito ergo sum
Játékos
Üzenetek:187
Eugene Miller
Kedves @Geri5544!

Pár hete ismertelek meg, azóta is egymás agyát húzzuk, egy frakcióban. Az őszintét megszólva, a lapodat teljes mértékben támogatni tudom, hiszen amiket leírtál mind igazak. Egy nagyon jó gyerek vagy, nagy szívvel, és affinitással a dolgok felé.


Amit ajánlanék feléd, hogy ezáltal fejleszd önmagad:

Próbálj meg kicsit helyesebben írni. Nem vészes, de ha egy picit nagyobb figyelmet fordítasz erre, akkor teljesen rendben lesz.
Valamint írtad, hogy néha gyerekesen viselkedsz. Ez igaz, tudod kezelni, főleg ha rádszólnak, de törekedj arra, hogy magadtól észrevedd.

Sok sikert kívánok a felvételedhez!
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:770
Hali! Ismerlek pár hete, és csak jót tudok rólad mondani. Gyerekes viselkedésben igazad van, viszont ha komoly a helyzet, akkor maximálisan odateszed magad, így kompenzálod ezt a tulajdonságod.

Sok sikert kívánok a pályázatodhoz!
 
T

[Törölt fiók] Fanatic

Vendég
Vendég
Szia Gerike.

Ismerlek már egy ideje, szerintem beszélhetünk lassan egy évről 🤝

Megállod a helyed mind tudás, mint segítőkészség terén. Nem mellesleg a Voiceos tapasztalatod is ott van neked.

Sok sikert kívánok!
 

Baka

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:238
Hanna Ramirez
Geri az elmúlt időben rengeteget RP-zünk együtt és teljesen bele adsz minden tudásodat és át éled a karakteredet szóval TÁMOGATOM!
 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
A voice kezdete óta ismerlek nagyjából. Mindig is egy becsületes embernek tartottalak és tudom, hogy sokat segítettél a voiceon is az embereknek akik a telepre mentek szerelőnek. Teljes mértékben Támogatom.
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[fa] Kedves Geri!

Örömmel értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elfogadásra került!
A következő forduló egy szóbeli meghallgatással fog folytatódni, ami miatt kérlek vedd fel velem a kapcsolatot Discordon a továbbiak megbeszélése érdekében.

Köszönjük a jelentkezésed, és szívből Gratulálunk![/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó