[AS Jelentkezés] Fox

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

LXXY/ANF

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:236
Sirius Zachary Osborne
FOX





🦊 Bemutatkozás 🦊
Szervusztok, Dánielnek hívnak, Horvátországban élek. Szerencsésnek mondhatom magam, mert a hobbim egyben a munkám is, szakács vagyok, imádok főzni. Mindig is szerettem a kreativitást, és ezt a szakmámban is tudom kamatoztatni, és ki tudok teljesedni. Hobbim még a sakkozás, íjazás, foci, kosárlabda. Növényimádó vagyok, különleges növényeket, virágokat gyűjtök. Imádok a természetben kirándulni, ez kapcsol ki a legjobban a szürke hétköznapokból. Vidám természetű vagyok, a környezetemben mindenkit jókedvre derítek. Igyekszem megragadni az élet apró örömeit, számomra a szombatnak és a vasárnapnak valahogy más értéke/illata van. Nehezen tűröm a monotonitást, és a semmittevést.



Erősségeim:

Szabálykövető vagyok.
Céltudatos vagyok, amit kitűzök magam elé azt véghez viszem. Mindig nagyban gondolkodom.
Csapatjátékos vagyok, de egyben vezető egyéniség.
Kompromisszumkész vagyok, elfogadom mások véleményét, ha azt ész érvekkel alátámasztja.
Terhelhető vagyok, a rám bízott feladatot precízen elvégzem legjobb tudásom szerint.
Nem érzelem alapján döntök, hanem következetesen és logikusan átgondolva.
Sokat analizálok, több szempontból megvizsgálom az eseteket.
Szeretek mindent előre pontosan letervezni, de ha valami nem aszerint alakul, akkor gyorsan tudok improvizálni.

Gyengeségeim:

Szókimondó vagyok, és néha erőteljesebben fejezem ki magam.
Nehezen teszem túl magam az igazságtalanságon.
Néha túlságosan a lelkemre veszem a dolgokat.
Könnyen barátkozom, viszont kevés embert fogadok a bizalmamba és nyílok meg.
Nem szeretem a tiszteletlenséget, de ezt igyekszem mindig normálisan megbeszélni az illetővel, és helyes irányba terelni.

Aktivitás

Munkám mellett napi 3-4 órát tudok játszani, szabad napjaimon valamivel többet is.




one.pngAdminisztrátori tapasztalatokone.png

Még nem voltam soha admin, de 3 éve SeeMTA V3 Las Venturas Team Speak3 szerverén 4-es moderátor voltam egy évig.
Octanson 2 hónapig voltam adminsegéd.




Mi a főbb oka jelentkezésednek?

Több kezdő játékosnak segítettem már más szervereken elindulni és beindítani „pályafutását”. Megszeretettem Velük az RP világát. Megmutatni az RP több fajtáját hardcore, old school, new era. Szeretném, ha minél többen játszanának szabályosan, ugyanakkor minél színesebben és élvezetesebben RP-zenek.




Miért Téged válasszunk?

Több éves RolePlay tapasztalattal a hátam mögött gyűjtöttem sok pozitiv, és negativ tapasztalatot. Ezekből tanulva, és a javamra forditva, úgy gondolom hatékonyan tudnám segiteni a játékosokat, és tudnám őket a helyes irányba terelni. Szeretném a közösséget ezáltál is tovább épiteni, szeretnék új kihivásokkal találkozni.




Mi a csapatmunkához való hozzáállásod?

Szeretek csapatban dolgozni, aktívan részt venni a csapatmunkában. Minden feladatot elvállalok, mert ezáltal is tudok fejlődni, tanulni. Vezettem már frakciókat korábban, illetve jelenleg is vezetek, és segítem az alleadereimet. Mindig arra törekedtem és törekszem mai napig, hogy a csapatomban jókedv legyen, és örömmel járjon fel mindenki RP-zni. Nem helyezem előtérbe barátaimat, igazságos döntéseket hozok, és mindenkit egyforma bánásmódban részesítek.




Mit tanítanék és mit mutatnék meg AS-ként egy kezdő játékosnak a szerveren?

Megismertetném a két alapvető RP stílussal az old school-lal és a new era-val. Ezen belül pedig a Hardcore stílussal.
/me és /do használatot
A szerveren lévő Roleplay-t segítő parancsokat bemutatnám
Átbeszélném vele a szerver szabályzatot
Ezek után megmutatnám az 4 legfontosabb helyet a szerveren, melyeket egy kezdő játékosnak fel kell keresnie az elinduláshoz.
Önkormányzat - személyigazolvány csináltatás céljából
Autósiskola felkeresése jogosítvány készítés céljából
Munkaközvetítő iroda, alapmunka felvételére
Bank, bankszámlanyitás miatt
Majd utána megmutatnám a többi helyszínt, mint pl. kórház, bolt, autókereskedés, autószerelő…
 

Zsizipizsi

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:112
Régóta ismerlek, tudom, mekkora tudással rendelkezel, hisz tőled tanultam mindent. Remélem most már felkerülsz Te is a méltó helyre, ahol már nagyon de nagyon régen lenned kéne. Maximálisan támogatom.
 

Joel

Haladó
Játékos
Üzenetek:16
2 éve ismerem Danit, valóban segít a kezdő játekosoknak, ahogy nekem is, úgy gondolom képes ellátni az AS pozícióban a feladatát. Támogatom!
 

Tanci

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:259
Kedves Dániel!

Az adminsegéd csapat meglátása, de főként az én döntésem alapján a lapod most elutasításra került!
Következő jelentkezési időszakban, újra beadhatod a jelentkezésedet.
Köszönjük a jelentkezésed!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó