[AS-Jelentkezés] Edward Logan

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

csigusz

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:31
Bemutatkozás:
Sziasztok! Máténak hívnak és jelenleg 15. életévemet taposom. Egy borsod megyei kis településen élek. Jelenleg mezőgazdasági technikusként tanulok egy nem túl távoli településen lévő szakgimnáziumban. A jövőmet illetően természetesen rengeteg tervem van. Közeli célok közé sorolnám a T-kategóriás jogosítvány megszerzését, távolibbak közé pedig elsősorban a szakmában való elhelyezkedést sorolnám. A mezőgazdaságon belül a növénytermesztés szeretném a fő profilommá tenni. Egy barátságos és segítőkész srác vagyok aki ott segít ahol tud.

Szerveren eltöltött idő:
2020-06-13.-án regisztráltam a szerverre egy barátomnak hála. Beregisztrálás után nem sokkal muszáj volt sajnos itt hagyjam a szervert, mivel az akkor gyenge számítógépem miatt élvezhetetlenné vált a játék. Kb 1.5-2 hónap kihagyás után, láttam a szerver fejlődését, jobbnál jobb rendszereken akadt meg a szemem és nem bírtam tovább, a nagyon kevés fps és a már-már élvezhetetlen játék ellenére is aktív tagja lettem a közösségnek. Az óta már egy jóval erősebb konfiggal, de aktív tagja vagyok a szervernek. Közel 115 ezer perccel rendelkezem, ez alatt az idő alatt számos jó embert ismertem meg, és a szervert is kellőképp ki ismertem. Ez idő alatt voltam néhány frakcióban, ezek közül a legemlékezetesebb a BCFMD és még akkoriban a szerverre frissen bekerülő Digasster volt. Az utóbbiban elég magas pozícióig sikerült jutnom. Jelenleg nem vagyok egy frakció tagja sem, mivel nem igazán vonz jelen pillanatban egyetlen frakció sem.

RP-vel kapcsolatos ismereteim:
Életem első RP szerverére egy barátom hatására regisztráltam be még 2018 nyara környékén. Eleinte nem nagy aktivitással játszottam a még akkor MTA kliensen lévő szervereken. Nem igazán fogott meg, viszont miután részt vettem számos RP-ben és elkezdtem ki alakítani a karakteremet megváltozott a véleményem. Azóta is nagy érdeklődéssel követem az RP világát.

Aktivitásom:
Mint ahogyan fentebb már említettem nem vagyok egyetlen frakció tagja sem, így a néhai civil RP-n kívül nincs nagyon más elfoglaltságom. Aktivitásom nagyrészt suli függő de átlagban hétköznapokon 2-4 óra közé sorolnám, legfőbb kép a késő délutáni és kora esti órákban. Hétvégén vagy szünidőben ez a szám akár duplájára is nőhet.

Adminisztrátori tapasztalataim:
Még egy szerveren sem éreztem, hogy szeretnék ilyen pozíciót betölteni. Ez a jelentkezésem egyik főbb oka, mivel szeretem kipróbálni magam új területeken is. Úgy gondolom 115 ezer perccel elég jól ismerem a szervert.

Csapatmunkához való hozzáállásom:
Szeretek csapatban dolgozni és úgy gondolom tudok is, szeretem több oldalról is meghallgatni mások véleményét egy adott dologról és közösen mindenki álláspontját tiszteletben tartva hozni egy döntést. Sok dologban kikérem a körülöttem lévők véleményét, de ez természetesen nem azt jelenti, hogy egyedül döntésképtelen vagyok.
A jelentkezésem főbb oka:
Az igazság, hogy a néhai civil RP-n kívül nem nagyon köt le semmi jelen pillanatban. Szeretem kipróbálni magam új területeken, valamint szeretném segíteni a szervert és a szerver közösségét.
Miért én?
Nagyon gördülékenyeken veszem az akadályokat. Szeretem magam ki próbálni új dolgokban így ezen a területen is. Egy kitartó személyiségnek tartom magam, általában véghez viszem azt amit elkezdek. Szeretek csapatban dolgozni, valamint nagyon szeretek embereken segíteni, legyen az akár egy teljesen kezdő vagy akár egy viszonylag tapasztalt játékos.

Tulajdonságaim:
Erősségeim:

-Magabiztos
-Barátságos
-Tisztelettudó
-Terhelhető
-Őszinte


Gyengeségeim:
-Előfordul, hogy káromkodom
- Túlságosan szókimondó (Bizonyos esetekben)
-Előítéletes


Köszönöm, hogy elolvastad a jelentkezésem!
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[fa] Kedves Edward!

Örömmel értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elfogadásra került!
A következő forduló egy szóbeli meghallgatással fog folytatódni, ami miatt kérlek vedd fel velem a kapcsolatot Discordon a továbbiak megbeszélése érdekében.

Köszönjük a jelentkezésed, és szívből Gratulálunk![/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó