[AS Jelentkezés] Frad Campbell

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

jr_bau

Újonc
Játékos
Üzenetek:3
Frad Campbell
Adminsegéd Jelentkezési Lap
Frad Campbell - bau

Bemutatkozás és pályafutás
Sziasztok, Balázsnak hivnak és 17 éves vagyok jelenleg!

Budapesten születtem 2004.12.10-én. Egy segitőkész gyerek vagyok, hamar tanulok és szeretek inkább magamnak vagy mondhatni egyedül "dolgozni".
Jó az alkalmazkodó képességem, könnyen beilleszkedem helyekre/társaságokba. A csapatmunkához való hozzáállásom pozitiv! Szükség és elvárás esetén jó társ vagyok, jól dolgozom csapatban is.
RolePlay pályafutásomat 2017-ben kezdtem MultiTheftAuto kliensen és egy hirhett, egyben legnagyobb RP szerver közösségébe tartoztam jó pár évig. Ez idő alatt szereztem meg az alap és a további tapasztalataimat!

Lehetőségem volt különböző "munkakörökben" részt venni és tagja lenni és ezekben ki ismerni magamat. ( Adminsegéd, Adminisztrátor, Frakció Leader )
Továbblépésem 2020-ban történt meg, amikor is FiveM kliensre váltottam majd kezdtem elhanyagolni az MTA-t. Ennek oka az érdeklődésem és kiváncsiságom volt.
Körül-belül 2 évnyi pályafutásom volt különböző RolePlay szerverek megtapasztalásával, viszont megvallva az őszintét hiányzott a minőségibb és hitelesebb RP, amit nem találtam egyszerüen sehol.
Telt-múlt az idő, majd rátaláltam az Alt:V kliensre, köszönhetően különböző YouTube videóknak. Itt újra rátaláltam és élvezhettem azt amit MTA-ban megéltem, csak szebb grafikában. Az idők alatt sok minden változott amit észre is vettem, viszont könnyen és hamar alkalmazkodtam hozzá.

Az Adminsegédi tapasztalataimra kitérve amint az elöbb is emlitettem, többször is volt lehetőségem kipróbálni és megismerni magam. Mondható, hogy sikeresen végeztem a feladataimat és hamar tanultam bele a dolgokba. Számtalanszor segitettem embereknek különböző problémákkal kapcsolatban, nagyjából minden problémára képes vagyok megoldást találni és tisztában vagyok a feladatkörrel és a szabályzattal amit végeznem kell. Megkaptam a lehetőséget többször is, hogy Adminisztrátor legyek különböző minőségi szervereken is, és volt hogy éltem velük!

Kicsit rá térve a személyesebb dolgokra, 9,5 évet boxoltam az MTK-ban Budapesten verseny szinten! Több magyarországon és németországban megrendezett versenyen is lettem számtalanszor dobogós!
Erősségem a sport és azon belül a box, 7 éves korom óta csinálom. Egyéb hobbim nincs, szeretek egy dologra koncentrálni és abból a lehető legjobbat kihozni.
Képes vagyok egyszerre több felé figyelni és jó a problémamegoldó képességem is, visszajelzések alapján. Terhelhetőnek mondom magam, bár mindenkinél van egy szint.

Az
aktivitásomra kitérve, nem járok már iskolába, helyette apám vállalkozásaiban segédkezem és dolgozom. Időszakonként Thaiföldön az éttermében, leggyakoribban Magyarországon épitkezés, viz-gáz-fütés szakterületen. Ennek köszönhetően sok szabad időm van!

Hétköznaponta -
5 óra/nap.
Hétvégente -
7 óra/nap.

Röviden ennyi lett volna a bemutatkozásom és az RP-vel kapcsolatos pályafutásom, remélem hasznos dolgokat tartalmazott számotokra. :)



Jelentkezéssel kapcsolatos információk
Első sorban a jelentkezésemet szeretném meg indokolni nektek!

A sok szabad időmnek köszönhetően sokat vagyok aktiv a szerveren és ezt az időt egy olyan dologgal szeretném össze kapcsolni, ami egyben nekem is kellemes és a játékosok/adminisztrátorok számára is hasznos lehet!

A kellő tapasztalatokkal úgy érzem, hogy rendelkezek és minden szükséges feladatot el tudnék látni Adminsegéd körben.

Szeretném szóba hozni, hogy mégis miért pont engem lenne érdemes választani erre a pozicióra. Első sorban ugyebár az aktivitásomat nézve előnyös lennék, könnyedén felismerem/kiismerem az ember tipúsokat és becsoportositom őket, ezáltal képes vagyok eldönteni, hogy melyik ember milyen viselkedés/gondolkodás alapján van. Ez könnyedén segithet rálátást adni egy adott szituációban egy ügyre például. Határozott személyiségem van, és igazságos.

A lapot itt zárnám, de elötte megosztom veletek pár negativ és pozitiv tulajdonságomat.
Egy dolog van amit ki nem állhatok és egyszerüen nem vagyok képes elviselni, az igazságtalanság. Alkalmanként ha nincs kedvem egy adott dologhoz, akkor akár mi történik nem fogok neki állni.

Képes vagyok egyszerre több dologra is figyelni és általában sikeresen oldom meg a témákat/szituációkat egyszerre is. Bármilyen helyzetben képes vagyok jól érezni magamat és a lehető legtöbbet kihozni az adott helyzetből, pozitiv gondolkodású boldog gyerek vagyok.
- Köszönöm, hogy végig olvastad és időt forditottál a lapomra. Ha tetszett és jónak találtátok jelezzétek, előre is köszi mindent!
 

Daryl

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:124
Egy észrevételem van, hogy negatívumnak jelölted meg, hogy ki nem állhatod az igazságtalanságot. Mivel, ha pályázatod elfogadásra kerül, akkor adminisztratív személy leszel, ahol neked kell igazságosan dönteni. Én ezt inkább vagy semleges dolognak vagy, pedig pozítivnak tartanám. Összességében tetszik nekem a lapod. Támogatlak és sok sikert! :)
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[fa] Kedves Frad Campbell - bau!

Sajnálattal értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elutasításra került!

Köszönjük, hogy a lapba időt és energiát fektettél, a következő jelentkezési ciklusban újra beadhatod jelentkezésed.
[/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó