[AS Jelentkezés] Eddie Barron | Kopter

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kopter

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:100
wLzjKri.png

Üdvözlök mindenkit, Alex vagyok, egy 23 éves, Győrben élő srác. Jelen pillanatban az AH-nál dolgozom, illetve levelező tagozaton még jogviszonyban vagyok a Debreceni egyetemmel, mérnök informatika szakon. Először körülbelül 6-8 évvel ezelőtt hallottam az RP-ről mint fogalom, rövidesen el is mélyedtem az RP világában. Azóta nagyon minimális kihagyásokkal mindig folytattam tevékenységet RP szerveren. A hosszú évek ellenére, összesen 4 szerveren fordultam meg, melyből 3 GTA:V alapú szerver volt, a legkorábbi pedig még GTA:SA alapú. Természetesen a játék mellett, mással is foglalkozom, számomra legkedvesebb sport a haverokkal való kocsmázás, valamint jelenleg a jó időre való tekintettel a strandolás. Visszatérve a szerverhez, nemsokkal a megnyitást követően kezdtem el itt játszani. A regisztrációt követő 5.ik hónapban lehetőséget kaptam Adminsegédként teljesíteni, nemsokkal később pedig Adminisztrátorként tevékenykedtem. Egy sajnálatos nézeteltérés miatt akkoriban arra a döntésre jutottam, hogy szüneteltetem a szerveren való tevékenységeimet, melyek aztán a tervezettnél hosszabbra nyúltak. Az itt töltött idő alatt lehetőségem volt az akkori BCSO büszke tagjának, később vezetőjének lenni. Jelenleg azonban egy teljesen más, kevésbe legális oldalon szeretném kipróbálni magam.
BT02D6U.png

Életem nagy részét jelenleg a munka ( napi 8 óra) valamint a hétvégére szorított szórakozások teszik ki. Természetesen előfordulnak napok hétközben is, amikor valami programnak köszönhetően nem kell a fennmaradó 16 órában a lakásban tartózkodnom. Ezeket leszámítva szinte minden nap, napi 2-3 ritkábban 5-6 órát is eltöltök a laptop előtt. A 2 műszaknak köszönhetően hetente változik, hogy melyik napszakban vagyok elérhető.

(Szeptembertől talán változik 1 műszakra, aki idáig eljutott az olvasásban, kérem mondjon egy imát ezért, hátha).


kR2locz.png

Azon idő alatt, mióta RP szerveren játszom, igyekeztem mindig valami olyan pozíciót betölteni, amivel segíthetem játékostársaimat. Korábban már említett, első, SA alapú szerveren hosszú ideig tevékenykedtem Főadminként, Webmesterként. Úgy érzem, hogy az Adminsegédi pozíció betöltésével lehetőségem adódna segíteni a játékosokat, illetve megkönnyíteni azok dolgát akik már kitartóan foglalkoznak ezzel. Számomra sokat jelent a segítség, életem során is igyekeztem és igyekszem is minden segítségemre szorulónak segíteni, ahogy módomban áll.
xB54mWF.png

Ahogy azt korábban írtam, töltöttem be évekig hasonló pozíciót, más szerveren, valamint a OneRp köreiben is, így elegendő tapasztalattal rendelkezem a feladataim ellátásához illetve játékostársaim megfelelő kezeléséhez. Minden esetben igyekszem tisztelettudóan viselkedni és legjobb tudomásom szerint eljárni. Nem utolsó sorban pedig sokat vagyok online, ami idő alatt tudnék és nagyon szívesen segítenék társaimnak.
LjxMt2g.png

Mindenek előtt, a legfontosabb, a tisztelet, melyet Adminsegédként ugyanúgy nyújtani kell a játékosok felé, ahogy azt azelőtt, játékosként. Ahogy a nevében is benne van, elsődleges feladata az Adminok segítése, olyan problémák kezelésével, melyekhez nem feltétlenül szükséges Adminisztrátori intézkedés. Továbbá a játékosok által felmerült kérdések megválaszolása, kisebb volumenű problémák megoldása. A közösség építésének segítése és a megfelelő színvonal fenttartása.
OpLWRqM.png

Pozitív:
Tisztelettudó vagyok;
Szorgalmas vagyok;
Igyekszem mindig informált lenni;
Lelkiismeretesen dolgozom;
Sosem hazudok.(Egész életemben megvetettem a hazug embereket, nem tudok és nem is szeretek hazudni, semmilyen helyzetben.)
Negatív:
Türelmetlen vagyok;
Gyakran vannak érthetetlen poénjaim;
Sokat beszélek;

Nehezen viselem az igazságtalanságot.
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[sa] Kedves Kopter!

Sajnálattal értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elutasításra került!

Köszönjük, hogy a lapba időt és energiát fektettél, de ez most sajnos nem sikerült.
[/sa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó