[AS Jelentkezés] Fater

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:785
Fater jelentkezése!
Bemutatkozás

Tamás vagyok 37 éves, sokan a közösségből Faterként ismernek. Jelenleg alkami munkákból tartom fel magam. Hobbim a számítógépezés, azon belül is a roleplay. Örök optimista vagyok, és ha valamiben, vagy valakikben hiszek, akkor azért 150%-os odaadással küzdök. Alapjáraton türelmes konfliktuskerülő ember vagyok, de ha kell kiállok az igazamért! Viszont úgy gondolom, hogy objektív látásmódom van, ami miatt külsős szemlélőként jól átlátom a helyzeteket! 



Motivációm



ELöször itt írhatnám, az alap sablonos dolgokat, hogy jó érzés segíteni az embereket, meg szeretek segíteni. Lehet pár hónapja még ezeket a klíséket használtam volna de azóta rájöttem, hogy a közösségépítés az sosem klísés. Motivációm alapja a közösségépítés, a közösség segítése! Úgy gondolom a segítség, emberre szabott! Második, pedig úgy gondolom, hogy egy kihívást adna az AS feladatkör számomra, hisz mikor többször onerp-n IDG AS voltam, az volt az én érzésem, hogy ezzel a feladattal megbírnék bírkózni, hisz meg van bennem a kellő akarat, tudás, kitartás ami kell ehhez a pozicióhoz! 

Roleplay pályafutásom


A Grand Theft auto sorozattal mondhatni a GTA 1 óta játszok, még akkor én is gyerek voltam. 2004-ben a bolt előtt tolongtam hogy megvegyem a GTA San Andreast. Aztán hivatalosan felnőttem, család stb, de örök gyerekként mindig játszottam. Érdeklődési körömben mindig az ilyen stratégiai meg menedzsment játékok álltak, és mindig kerestem egy olyan játéksítlust mint a roleplay. Bár furcsamód, 2019-ig nem találtam rá az RP világára, de 2019 közepén rátaláltam a GTA hungaryra. Ahol elkezdtem játszani! Megtetszett az, hogy lényegében itt van amit keresek, így belevetettem magam. Az első évben nem vettem komolyan a játékot, és negatív kép rajzolódott ki rólam. Onerp-re is úgy érkeztem, hogy megváltom a világot, de azon a szerveren megtanultam az alázatot és a tiszteletet az rp iránt! Itt volt lehetőségem több projektben is kipróbálni magam, de az elmúlt bő 9 hónap gyakorolt rám nagy hatást. Újdonság volt számomra egy illegális frakció irányítása, de olyan emberek vettek körül akiktől megtanultam a türelmet az emberek felé a bizalmat, és nekik köszönhetően a stílusom is sokat változott jó irányba.


Csapatmunkához való hozzáállásom



Szeretek, és tudok csapatban dolgozni a tapasztaltabb embereket meghallgatom, tanácsaikat megfogadom. Írányító típusnak érzem magam, és ezt sokan meglátták bennem, ezért mondhatni különböző frakciókat vagy frakciórészlegeket irányítok körülbelül kettő éve és úgy gondolom ezt alázattal végzem. Tagjaimat folyamatosan segítem, akár saját káromra is, de fontosnak tartom, hogy ha valaki hozzám fordul segítségért annak maximálisan tudjak segíteni, és mosolyal az arcán távozzon, és ne elégedetlenül.


MI egy adminsegéd feladata
MI egy adminsegéd feladata

Egy adminsegéd fő feladata a játékosközösség segítése pm, vagy más a szerverhez köthető platformon, illetve az admincsapat munkájának megkönnyítése, szabálytalanságok jelentése.

Tulajdonságaim
Tulajdonságaim


Jó tulajdonságaim

-Empatikus
-Precíz
-Jól terhelhető
-Hibáiból a konzekvenciát jól levonom

Rossz tulajdonságaim

-Akaratos
-Hirtelen haragú
-Önfejű

Lehet a múltban követtem el hibákat, de úgy gondolom mindenkinek jár egy második esély, hogy bizonyítani tudjon!

Köszönöm, hogy végigolvastad!

 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,531
-
[szuperadmin]Szia Fater!

A lapod lényegében egészen jóra sikeredett. Többször neki futottál már ennek az adminsegéd jelentkezésnek, melyek eddig ugye elutasításra is kerültek, több okból. Nem igazán szeretném szaporítani a szót, beszéljünk egy keveset a következő fordulóban, aminek a részleteit Discordon fogjuk egyeztetni.

Fentiek értelmében a lapod elfogadásra került, gratulálok! Kérlek tanulmányozd át a szerverszabályzatot.
[/szuperadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó