[AS jelentkezés] Dylan Rossi

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:703
-
Keresztnév/Becenév
Dominik

Kor


17, lassan 18

Bemutatkozás

Szia kedves olvasó! Dominiknek hívnak, 17 éves középsulis tanuló vagyok. Központifűtés szerelőnek tanulom. Suliban ez az utolsó évem, szóval lassan vége és mehetek munkába állni. Mások véleménye szerint jó fej, kedves és vicces srác vagyok, bár kitudja.

Referenciák

Egy másik GTA 5-ös RP szerveren csatlakoztam az AdminTeam-hez, ahol előszőr is kezdtem Moderátorként és 2. Admin szintig jutottam.
 

Tapasztalatok RP téren
Még MTA-n kezdtem el foglalkozni az Rp-vel. Igaz, akkoriban nem nagyon tudtam, hogy mi is az a RolePlay. Idő elteltével (mint mindenki más), egyre ügyesebb, jobb és kreatívabb lettem ebben a világban.
Aktivitás: Hát mostani helyzet miatt elég sokat tudok lenni. Viszont későbbiekben meg majd ahogy alakul, hisz lassacskán végzem a sulival és irány dolgozni.


Motiváció

Az motivál, hogy egy játékos mindennél jobb élményeket éljen át. Szóval ne legyenek olyan hátráltatásai amit másik játékos tud nyújtani szabályokkal szemben.
Miben nyújtanál többet bárki másnál: Nem mondom azt, hogy jobb vagyok bárkinél, hisz meg van az önkritikám. Persze mindenki más és másban jobb a másiknál. Én talán azt tudom felhozni, hogy nagyon is türelmes és barátságos vagyok.



Erősségeid
Amint leírtam a fentiekben barátságos és türelmes vagyok. Nem nagyon vagyok párt felé húzódó, szóval ha egy hozzám közeli ismerős (barát, testvér stbstb.) szabályt szeg, akkor ugyanúgy jár számára a büntetés. Rugalmas, és terhelhető vagyok, könnyen alkalmazkodom a dolgokhoz.

Gyengeségeid

Ha igazam van, akkor azért nagyon is kiállok (néha nem vezet jóhoz). Sajnos van olyan is, hogy néha akaratlanul bántok meg valakit, persze ez azon is áll, hogy mennyire veszi magára az adott illető a dolgot.

Milyen tulajdonságok fontosak egy jó adminsegédnek

Legyen türelmes a játékosokkal szemben. Használja jól a szavakat, legyen nagy szókincse. Hisz bármikor akadhat olyan játékosba, akinek több módon kell elmagyaráznia a dolgokat.



[globmod]Sajnálom, hogy nem sikerült. Helyezem az elutasítottakhoz. #Szkep[/globmod]
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,577
-
Én támogatlak!
[globmod]2. A hozzászólás lehetőség szerint tartalmazzon összetett gondolatokat.
Legközelebb indokold is meg hogy miért támogatod. @Insigne[/globmod]​
 

Kutya

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:67
Szia! Én kevésnek érzem ezt mind tartalmilag, mind mennyiségileg. Több helyesírási hibád is van sajnos. Valóban nagyon fontos, hogy egy adminsegéd fogalmazása választékos legyen, viszont szerintem nálad ez még nem olyan kiforrott, mint amilyenre szükség lenne, de jó úton haladsz! Olvass sokat, azzal tudod bővíteni a legjobban a szókincsed. Vegyél át szépirodalomból kifejezéseket, olykor nagyon hasznosak tudnak lenni. 😊

Kérdésem, hogy melyik szerveren voltál admin és milyen néven?
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves Dylan Rossi!

Köszönjük a jelentkezésedet. Sajnálattal kell közölnöm, hogy a pályázatod elutasításra került.
Tudjuk, hogy a pályázat megírása sok energiát igényel és, hogy a pályázók bíznak a pozitív ítélésben.

A pályázatok elbírálásakor gyakran apróságok döntik el annak sorsát, ezért különösen sajnálom, hogy nem tudok kedvezőbb választ adni.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó