[AS Jelentkezés] Fater

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:768
Bemutatkozás

Tamás vagyok 38 éves sokan a közösségből Faterként ismernek. Jelenleg alkami munkákból tartom fel magam. Hobbim a számítógépezés, azon belül is a roleplay. Örök optimista vagyok, és ha valamiben, vagy valakikben hiszek, akkor azért 150%-os odaadással küzdök. Alapjáraton türelmes konfliktuskerülő ember vagyok, de ha kell kiállok az igazamért! Viszont úgy gondolom, hogy objektív látásmódom van, ami miatt külsős szemlélőként jól átlátom a helyzeteket!

Motivációm

Lassan egy éve jelentkeztem adminsegédnek, amit el is fogadtatok, életem egyik egyben legjobb, és legrosszabb időszaka is volt. Szerettem azt a feladatkört csinálni, de hamar leadtam, ennek leginkább magánjellegű okai voltak. Az elmúlt pár hónapban kezdett el bennem újra élni az érzés, milyen jó lenne újra ezt a tisztséget betölteni, milyen jó lenne újra megtapasztalni azokat az inpulzusokat amit egy adminsegédet ér. Újra segíteni, építeni a közösséget, ezáltal új embereket megismerni.

Roleplay pályafutásom

A Grand Theft auto sorozattal mondhatni a GTA 1 óta játszok, még akkor én is gyerek voltam. 2004-ben a bolt előtt tolongtam hogy megvegyem a GTA San Andreast. Aztán hivatalosan felnőttem, család stb, de örök gyerekként mindig játszottam. Érdeklődési körömben mindig az ilyen stratégiai meg menedzsment játékok álltak, és mindig kerestem egy olyan játéksítlust mint a roleplay. Bár furcsamód, 2019-ig nem találtam rá az RP világára, de 2019 közepén rátaláltam a GTA hungaryra. Ahol elkezdtem játszani! Megtetszett az, hogy lényegében itt van amit keresek, így belevetettem magam. Az első évben nem vettem komolyan a játékot, és negatív kép rajzolódott ki rólam. Onerp-re is úgy érkeztem, hogy megváltom a világot, de azon a szerveren megtanultam az alázatot és a tiszteletet az rp iránt! Szerver újranyitása után nem találtam a helyem azt éreztem, hogy mindenki ellenem van. Miután leadtam az adminsegédemet, utánna hónapokig nem a játékra koncentráltam, és egy negatív úton indultam el, rengeteg embernek fordítottam hátat.
Közel fél éve megismerkedtem a rendvédelmi rp-vel, és ezáltal megismertem azokat az embereket akikkel jól érzem magam, akiket barátaimnak nevezhetek, és ez plusszt ad számomra.

Miért pont én?
Lehet kaptam egy esélyt, amivel nem éltem akkor, és így visszagondolva lehet az a jelentkezésem elhamarkodott volt, nem volt jól átgondolva, de az az időszak kellett ahhoz, hogy megtapasztaljam ezt a felelősséget ami ehez a feladatkörhőz kell. Ebben a bő 1 évben sokat változtam mint az életem mint emberileg másképp állok egyes dolgokhoz. A rólam kialakult negatív dolgokra próbálok odafigyelni, hogy legközelebb ne kövessem el ugyanazt. Úgy gondolom, hogy ha kapok egy esélyt, hogy újra a csapat tagja legyek, akkor a tapasztalataimat, hibáimból tanulva sokkal éretebben jobban tudnék a feladatokhoz, munkához hozzáállni.


Jó tulajdonságaim

-Empatikus
-Precíz
-Jól terhelhető
-Megfontolt

Rossz tulajdonságaim


-Akaratos
-Hirtelen haragú
-Maximalista

Köszönöm, hogy elolvastad!

Jelentés
 

Ookami87

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:58
Nekem is rengeteg mindenben segítettél, kedves vagy jó hallgatóság és őszinte
Teljes mértékben melletted vagyok és támogatlak!
 

Kuglóf

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:67
Két éve ismerlek @fater ez idő alatt ki ismertelek, negatívat abszolút de SEMMIT nem tudok elmondani rólad csak a ++++, sok sikert és TÁMOGATOM!
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[fa] Kedves Fater!

Sajnálattal értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elutasításra került!

Köszönjük, hogy a lapba időt és energiát fektettél, de ez most sajnos nem sikerült.
[/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó